Zastanawiasz się, jak uczymy? Sprawdź nasze lekcje demo!  >>SPRAWDZAM<<

Data science od podstaw

Chcesz mieć najseksowniejszą pracę XXI wieku?

Podczas tego kursu nauczysz się podstaw data science, a także tego, jak opanować zaawansowane techniki uczenia maszynowego i odkrywać ukryte skarby w ogromnych zestawieniach danych. Przekuj liczbowe wnioski na trafne decyzje biznesowe.

chcę wiedzieć więcej
 • data
  28.05
  tryb
  weekendowy
  gdzie
  zdalnie
  czas trwania
  213h lub 224h
  cena
  od 202 zł/msc
  sprawdzam close modal
  kursy IT do 2000 zł taniej na kod: LATO

  Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

  Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.


   close modal

   Dlaczego warto wybrać ten kurs

   Data Science to dobry wybór dla kogoś z zamiłowaniem do matematyki, ale i z umiejętnościami analitycznymi. Przyda się także Twoja dociekliwość! Data Science to nic innego, jak praca z danymi. Początkowo, dane były przede wszystkim obiektem zainteresowania naukowców. Z czasem jednak, potencjał na pomnażanie swoich zysków, dostrzegł w nich również biznes. Stąd coraz większe zainteresowanie rekruterów specjalistami tej dziedziny. Sprawdź, jakie zalety ma ten kierunek.

   1. Rosnące zapotrzebowanie na rynku pracy

    W ciągu czterech lat wytworzyliśmy więcej informacji niż od początku świata. To oznacza, że świat potrzebuje ludzi, którzy potrafią zarządzać tak dużą ilością danych, a wnioski z nich przekładać na zyski.

   2. Stosunkowo niski próg wejścia

    Przede wszystkim, gdy znasz język programowania. W Data Science możesz wykorzystywać m.in. Python. To dobre połączenie, zwłaszcza że Python jest jednym z prostszych, więc łatwych do nauki, języków.

   3. Atrakcyjne zarobki

    W tej branży nie zawsze wynagrodzenie gra pierwsze skrzypce. Spektakularne podwyżki są czymś tak oczywistym, że pracodawcy muszą używać innych sposobów, aby skusić tych najlepszych. W ofertach można więc znaleźć takie zachęty, jak pokoje do drzemek, bezpłatne lunche czy płatny urlop naukowy.

   Jakie są dodatkowe korzyści kursu

   Wiemy, że decyzja o Twoim przebranżowieniu może być wyzwaniem. Dlatego chcemy dać Ci możliwie, jak najwięcej wsparcia. W trakcie kursu otrzymasz nie tylko wiedzę. Zadbamy o to, aby jak solidny partner w zmianie, przygotować Cię do tego, co przed Tobą. Dlatego oprócz intensywnych zajęć z naszymi trenerami, przygotowaliśmy dla Ciebie pełen pakiet dodatkowych aktywności i narzędzi.

   Doradztwo kariery

   Podczas kursu weźmiesz udział w praktycznych warsztatach z doradcą kariery. Przygotujemy Cię do tego, jak zacząć szukać pracy w branży IT. Dowiesz się, jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej, gdzie znaleźć informacje o ciekawych wydarzeniach branżowych. Wszystko po to, aby pomóc Ci skutecznie wyróżnić się na tle innych juniorów.

   Indywidualne konsultacje CV

   W trakcie kursu pomożemy Ci stworzyć profesjonalne CV. Stanie się ono Twoją wizytówką na rynku pracy. Twój doradca kariery podpowie Ci również, jak budować swój wizerunek w serwisie LinkedIn. Dowiesz się, jak dzięki dodatkowej aktywności zdobyć pierwsza pracę w branży IT.

   Symulacja rozmowy technicznej

   Zaplanujemy Twoją próbę generalną przed oficjalną rozmową z przyszłym pracodawcą! Weźmiesz udział w grupowych zajęciach z trenerem, który na co dzień prowadzi rekrutacje w IT. Otrzymasz listę przykładowych pytań. Dowiesz się, jak sprawnie przygotować się do rozmowy i… nic Ci już nie będzie straszne!

