Python od podstaw – kurs zdalny w trybie wakacyjnym

kurs zdalny - 29.06.2021

Rozpocznij przygodę z programowaniem na kursie zdalnym z najszybciej rozwijającym się językiem programowania. Zdobądź wiedzę i praktyczne kompetencję, które dzięki naszemu wsparciu pomogą Ci znaleźć pracę i odmienić twoje życie w zaledwie kilka miesięcy!

Dlaczego warto wybrać kurs Python?

Python jest określany jako najlepszy wybór do nauki programowania. Jest prosty, czytelny i daje możliwość późniejszego wyboru specjalizacji. Znajomość Pythona daje nam wszechstronność wyboru. Uruchamiamy pierwszą edycję kursów wakacyjnych. Teraz masz niepowtarzalną okazję, by skończyć kurs w jedyne 3 miesiące!

Łatwy do nauki

Sposób pisania w Pythonie jest bardzo zbliżony do języka angielskiego. Dzięki temu, nawet jeżeli nie znamy pewnych mechanizmów, możemy zrozumieć ich działanie na poziomie językowym.

Cechuje się przejrzystością i zwięzłością

Brak skomplikowanych mechanizmów ułatwia efektywną i szybką naukę.

Duża popularność

Python obecnie jest jednym z najszybciej zdobywających popularność.

Tryb wakacyjny

Wykorzystaj ten czas, w którym doba jest dłuższa i weź udział w pierwszej edycji w trybie wakacyjnym

Co zawiera kurs?

WorkBook

Otrzymasz książkę autorstwa Dyrektora Technicznego SDA. Znajdziesz tam przykłady, ćwiczenia i dodatkowe informacje umożliwiające zrozumienie i wykorzystywanie technologii JAVA w praktyce.

Kurs zdalny na żywo z trenerem

Kurs to 280 godzinn pracy w grupie pod okiem trenera. W czasie zajęć skupiamy się głównie na praktyce.

Szkolenia video

Dodatkowo otrzymasz dostęp do materiałów on-line, które pozwolą Ci zdobyć wiedzę teoretyczną dotyczącą programowania z wybranych dodatkowych boków tematycznych.

Egzamin końcowy

Egzamin pozwoli Ci podsumować wiedzę, którą zdobędziesz na kursie.

Certyfikat SDA

Certyfikat SDA stanowi potwierdzenie Twojego udziału w kursie oraz nabycia kompetencji do pracy jako programista. Nasz certyfikat jest szeroko rozpoznawalny wśród firm z sektora IT w Polsce, ale też w Europie.

Dostęp do Biblioteki SDA

Dajemy Ci dostęp do profesjonalnych e-booków, książek oraz audiobooków. Zagadnienia z jakimi się tam spotkasz pozwolą Ci jeszcze lepiej zrozumieć świat IT.

HR Class

W czasie kursu masz możliwość wzięcia udziału w 3,5 godzinnych webinarowych warsztatach, prowadzonych przez Doradcę Kariery. Przejdziecie wspólnie przez cały proces rekrutacyjny od stworzenia CV po znaczenie profilu na LinkedIn

Cena kursu

Już teraz masz szansę zakupić kurs w atrakcyjnej cenie! Skorzystaj ze zniżki na kurs!

Nasz kurs to 280 godzin zajęć w trybie wakacyjnym

Start kursu

29.06.2021

Miasto

kurs zdalny

12 990 zł

9 990 zł

Oszczędź nawet do 80% lub skorzystaj z odroczonego terminu spłaty!

Pamiętaj, że możesz rozpocząć naukę bez względu na to, czy posiadasz odpowiedni wkład finansowy. W zależności od regionu zamieszkania możesz skorzystać z różnych, atrakcyjnych form dofinansowań.

Sprawdź dostępne formy dofinansowania w Twoim regionie. Pamiętaj, że wysokość dopłaty jest zróżnicowana w zależności od województwa w którym mieszkasz. Możesz zyskać nawet 80% dofinansowania.

Program kursu

Zagadnienia m.in.:

Blok wprowadzający w świat programowania w Pythonie. Poznasz tu składnię języka, ideę programowania obiektowego, podstawowe funkcje biblioteki standardowej, ale przede wszystkim nauczysz się z nich sprawnie korzystać.

W tym bloku dowiesz się, jak sprawnie wykorzystywać narzędzia, by być efektywnym programistą, poznasz cały ekosystem języka Python oraz dowiesz się, jak tworzyć własne moduły.

Kontynuacja bloku Python – podstawy. Poznasz możliwości wyrażeń regularnych, ideę wyjątków, nauczysz się korzystać i tworzyć takie elementy języka, jak dekoratory, context managery czy lambdy.

Zagadnienia m.in.:

Bardzo często aplikacje korzystają z danych. Takie rozwiązanie umożliwia Ci pracę z mechanizmami, które służą do wstawiania, modyfikowania oraz wyszukiwania danych. Poznasz język SQL służący do pracy z bazami danych.

Skoro znasz już bazy danych, to teraz pora na używanie ich z poziomu Pythona. Nauczysz się, jak działa ORM (czyli jak pogodzić świat obiektowy z relacyjnym). Od teraz Twoje programy będą mogły przechowywać i przetwarzać informacje w bazach danych.

