Znajdź swój kierunek, zgarnij kurs do 40% taniej i zawalcz o 60 tysięcy zł! >>WIĘCEJ<<

Data science od podstaw

Chcesz mieć najseksowniejszą pracę XXI wieku?

Podczas tego kursu nauczysz się podstaw data science, a także tego, jak opanować zaawansowane techniki uczenia maszynowego i odkrywać ukryte skarby w ogromnych zestawieniach danych. Przekuj liczbowe wnioski na trafne decyzje biznesowe.

chcę wiedzieć więcej
 • data
  30.08
  tryb
  wieczorowy
  gdzie
  zdalnie
  czas trwania
  213h lub 224h
  cena
  8 497 zł 13 990 zł
  kupuję zapisuję się close modal
  promo! tylko 131 zł/mies.

  Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

  Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.
  • data
   03.09
   tryb
   weekendowy
   gdzie
   zdalnie
   czas trwania
   213h lub 224h
   cena
   8 497 zł 13 990 zł
   kupuję zapisuję się close modal
   promo! tylko 131 zł/mies.

   Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

   Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.
   • data
    24.09
    tryb
    weekendowy
    gdzie
    zdalnie
    czas trwania
    213h lub 224h
    cena
    13 990 zł
    kupuję zapisuję się close modal

    Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

    Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.
    • data
     27.09
     tryb
     wieczorowy
     gdzie
     zdalnie
     czas trwania
     213h lub 224h
     cena
     13 990 zł
     kupuję zapisuję się close modal

     Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

     Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.


      close modal

      Dlaczego warto wybrać ten kurs

      Data Science to dobry wybór dla kogoś z zamiłowaniem do matematyki, ale i z umiejętnościami analitycznymi. Przyda się także Twoja dociekliwość! Data Science to nic innego, jak praca z danymi. Początkowo, dane były przede wszystkim obiektem zainteresowania naukowców. Z czasem jednak, potencjał na pomnażanie swoich zysków, dostrzegł w nich również biznes. Stąd coraz większe zainteresowanie rekruterów specjalistami tej dziedziny. Sprawdź, jakie zalety ma ten kierunek.

      1. Rosnące zapotrzebowanie na rynku pracy

       W ciągu czterech lat wytworzyliśmy więcej informacji niż od początku świata. To oznacza, że świat potrzebuje ludzi, którzy potrafią zarządzać tak dużą ilością danych, a wnioski z nich przekładać na zyski.

      2. Stosunkowo niski próg wejścia

       Przede wszystkim, gdy znasz język programowania. W Data Science możesz wykorzystywać m.in. Python. To dobre połączenie, zwłaszcza że Python jest jednym z prostszych, więc łatwych do nauki, języków.

      3. Atrakcyjne zarobki

       W tej branży nie zawsze wynagrodzenie gra pierwsze skrzypce. Spektakularne podwyżki są czymś tak oczywistym, że pracodawcy muszą używać innych sposobów, aby skusić tych najlepszych. W ofertach można więc znaleźć takie zachęty, jak pokoje do drzemek, bezpłatne lunche czy płatny urlop naukowy.

      Wspieramy Cię kompleksowo

      Wybór nowej drogi to ważna, ale i stresująca decyzja. Pewnie masz w głowie milion myśli: co dalej? Jak znajdę dobrą pracę? Jak w ogóle zacząć jej szukać? I tutaj wkraczamy my.

      Chcąc maksymalnie wesprzeć Cię w procesie zmiany branży, dajemy Ci nie tylko kurs ale pełen pakiet korzyści. Co to oznacza? Poza ogromną dawką wiedzy, którą od nas dostaniesz przygotowaliśmy także:

      Doradztwo kariery

      Wyróżnienie się z tłumu kandydatów to podstawa sukcesu. Dlatego nasz wykwalifikowany Doradca kariery przygotuje Cię do tego w pełni. Nauczysz się między innymi jak rozmawiać, by od pierwszych chwil zachwycić rekrutera, w jaki sposób skuteczne szukać pracy w branży IT oraz dowiesz się gdzie wypatrywać najważniejszych dla Ciebie wydarzeń branżowych.