   Wirtualna biblioteka

   Będziesz mieć dostęp do naszej wirtualnej biblioteki. Znajdziesz tam materiały w wersji elektronicznej, audio i wideo. Pozwolą Ci one zgłębiać tajniki świata IT i szlifować język angielski. Dostęp do wirtualnych półek będziesz mieć również po kursie.

   Zapisz się na kurs

   Wszystkiego nauczymy Cię podstaw. I to już w kilka miesięcy!

   chcę wiedzieć więcej

   Co czeka Cię po kursie

   Wsparcie doradcy kariery otrzymujesz od nas bezterminowo. Dlatego nawet wtedy, gdy już skończysz kurs, wciąż jesteśmy w kontakcie. Będziemy pomagać Ci wspinać się wyżej i wyżej! Jeśli chcesz, zagwarantujemy Ci, że znajdziemy dla Ciebie pracę.

   Twoje wynagrodzenie na start

   Według raportu JustJoinIT w 2021 roku junior mógł liczyć nawet na:

   • 9 087 zł w przypadku umowy o pracę,

   • 9 400 zł w przypadku współpracy B2B. 

   Twoje pierwsze stanowisko

   Przygotujemy Cię do tego, aby skutecznie znaleźć pracę w nowej branży. Otrzymasz od nas konkretne oferty pracy. Jeśli chcesz, zagwarantujemy Ci również, że znajdziemy dla Ciebie pracę już w kilka miesięcy po kursie!

   Na stanowisku juniorskim będziesz:

   • przygotowywać dane i wykonywać prace analityczne,

   • programować poszczególne elementy projektu,

   • szukać rozwiązań problemów,

   • pracować zespołowo i modelować dane (machine learning).

   Dalsze kierunki Twojego rozwoju

   Gdy już rozgościsz się w branży IT, szybko dostrzeżesz, jak wiele masz możliwości rozwoju. Dlatego możesz czuć spory głód wiedzy! W podobnej sytuacji warto rozważyć takie kierunki, jak:

   • CyberSecurityData Science w cyberbezpieczeństwie oferuje naukowe podejście do tego, aby zidentyfikować wrogie ataki na cyfrową infrastrukturę. Wykrywanie anomalii to główna funkcja, jaką uczenie maszynowe wnosi do cyberbezpieczeństwa. Ataki są często dokonywane przez kod, który różni się od normy. Stworzenie modelu uczenia maszynowego do wykrywania anomalii to świetny sposób na wykorzystanie technik analizy danych w cyberbezpieczeństwie;

   • GameDev – branża gier w pełni wykorzystuje analizę danych. Data Scientist bada, projektuje, oraz organizuje testy, aby sprawdzać pomysły. Odpowiada również za tworzenie modeli matematycznych i automatycznych narzędzi analitycznych, które identyfikują sposób korzystania z gry. Jeśli pasjonuje Cię wirtualny świat rozrywki, a do tego lubisz eksplorować i modelować dane, ta branża dostarczy Ci sporo wrażeń.

   Zapisz się na kurs

   Wszystkiego nauczymy Cię podstaw. I to już w kilka miesięcy!

   chcę wiedzieć więcej

   Jak organizujemy zajęcia

   Nie musisz mieć doświadczenia w branży IT. Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

   Kursy prowadzimy według trybu wieczorowego, od poniedziałku do czwartku w godzinach 17.30–21:00, lub weekendowego, od soboty do niedzieli w godzinach 9.30–16.00.

   Programy przygotowujemy zgodnie z naszą autorską metodykę SDA in IT. Opiera się ona na kilku filarach:

   1. Lubimy, gdy teoria równa się z praktyce

    Dlatego Twoi trenerzy to osoby, które na co dzień pracują w branży IT. Współpracuje z nami ponad 1000 ekspertów! To ważne, bo trener jest pierwszą osobą, która potwierdzi Twoje umiejętności. Tym samym może dać Ci pierwszą rekomendację dla Twojego przyszłego pracodawcy.

   2. Pracujemy zespołowo

    Zależy nam na tym, aby Twój kurs był obrazem tego, co czeka Cię w nowej pracy. Zbieranie potrzeb i wspólne szukanie rozwiązań często będzie dla Ciebie codziennością. Dlatego pracujemy w grupach, które liczą zwykle około 20 osób. Trener dzieli grupę na mniejsze zespoły, w których pracujecie nad konkretnymi zadaniami.

   3. Wspieramy Cię w pracy indywidualnej

    Otrzymasz od nas oryginalne materiały. Tworzy je zespół blisko stu specjalistów IT z zakresu programowania, testowania, projektowania i analizy danych. Na bieżąco sprawdzamy materiały i kontrolujemy ich jakość. Ważne jest dla nas to, aby nakierować Cię na rozwiązanie. Wszystko po to, aby efektywne wykorzystać Twój czas.

   4. Śledzimy Twój postęp w nauce

    Zależy nam na tym, aby Twoja motywacja stale była na jak najwyższym poziomie. Dlatego przeprowadzamy testy, które pozwolą ocenić trenerowi poziom Twojej wiedzy. Wszystko po to, aby zareagować w odpowiednim momencie i np. powtórzyć zajęcia. Twój kurs zakończymy egzaminem, który potwierdzi Twoje nowe umiejętności.

   Czego nauczysz się w trakcie kursu

   Narzędzia systemowe i system kontroli GIT
   123456789101112

   Narzędzia systemowe i system kontroli GIT

   Narzędzia systemowe to zbiór przydatnych technik służących do obsługi systemu za pomocą poleceń. Każdy szanujący się specjalista data science powinien wiedzieć, jak obsługiwać konsolę. My Cię tego nauczymy.

   Dowiesz się również, jak korzystać z systemu kontroli wersji GIT, który umożliwia płynną współpracę w zespole.

   Python w data science

   Python to najpopularniejszy język wykorzystywany w data science. Ma największą liczbę bibliotek i frameworków, które wykonują wiele zadań w zakresie data science.

   W tym module poznasz podstawy języka Python potrzebne do tworzenia kodu aplikacji.

   Statystyki i prawdopodobieństwo

   Data science opiera się w pełni na matematyce. Ten moduł pomoże Ci zrozumieć operacje wykonywane przy użyciu biblioteki Numpy, w której można obliczać podstawowe działania z algebry liniowej (działania na wektorach/macierzach).

   W drugiej części dowiesz się więcej o prawdopodobieństwie, na przykład, dlaczego testy o 90-procentowej zgodności trzeba powtarzać.

   Przetwarzanie zbiorów danych

   Data science to dane, dane i jeszcze więcej danych. Pochodzą one z różnych źródeł i dostępne są w różnych formatach. Mówi się, że 90% pracy specjalisty data science to przetwarzanie danych. Trudno się z tym nie zgodzić. Z umiejętności zdobytych w tym module będziesz korzystać w swoim przyszłym życiu zawodowym najczęściej.

   Dowiesz się, jak przetwarzać dane pobierane przez API lub z bazy danych SQL.

   Wizualizacja danych

   Jeden wykres może wyrazić więcej niż tysiąc słów. W kontekście pracy z klientami, którzy kupują „na oko”, umiejętność odpowiedniej prezentacji danych jest niezwykle cenna.

   Z tego modułu dowiesz się, jak tworzyć interaktywne wykresy niezbędne do pracy w dziedzinie data science.

   Uczenie maszynowe w praktyce

   Przewidywanie cen na giełdzie?

   Wybór odpowiedniego momentu na zakup mieszkania z uwzględnieniem historycznych cen?

   Czego możemy dowiedzieć się o przyszłości, znając przeszłość?

   Regresja próbuje odpowiedzieć właśnie na te pytania. Umożliwia przewidywanie nieznanych wartości jednej wielkości na podstawie znanych wartości innych wielkości. Dodatkowo moduł ten przybliży Ci całą tematykę klasycznych metod uczenia maszynowego – tych, na których opiera się wiele nowoczesnych rozwiązań. Dowiesz się również o problemach z klasyfikacją w uczeniu nadzorowanym. Wyjaśnimy Ci też, czym jest uczenie nienadzorowane.

   Biblioteka TensorFlow

   Poznasz najpopularniejszy framework do tworzenia rozwiązań sieciowych. Umożliwia on łatwe wdrażanie danej architektury sieci, procesu uczenia się i kolejnych działań.

   Sieci neuronowe

   Sztuczne sieci neuronowe to struktury naśladujące te znajdujące się w naszych mózgach. Mamy sygnał wejściowy, który przetwarzany jest inaczej przez różne neurony, generujące pod koniec procesu pewne informacje. Jest to jedna z najpopularniejszych metod uczenia maszynowego, więc trzeba ją bardzo dobrze poznać.