      Stworzenie skutecznego CV

      CV jest niczym Twoja pierwsza wizytówka. Dlatego przykładamy do niego tak dużą wagę. Nasz Doradca kariery pomoże Ci stworzyć je skutecznie i czytelnie, tak by zrobiło, jak najlepsze wrażenie na Twoim przyszłym pracodawcy. Samo CV to nie wszystko. Przeprowadzimy Cię również przez cały proces tworzenia wizerunku w serwisie LinkedIn oraz pokażemy, które dodatkowe aktywności wspomogą zdobycie Twojej pierwszej pracy w IT.

      Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

      Na samą myśl o rozmowie kwalifikacyjnej pocą Cię dłonie i czujesz ucisk w żołądku? Spokojnie! We wszystkim Ci pomożemy. Wiesz, że największy stres wywołuje brak doświadczenia i niedostateczne przygotowanie? Z pomocą naszego trenera nauczysz się, w jaki sposób rozmawiać w trakcie rozmowy o pracę i jak bez stresu dać z siebie 100%. Zobaczysz, po kilku próbach poczujesz się lekko a Twoja pewność siebie skoczy do góry.

      Wirtualna biblioteka

      Stałe pogłębianie wiedzy to coś, co powinno Ci wejść w nawyk. Żeby Cię w tym wesprzeć, zapewnimy Ci stały dostęp do naszej wirtualnej biblioteki. Znajdziesz tam zarówno materiały w wersji elektronicznej, jak i audio i wideo. Przy okazji możesz również szlifować język angielski, który w branży IT jest niezwykle przydatny.

      Zapisz się na kurs

      Wszystkiego nauczymy Cię podstaw. I to już w kilka miesięcy!

      chcę wiedzieć więcej

      Co czeka Cię po kursie

      Wsparcie doradcy kariery otrzymujesz od nas bezterminowo. Dlatego nawet wtedy, gdy już skończysz kurs, wciąż jesteśmy w kontakcie. Będziemy pomagać Ci wspinać się wyżej i wyżej! Jeśli chcesz, zagwarantujemy Ci, że znajdziemy dla Ciebie pracę.

      Twoje wynagrodzenie na start

      Według raportu JustJoinIT w 2021 roku junior mógł liczyć nawet na:

      • 9 087 zł w przypadku umowy o pracę,

      • 9 400 zł w przypadku współpracy B2B. 

      Twoje pierwsze stanowisko

      Przygotujemy Cię do tego, aby skutecznie znaleźć pracę w nowej branży. Otrzymasz od nas konkretne oferty pracy. Jeśli chcesz, zagwarantujemy Ci również, że znajdziemy dla Ciebie pracę już w kilka miesięcy po kursie!

      Na stanowisku juniorskim będziesz:

      • przygotowywać dane i wykonywać prace analityczne,

      • programować poszczególne elementy projektu,

      • szukać rozwiązań problemów,

      • pracować zespołowo i modelować dane (machine learning).

      Dalsze kierunki Twojego rozwoju

      Gdy już rozgościsz się w branży IT, szybko dostrzeżesz, jak wiele masz możliwości rozwoju. Dlatego możesz czuć spory głód wiedzy! W podobnej sytuacji warto rozważyć takie kierunki, jak:

      • CyberSecurityData Science w cyberbezpieczeństwie oferuje naukowe podejście do tego, aby zidentyfikować wrogie ataki na cyfrową infrastrukturę. Wykrywanie anomalii to główna funkcja, jaką uczenie maszynowe wnosi do cyberbezpieczeństwa. Ataki są często dokonywane przez kod, który różni się od normy. Stworzenie modelu uczenia maszynowego do wykrywania anomalii to świetny sposób na wykorzystanie technik analizy danych w cyberbezpieczeństwie;

      • GameDev – branża gier w pełni wykorzystuje analizę danych. Data Scientist bada, projektuje, oraz organizuje testy, aby sprawdzać pomysły. Odpowiada również za tworzenie modeli matematycznych i automatycznych narzędzi analitycznych, które identyfikują sposób korzystania z gry. Jeśli pasjonuje Cię wirtualny świat rozrywki, a do tego lubisz eksplorować i modelować dane, ta branża dostarczy Ci sporo wrażeń.