   Pozwala ona rozwiązać problem regresji i klasyfikacji, choć nie tylko. Nauczymy Cię metod uczenia się takich sieci za pomocą TensorFlow.

   Przetwarzanie obrazu – widzenie komputerowe

   Jak działają pojazdy autonomiczne?

   Jak rozpoznają znaki drogowe lub pieszych? W tym module dowiesz się, jak przetwarzać dane obrazu, jak filtrować dane oraz jakie informacje można zdobyć na podstawie obrazów?

   Ponadto dowiesz się, jak korzystać ze specjalnych konstrukcji sieci neuronowych używanych do przetwarzania danych obrazu. Rozumiejąc uczenie transferowe, będziesz w stanie tworzyć rozwiązania, które mogą wyjaśnić większość problemów związanych z przetwarzaniem obrazu i nie tylko.

   Przetwarzanie języka naturalnego

   Alexa i Siri to dwa przykłady asystentów głosowych. W jaki sposób rozumieją, co do nich mówimy?

   Z tego modułu dowiesz się, jak radzić sobie z danymi tekstowymi (i poznasz odpowiedź na poprzednie pytanie).

   Praca z sekwencjami – rekursywne sieci neuronowe

   W jaki sposób sieci neuronowe mogą uwzględniać sekwencje, a nie pojedyncze obiekty? Skąd algorytm wie, które słowo powinno być następne w zdaniu?

   Postaramy się odpowiedzieć na te pytania za pomocą rekursywnych sieci neuronowych.

   Projekty praktyczne

   W trakcie kursu zrealizujesz cztery projekty końcowe. Trzy z nich to projekty praktyczne (regresja, klasyfikacja i przetwarzanie obrazu) realizowane na różnych etapach kursu. Na koniec otrzymasz jeden duży projekt końcowy.

   Przykładem końcowego projektu może być prognoza dotycząca COVID-19, wykorzystująca publicznie dostępne dane.

   Narzędzia systemowe i system kontroli GIT

   Narzędzia systemowe to zbiór przydatnych technik służących do obsługi systemu za pomocą poleceń. Każdy szanujący się specjalista data science powinien wiedzieć, jak obsługiwać konsolę. My Cię tego nauczymy.

   Dowiesz się również, jak korzystać z systemu kontroli wersji GIT, który umożliwia płynną współpracę w zespole.

   Python w data science

   Python to najpopularniejszy język wykorzystywany w data science. Ma największą liczbę bibliotek i frameworków, które wykonują wiele zadań w zakresie data science.

   W tym module poznasz podstawy języka Python potrzebne do tworzenia kodu aplikacji.

   Statystyki i prawdopodobieństwo

   Data science opiera się w pełni na matematyce. Ten moduł pomoże Ci zrozumieć operacje wykonywane przy użyciu biblioteki Numpy, w której można obliczać podstawowe działania z algebry liniowej (działania na wektorach/macierzach).

   W drugiej części dowiesz się więcej o prawdopodobieństwie, na przykład, dlaczego testy o 90-procentowej zgodności trzeba powtarzać.

   Przetwarzanie zbiorów danych

   Data science to dane, dane i jeszcze więcej danych. Pochodzą one z różnych źródeł i dostępne są w różnych formatach. Mówi się, że 90% pracy specjalisty data science to przetwarzanie danych. Trudno się z tym nie zgodzić. Z umiejętności zdobytych w tym module będziesz korzystać w swoim przyszłym życiu zawodowym najczęściej.

   Dowiesz się, jak przetwarzać dane pobierane przez API lub z bazy danych SQL.

   Wizualizacja danych

   Jeden wykres może wyrazić więcej niż tysiąc słów. W kontekście pracy z klientami, którzy kupują „na oko”, umiejętność odpowiedniej prezentacji danych jest niezwykle cenna.

   Z tego modułu dowiesz się, jak tworzyć interaktywne wykresy niezbędne do pracy w dziedzinie data science.

   Uczenie maszynowe w praktyce

   Przewidywanie cen na giełdzie?

   Wybór odpowiedniego momentu na zakup mieszkania z uwzględnieniem historycznych cen?

   Czego możemy dowiedzieć się o przyszłości, znając przeszłość?

   Regresja próbuje odpowiedzieć właśnie na te pytania. Umożliwia przewidywanie nieznanych wartości jednej wielkości na podstawie znanych wartości innych wielkości. Dodatkowo moduł ten przybliży Ci całą tematykę klasycznych metod uczenia maszynowego – tych, na których opiera się wiele nowoczesnych rozwiązań. Dowiesz się również o problemach z klasyfikacją w uczeniu nadzorowanym. Wyjaśnimy Ci też, czym jest uczenie nienadzorowane.

   Biblioteka TensorFlow

   Poznasz najpopularniejszy framework do tworzenia rozwiązań sieciowych. Umożliwia on łatwe wdrażanie danej architektury sieci, procesu uczenia się i kolejnych działań.

   Sieci neuronowe

   Sztuczne sieci neuronowe to struktury naśladujące te znajdujące się w naszych mózgach. Mamy sygnał wejściowy, który przetwarzany jest inaczej przez różne neurony, generujące pod koniec procesu pewne informacje. Jest to jedna z najpopularniejszych metod uczenia maszynowego, więc trzeba ją bardzo dobrze poznać.

   Pozwala ona rozwiązać problem regresji i klasyfikacji, choć nie tylko. Nauczymy Cię metod uczenia się takich sieci za pomocą TensorFlow.

   Przetwarzanie obrazu – widzenie komputerowe

   Jak działają pojazdy autonomiczne?

   Jak rozpoznają znaki drogowe lub pieszych? W tym module dowiesz się, jak przetwarzać dane obrazu, jak filtrować dane oraz jakie informacje można zdobyć na podstawie obrazów?

   Ponadto dowiesz się, jak korzystać ze specjalnych konstrukcji sieci neuronowych używanych do przetwarzania danych obrazu. Rozumiejąc uczenie transferowe, będziesz w stanie tworzyć rozwiązania, które mogą wyjaśnić większość problemów związanych z przetwarzaniem obrazu i nie tylko.

   Przetwarzanie języka naturalnego

   Alexa i Siri to dwa przykłady asystentów głosowych. W jaki sposób rozumieją, co do nich mówimy?

   Z tego modułu dowiesz się, jak radzić sobie z danymi tekstowymi (i poznasz odpowiedź na poprzednie pytanie).

   Praca z sekwencjami – rekursywne sieci neuronowe

   W jaki sposób sieci neuronowe mogą uwzględniać sekwencje, a nie pojedyncze obiekty? Skąd algorytm wie, które słowo powinno być następne w zdaniu?

   Postaramy się odpowiedzieć na te pytania za pomocą rekursywnych sieci neuronowych.

   Projekty praktyczne

   W trakcie kursu zrealizujesz cztery projekty końcowe. Trzy z nich to projekty praktyczne (regresja, klasyfikacja i przetwarzanie obrazu) realizowane na różnych etapach kursu. Na koniec otrzymasz jeden duży projekt końcowy.

   Przykładem końcowego projektu może być prognoza dotycząca COVID-19, wykorzystująca publicznie dostępne dane.

   Kim są Twoi przyszli trenerzy

   Roman jest inżynierem Big Data w SoftServe Polska. Posiada ogromne doświadczenie w Pythonie. Matematyka i uczenie maszynowe to jego hobby. Ukończył Doniecki Narodowy Uniwersytet Techniczny na Ukrainie z tytułem magistra informatyki. Stawia na samodoskonalenie, dlatego studiował również robotykę na Politechnice Warszawskiej oraz matematykę stosowaną na Moskiewskim Instytucie Fizyki i Techniki.

   Roman Dryndik Big Data Engineer

   Zapisz się na kurs

   Wszystkiego nauczymy Cię podstaw. I to już w kilka miesięcy!

   chcę wiedzieć więcej

   Jakie są opłaty za kurs

   Wiedza

   9 990 zł

   Zdobądź solidne podstawy do rozpoczęcia kariery w branży technologicznej. Pakiet obejmuje podręcznik, sesje na żywo i szkolenie wideo.