      Zapisz się na kurs

      Wszystkiego nauczymy Cię podstaw. I to już w kilka miesięcy!

      chcę wiedzieć więcej

      Jak organizujemy zajęcia

      Nie musisz mieć doświadczenia w branży IT. Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

      Kursy prowadzimy według trybu wieczorowego, od poniedziałku do czwartku w godzinach 17.30–21:00, lub weekendowego, od soboty do niedzieli w godzinach 9.30–16.00.

      Programy przygotowujemy zgodnie z naszą autorską metodykę SDA in IT. Opiera się ona na kilku filarach:

      1. Lubimy, gdy teoria równa się z praktyce

       Dlatego Twoi trenerzy to osoby, które na co dzień pracują w branży IT. Współpracuje z nami ponad 1000 ekspertów! To ważne, bo trener jest pierwszą osobą, która potwierdzi Twoje umiejętności. Tym samym może dać Ci pierwszą rekomendację dla Twojego przyszłego pracodawcy.

      2. Pracujemy zespołowo

       Zależy nam na tym, aby Twój kurs był obrazem tego, co czeka Cię w nowej pracy. Zbieranie potrzeb i wspólne szukanie rozwiązań często będzie dla Ciebie codziennością. Dlatego pracujemy w grupach, które liczą zwykle około 20 osób. Trener dzieli grupę na mniejsze zespoły, w których pracujecie nad konkretnymi zadaniami.

      3. Wspieramy Cię w pracy indywidualnej

       Otrzymasz od nas oryginalne materiały. Tworzy je zespół blisko stu specjalistów IT z zakresu programowania, testowania, projektowania i analizy danych. Na bieżąco sprawdzamy materiały i kontrolujemy ich jakość. Ważne jest dla nas to, aby nakierować Cię na rozwiązanie. Wszystko po to, aby efektywne wykorzystać Twój czas.

      4. Śledzimy Twój postęp w nauce

       Zależy nam na tym, aby Twoja motywacja stale była na jak najwyższym poziomie. Dlatego przeprowadzamy testy, które pozwolą ocenić trenerowi poziom Twojej wiedzy. Wszystko po to, aby zareagować w odpowiednim momencie i np. powtórzyć zajęcia. Twój kurs zakończymy egzaminem, który potwierdzi Twoje nowe umiejętności.

      Czego nauczysz się w trakcie kursu

      Narzędzia systemowe i system kontroli GIT
      123456789101112

      Narzędzia systemowe i system kontroli GIT

      Narzędzia systemowe to zbiór przydatnych technik służących do obsługi systemu za pomocą poleceń. Każdy szanujący się specjalista data science powinien wiedzieć, jak obsługiwać konsolę. My Cię tego nauczymy.

      Dowiesz się również, jak korzystać z systemu kontroli wersji GIT, który umożliwia płynną współpracę w zespole.

      Python w data science

      Python to najpopularniejszy język wykorzystywany w data science. Ma największą liczbę bibliotek i frameworków, które wykonują wiele zadań w zakresie data science.

      W tym module poznasz podstawy języka Python potrzebne do tworzenia kodu aplikacji.

      Statystyki i prawdopodobieństwo

      Data science opiera się w pełni na matematyce. Ten moduł pomoże Ci zrozumieć operacje wykonywane przy użyciu biblioteki Numpy, w której można obliczać podstawowe działania z algebry liniowej (działania na wektorach/macierzach).

      W drugiej części dowiesz się więcej o prawdopodobieństwie, na przykład, dlaczego testy o 90-procentowej zgodności trzeba powtarzać.

      Przetwarzanie zbiorów danych

      Data science to dane, dane i jeszcze więcej danych. Pochodzą one z różnych źródeł i dostępne są w różnych formatach. Mówi się, że 90% pracy specjalisty data science to przetwarzanie danych. Trudno się z tym nie zgodzić. Z umiejętności zdobytych w tym module będziesz korzystać w swoim przyszłym życiu zawodowym najczęściej.