   • Yes Kurs
   • Yes Dostęp do Strefy Kursanta
   • Yes Materiały szkoleniowe
   • Yes Egzamin
   • Yes Zaświadczenie o ukończeniu kursu
   • Yes Certyfikat SDA
   • No Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin
   • No Warsztat Scrum
   • No HR Class
   • No IT Interview
   • No Indywidualne Doradztwo Kariery
   • No Job Coaching
   • No Indywidualne konsultacje z trenerem
   • No Usługa Gwarancji pracy
   • No Szkolenie wideo z aplikacji ASANA
   • No Test wiedzy technicznej
   • No English in IT
   • No Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera
   • No Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery
   • No Oferty pracy
   • No Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

   Gwarancja Pracy

   16 990 zł

   Pakiet zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby płynnie rozpocząć karierę w branży IT. Sprawdź poniżej wszystkie aktywności, które na Ciebie czekają.

   • Yes Kurs
   • Yes Dostęp do Strefy Kursanta
   • Yes Materiały szkoleniowe
   • Yes Egzamin
   • Yes Zaświadczenie o ukończeniu kursu
   • Yes Certyfikat SDA
   • Yes Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin
   • Yes Warsztat Scrum
   • Yes HR Class
   • Yes IT Interview
   • Yes Indywidualne Doradztwo Kariery
   • No Job Coaching
   • No Indywidualne konsultacje z trenerem
   • Yes Usługa Gwarancji pracy
   • Yes Szkolenie wideo z aplikacji ASANA
   • Yes Test wiedzy technicznej
   • Yes English in IT
   • Yes Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera
   • Yes Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery
   • Yes Oferty pracy
   • Yes Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery
   Kurs Dostęp do Strefy Kursanta Materiały szkoleniowe Egzamin Zaświadczenie o ukończeniu kursu Certyfikat SDA Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin Warsztat Scrum HR Class IT Interview Indywidualne Doradztwo Kariery Job Coaching Indywidualne konsultacje z trenerem Usługa Gwarancji pracy Szkolenie wideo z aplikacji ASANA Test wiedzy technicznej English in IT Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery Oferty pracy Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

   Jakie masz możliwości finansowania

   Zapłać jednorazowo

   Za kurs możesz zapłacić tradycyjnym przelewem. Jeśli skorzystasz z tej opcji, otrzymasz od nas dodatkową zniżkę.

   Płatność rozłóż nawet na 60 rat

   Ucz się najbardziej perspektywicznego zawodu i buduj swoją historię kredytową:

   • łączny koszt kredytu to 0,35% w skali miesiąca,
   • płatność rozłożysz na wybraną liczbę rat – od 3 do 60,
   • formalności to tylko jeden prosty formularz, resztę ustalisz z nami telefonicznie,
   • decyzję o ratach otrzymasz niemal błyskawicznie.

    

   Odsuń płatność w czasie

   Wybierz kurs, rozpocznij naukę, a pierwszą ratę za kurs zapłać dopiero po trzech miesiącach.

   Skorzystaj ze środków Urzędu Pracy

   Masz status osoby bezrobotnej? Pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie z Urzędu Pracy (UP). To tylko kilka kroków:

   • złóż wniosek o dofinansowanie kursu w swoim regionalnym UP. O szczegóły, takie jak kryteria czy wysokość dofinansowania, zapytaj doradcę zawodowego UP;
   • UP skontaktuje się z nami, aby otrzymać od nas ofertę na Twój kurs;
   • jeśli UP zaakceptuje naszą ofertę, otrzymasz dofinansowanie do swojego kursu;
   • skontaktujemy się z Tobą i załatwimy ostatnie formalności.
   Zdobądź dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

   Podpowiem Ci, jak zdobyć dofinansowanie naszego kursu w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Dzięki temu, możesz otrzymać wsparcie nawet do 80% ceny kursu.

   Skorzystasz z tej opcji, jeśli jesteś pracownikiem lub przedsiębiorcą mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa, osobą samo-zatrudnioną. Decyzję o przyznaniu dofinansowania osobom indywidualnym podejmuje operator danego województwa.

   Aby zdobyć dofinansowanie:

   Aplikuj o pożyczkę z programów rządowych

   Pomożemy Ci skorzystać z niskooprocentowanych pożyczek w ramach projektu OPEN lub Inwestuj w rozwój (PIWR).

   A może ciekawi Cię inna technologia?

   Serwis wykorzystuje pliki cookies.

   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

   zgadzam się