      Dowiesz się, jak przetwarzać dane pobierane przez API lub z bazy danych SQL.

      Wizualizacja danych

      Jeden wykres może wyrazić więcej niż tysiąc słów. W kontekście pracy z klientami, którzy kupują „na oko”, umiejętność odpowiedniej prezentacji danych jest niezwykle cenna.

      Z tego modułu dowiesz się, jak tworzyć interaktywne wykresy niezbędne do pracy w dziedzinie data science.

      Uczenie maszynowe w praktyce

      Przewidywanie cen na giełdzie?

      Wybór odpowiedniego momentu na zakup mieszkania z uwzględnieniem historycznych cen?

      Czego możemy dowiedzieć się o przyszłości, znając przeszłość?

      Regresja próbuje odpowiedzieć właśnie na te pytania. Umożliwia przewidywanie nieznanych wartości jednej wielkości na podstawie znanych wartości innych wielkości. Dodatkowo moduł ten przybliży Ci całą tematykę klasycznych metod uczenia maszynowego – tych, na których opiera się wiele nowoczesnych rozwiązań. Dowiesz się również o problemach z klasyfikacją w uczeniu nadzorowanym. Wyjaśnimy Ci też, czym jest uczenie nienadzorowane.

      Biblioteka TensorFlow

      Poznasz najpopularniejszy framework do tworzenia rozwiązań sieciowych. Umożliwia on łatwe wdrażanie danej architektury sieci, procesu uczenia się i kolejnych działań.

      Sieci neuronowe

      Sztuczne sieci neuronowe to struktury naśladujące te znajdujące się w naszych mózgach. Mamy sygnał wejściowy, który przetwarzany jest inaczej przez różne neurony, generujące pod koniec procesu pewne informacje. Jest to jedna z najpopularniejszych metod uczenia maszynowego, więc trzeba ją bardzo dobrze poznać.

      Pozwala ona rozwiązać problem regresji i klasyfikacji, choć nie tylko. Nauczymy Cię metod uczenia się takich sieci za pomocą TensorFlow.

      Przetwarzanie obrazu – widzenie komputerowe

      Jak działają pojazdy autonomiczne?

      Jak rozpoznają znaki drogowe lub pieszych? W tym module dowiesz się, jak przetwarzać dane obrazu, jak filtrować dane oraz jakie informacje można zdobyć na podstawie obrazów?

      Ponadto dowiesz się, jak korzystać ze specjalnych konstrukcji sieci neuronowych używanych do przetwarzania danych obrazu. Rozumiejąc uczenie transferowe, będziesz w stanie tworzyć rozwiązania, które mogą wyjaśnić większość problemów związanych z przetwarzaniem obrazu i nie tylko.

      Przetwarzanie języka naturalnego

      Alexa i Siri to dwa przykłady asystentów głosowych. W jaki sposób rozumieją, co do nich mówimy?

      Z tego modułu dowiesz się, jak radzić sobie z danymi tekstowymi (i poznasz odpowiedź na poprzednie pytanie).

      Praca z sekwencjami – rekursywne sieci neuronowe

      W jaki sposób sieci neuronowe mogą uwzględniać sekwencje, a nie pojedyncze obiekty? Skąd algorytm wie, które słowo powinno być następne w zdaniu?

      Postaramy się odpowiedzieć na te pytania za pomocą rekursywnych sieci neuronowych.

      Projekty praktyczne

      W trakcie kursu zrealizujesz cztery projekty końcowe. Trzy z nich to projekty praktyczne (regresja, klasyfikacja i przetwarzanie obrazu) realizowane na różnych etapach kursu. Na koniec otrzymasz jeden duży projekt końcowy.

      Przykładem końcowego projektu może być prognoza dotycząca COVID-19, wykorzystująca publicznie dostępne dane.

      Narzędzia systemowe i system kontroli GIT

      Narzędzia systemowe to zbiór przydatnych technik służących do obsługi systemu za pomocą poleceń. Każdy szanujący się specjalista data science powinien wiedzieć, jak obsługiwać konsolę. My Cię tego nauczymy.

      Dowiesz się również, jak korzystać z systemu kontroli wersji GIT, który umożliwia płynną współpracę w zespole.

      Python w data science

      Python to najpopularniejszy język wykorzystywany w data science. Ma największą liczbę bibliotek i frameworków, które wykonują wiele zadań w zakresie data science.

      W tym module poznasz podstawy języka Python potrzebne do tworzenia kodu aplikacji.

      Statystyki i prawdopodobieństwo

      Data science opiera się w pełni na matematyce. Ten moduł pomoże Ci zrozumieć operacje wykonywane przy użyciu biblioteki Numpy, w której można obliczać podstawowe działania z algebry liniowej (działania na wektorach/macierzach).

      W drugiej części dowiesz się więcej o prawdopodobieństwie, na przykład, dlaczego testy o 90-procentowej zgodności trzeba powtarzać.

      Przetwarzanie zbiorów danych

      Data science to dane, dane i jeszcze więcej danych. Pochodzą one z różnych źródeł i dostępne są w różnych formatach. Mówi się, że 90% pracy specjalisty data science to przetwarzanie danych. Trudno się z tym nie zgodzić. Z umiejętności zdobytych w tym module będziesz korzystać w swoim przyszłym życiu zawodowym najczęściej.

      Dowiesz się, jak przetwarzać dane pobierane przez API lub z bazy danych SQL.

      Wizualizacja danych

      Jeden wykres może wyrazić więcej niż tysiąc słów. W kontekście pracy z klientami, którzy kupują „na oko”, umiejętność odpowiedniej prezentacji danych jest niezwykle cenna.

      Z tego modułu dowiesz się, jak tworzyć interaktywne wykresy niezbędne do pracy w dziedzinie data science.

      Uczenie maszynowe w praktyce

      Przewidywanie cen na giełdzie?

      Wybór odpowiedniego momentu na zakup mieszkania z uwzględnieniem historycznych cen?

      Czego możemy dowiedzieć się o przyszłości, znając przeszłość?

      Regresja próbuje odpowiedzieć właśnie na te pytania. Umożliwia przewidywanie nieznanych wartości jednej wielkości na podstawie znanych wartości innych wielkości. Dodatkowo moduł ten przybliży Ci całą tematykę klasycznych metod uczenia maszynowego – tych, na których opiera się wiele nowoczesnych rozwiązań. Dowiesz się również o problemach z klasyfikacją w uczeniu nadzorowanym. Wyjaśnimy Ci też, czym jest uczenie nienadzorowane.

      Biblioteka TensorFlow

      Poznasz najpopularniejszy framework do tworzenia rozwiązań sieciowych. Umożliwia on łatwe wdrażanie danej architektury sieci, procesu uczenia się i kolejnych działań.

      Sieci neuronowe

      Sztuczne sieci neuronowe to struktury naśladujące te znajdujące się w naszych mózgach. Mamy sygnał wejściowy, który przetwarzany jest inaczej przez różne neurony, generujące pod koniec procesu pewne informacje. Jest to jedna z najpopularniejszych metod uczenia maszynowego, więc trzeba ją bardzo dobrze poznać.

      Pozwala ona rozwiązać problem regresji i klasyfikacji, choć nie tylko. Nauczymy Cię metod uczenia się takich sieci za pomocą TensorFlow.

      Przetwarzanie obrazu – widzenie komputerowe

      Jak działają pojazdy autonomiczne?

      Jak rozpoznają znaki drogowe lub pieszych? W tym module dowiesz się, jak przetwarzać dane obrazu, jak filtrować dane oraz jakie informacje można zdobyć na podstawie obrazów?

      Ponadto dowiesz się, jak korzystać ze specjalnych konstrukcji sieci neuronowych używanych do przetwarzania danych obrazu. Rozumiejąc uczenie transferowe, będziesz w stanie tworzyć rozwiązania, które mogą wyjaśnić większość problemów związanych z przetwarzaniem obrazu i nie tylko.

      Przetwarzanie języka naturalnego

      Alexa i Siri to dwa przykłady asystentów głosowych. W jaki sposób rozumieją, co do nich mówimy?

      Z tego modułu dowiesz się, jak radzić sobie z danymi tekstowymi (i poznasz odpowiedź na poprzednie pytanie).

      Praca z sekwencjami – rekursywne sieci neuronowe

      W jaki sposób sieci neuronowe mogą uwzględniać sekwencje, a nie pojedyncze obiekty? Skąd algorytm wie, które słowo powinno być następne w zdaniu?

      Postaramy się odpowiedzieć na te pytania za pomocą rekursywnych sieci neuronowych.

      Projekty praktyczne

      W trakcie kursu zrealizujesz cztery projekty końcowe. Trzy z nich to projekty praktyczne (regresja, klasyfikacja i przetwarzanie obrazu) realizowane na różnych etapach kursu. Na koniec otrzymasz jeden duży projekt końcowy.

      Przykładem końcowego projektu może być prognoza dotycząca COVID-19, wykorzystująca publicznie dostępne dane.

      Kim są Twoi przyszli trenerzy

      Roman jest inżynierem Big Data w SoftServe Polska. Posiada ogromne doświadczenie w Pythonie. Matematyka i uczenie maszynowe to jego hobby. Ukończył Doniecki Narodowy Uniwersytet Techniczny na Ukrainie z tytułem magistra informatyki. Stawia na samodoskonalenie, dlatego studiował również robotykę na Politechnice Warszawskiej oraz matematykę stosowaną na Moskiewskim Instytucie Fizyki i Techniki.

      Roman Dryndik Big Data Engineer

      Zapisz się na kurs

      Wszystkiego nauczymy Cię podstaw. I to już w kilka miesięcy!

      chcę wiedzieć więcej

      Jakie są opłaty za kurs

      Wiedza

      10 990 zł 8 497 zł

      Zdobądź solidne podstawy do rozpoczęcia kariery w branży technologicznej. Pakiet obejmuje podręcznik, sesje na żywo i szkolenie wideo.

      • Yes Kurs
      • Yes Dostęp do Strefy Kursanta
      • Yes Materiały szkoleniowe
      • Yes Egzamin
      • Yes Zaświadczenie o ukończeniu kursu
      • Yes Certyfikat SDA
      • No Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin
      • No Warsztat Scrum
      • No HR Class
      • No IT Interview
      • No Indywidualne Doradztwo Kariery
      • No Job Coaching
      • No Indywidualne konsultacje z trenerem
      • No Usługa Gwarancji pracy
      • No Szkolenie wideo z aplikacji ASANA
      • No Test wiedzy technicznej
      • No English in IT
      • No Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera
      • No Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery
      • No Oferty pracy
      • No Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

      Gwarancja Pracy

      17 990 zł 13 999 zł

      Pakiet zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby płynnie rozpocząć karierę w branży IT. Sprawdź poniżej wszystkie aktywności, które na Ciebie czekają.

      • Yes Kurs
      • Yes Dostęp do Strefy Kursanta
      • Yes Materiały szkoleniowe
      • Yes Egzamin
      • Yes Zaświadczenie o ukończeniu kursu
      • Yes Certyfikat SDA
      • Yes Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin
      • Yes Warsztat Scrum
      • Yes HR Class
      • Yes IT Interview
      • Yes Indywidualne Doradztwo Kariery
      • No Job Coaching
      • No Indywidualne konsultacje z trenerem
      • Yes Usługa Gwarancji pracy
      • Yes Szkolenie wideo z aplikacji ASANA
      • Yes Test wiedzy technicznej
      • Yes English in IT
      • Yes Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera
      • Yes Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery
      • Yes Oferty pracy
      • Yes Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery
      Kurs Dostęp do Strefy Kursanta Materiały szkoleniowe Egzamin Zaświadczenie o ukończeniu kursu Certyfikat SDA Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin Warsztat Scrum HR Class IT Interview Indywidualne Doradztwo Kariery Job Coaching Indywidualne konsultacje z trenerem Usługa Gwarancji pracy Szkolenie wideo z aplikacji ASANA Test wiedzy technicznej English in IT Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery Oferty pracy Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

      Jakie masz możliwości finansowania

      Zapłać jednorazowo

      Za kurs możesz zapłacić tradycyjnym przelewem. Jeśli skorzystasz z tej opcji, otrzymasz od nas dodatkową zniżkę.

      Płatność rozłóż nawet na 60 rat

      Ucz się najbardziej perspektywicznego zawodu i buduj swoją historię kredytową:

      • łączny koszt kredytu to 0,45% w skali miesiąca,
      • płatność rozłożysz na wybraną liczbę rat – od 3 do 60,
      • formalności to tylko jeden prosty formularz, resztę ustalisz z nami telefonicznie,
      • decyzję o ratach otrzymasz niemal błyskawicznie.

       

      Odsuń płatność w czasie

      Wybierz kurs, rozpocznij naukę, a pierwszą ratę za kurs zapłać dopiero po trzech miesiącach.

      Skorzystaj ze środków Urzędu Pracy

      Masz status osoby bezrobotnej? Pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie z Urzędu Pracy (UP). To tylko kilka kroków:

      • złóż wniosek o dofinansowanie kursu w swoim regionalnym UP. O szczegóły, takie jak kryteria czy wysokość dofinansowania, zapytaj doradcę zawodowego UP;
      • UP skontaktuje się z nami, aby otrzymać od nas ofertę na Twój kurs;
      • jeśli UP zaakceptuje naszą ofertę, otrzymasz dofinansowanie do swojego kursu;
      • skontaktujemy się z Tobą i załatwimy ostatnie formalności.
      Zdobądź dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

      Podpowiem Ci, jak zdobyć dofinansowanie naszego kursu w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Dzięki temu, możesz otrzymać wsparcie nawet do 80% ceny kursu.

      Skorzystasz z tej opcji, jeśli jesteś pracownikiem lub przedsiębiorcą mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa, osobą samo-zatrudnioną. Decyzję o przyznaniu dofinansowania osobom indywidualnym podejmuje operator danego województwa.

      Aby zdobyć dofinansowanie:

      Aplikuj o pożyczkę z programów rządowych

      Pomożemy Ci skorzystać z niskooprocentowanych pożyczek w ramach projektu OPEN lub Inwestuj w rozwój (PIWR).

      Potrzebujesz dodatkowych godzin?

      Zdecyduj ile czasu chcesz spędzić z trenerem podczas lekcji indywidualnych! Możesz poświęcić je na co tylko chcesz!

      Wsparcie w nauce

      Jeśli czujesz, że masz problem z opanowaniem materiału na zajęciach, możesz otrzymać dodatkowe wsparcie!

      Wzbogacone portfolio

      Możesz stworzyć dodatkowy projekt dzięki, któremu Twoje portfolio zwróci uwagę rekruterów!

      Lepsze przyswojenie wiedzy

      Chcesz powtórzyć jakieś zagadnienie? Coś umknęło Ci na zajęciach? Nie ma problemu!

      Wsparcie po ukończeniu kursu

      Kurs już za Tobą? Szykujesz się do zadania rekrutacyjnego? Możesz to zrobić pod okiem doświadczonego trenera.

      Wyróżniający się projekt

      Chcesz aby Twój projekt końcowy wyróżniał się na tle innych? Wystarczy skorzystać z dodatkowego wsparcia!

      Zdobywanie nowej wiedzy

      Kodujesz, ale chcesz dowiedzieć się czegoś o testowaniu? Nie ma sprawy, możesz spotkać się z trenerem o dowolnej specjalizacji.

      Basic

      5h

      999 zł

      Regular

      10h

      1799 zł

      Pro

      15h

      2499 zł

      Najbliższe darmowe webinary

      Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się na jeden z naszych darmowych webinarów i poznaj praktyczną stronę Data Science.

      A może ciekawi Cię inna technologia?