Zagadnienia m.in.:

Blok ten wprowadzi Cię w to, jak działa internet. Ogromna część tworzonych aktualnie aplikacji to właśnie aplikacje internetowe, do których tworzenia potrzebne jest płynnie poruszanie się pomiędzy takimi zagadnieniami jak HTTP, DNS, TCP, REST i jeszcze kilka innych.

Poznasz najważniejsze technologie rządzące światem frontendu, czyli tym, co widzimy wchodząc na stronę WWW. Nauczysz się tworzyć taki kod HTML, by przedstawiał on dokładnie to, czego oczekujesz, takie arkusze stylów by wyglądało to tak, jak potrzebujesz, a także taki kod w języku JavaScript, by działało to tak, jak wymyśliłeś.

Poznasz najpopularniejszy framework do tworzenia aplikacji Internetowych w Pythonie – Django. Nauczysz się tworzyć panele administracyjne, obsługi formularzy, mechanizmu sesji i ciasteczek. Poznasz zachowania autoryzacji i autentykacji.

Zagadnienia m.in.:

Dowiesz się w jaki sposób pracuje się w zespołach nad jednym projektem i jak rozwiązuje się problemy modyfikacji tych samych plików przez wiele osób. Nauczysz się poprawnego flow pracy z kodem.

Dowiesz się jak wygląda organizacja pracy w zespołach programistycznych, nauczysz się dostrzegać zalety planowania, retrospekcji oraz tego jak reagować, kiedy klient chce coś zmienić w projekcie.

Zagadnienia m.in.:

Bardzo istotną sprawą w tworzeniu oprogramowania jest jego testowanie. W ten sposób upewniasz się, że kod, który napisałeś działa prawidłowo.

TDD to sposób tworzenia kodu, który polega na tym, że najpierw tworzy się testy, a następnie kod w taki sposób, aby testy potwierdziły poprawne działanie kodu.

Dowiesz się czym jest algorytm i jakie ma znaczenie w świecie programowania. Poznasz sposoby rozwiązywania częstych problemów oraz nauczysz się, jak określać efektywność takich rozwiązań. Zobaczysz też, że dane można przechowywać w bardzo różny sposób i dowiesz się, kiedy jaki wybrać.

Programując, często napotykamy na problem, z którym ktoś już wcześniej się borykał. Wzorzec to uniwersalne, sprawdzone w praktyce rozwiązanie często pojawiającego się i powtarzalnego problemu. Poznasz najpopularniejsze wzorce – dowiesz się w jakich przypadkach ich używać i jak je stosować.

 Na projekcie praktycznym stworzysz projekt rozwiązujący pewien realny biznesowy problem. Będziesz mógł załączyć ten projekt do CV i wykorzystać go w rekrutacji. . Zaprojektujesz i zaimplementujesz bardziej złożoną aplikację webową. Możesz pracować samodzielnie albo w zespole. Na koniec zaprezentujesz działającą aplikację i omówisz, co udało się wykonać oraz jakie masz pomysły na rozwój aplikacji. W trakcie zajęć będzie także czas na code review.

Jak wyglądają zajęcia?

Kurs zdalny wakacyjny Python od podstaw odbywa się w trybie dziennym i trwa 280 godzin.

09:00-14:00

poniedziałek - piątek

Dowiedz się, jak wejść do branży IT!

Zapisz się na bezpłatny webinar i dowiedz się więcej o rynku pracy, kursie i naszej Akademii.

Czy wiesz że...

Nazwa tego języka programowania pochodzi od nazwy serialu “Latający Cyrk Monty Pythona”

Czego dokładnie nauczysz się na kursie?

Absolwent kursu Python posiada podstawy dotyczące technologii frontendowej jak i backendowej. Może z powodzeniem stworzyć prosty layout strony w HTML wykorzystując CSS oraz JavaScript. Potrafi programować w języku Python oraz używać frameworka Django.

Programowanie w języku Python

Będziesz w stanie samodzielnie pisać kod oraz weryfikować jego poprawność - testować. Twoje aplikacje będą korzystały z baz danych a dostęp do nich będzie możliwy przez strony WWW. Dzięki stosowaniu dobrych praktyk i wzorców projektowych Twój kod będzie czytelny i uporządkowany.

Korzystanie z narzędzi programistycznych

Poznasz środowisko programistyczne (IDE) niezbędne do realizowania developerskich zadań i optymalizacji Twojej produktywności. Na środowisko składają się narzędzia do projektowania interfejsów, zarządzania wersją kodu, budowania i testowania aplikacji.

Technologie potrzebne do stworzenia projektu

Dążymy do tego, aby kompleksowo przygotować Cię do samodzielnego programowania i wyposażyć w narzędzia, dzięki którym jeszcze w trakcie kursu stworzysz swoje pierwsze portfolio! Będą to zarówno technologie frontendowe (to, co widoczne jest dla użytkownika) jak i backendowe (to, czego nie widać, a jest sercem aplikacji).

Praca projektowa

Najpopularniejszą metodyką w zarządzaniu projektami IT jest zwinna metodyka Scrum. Dzięki niej przyswoisz tzw. ramy postępowania, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłej pracy podczas realizacji projektów i rozwoju produktów.


SDA

Czy wiesz że...

Junior Python Developer może zarabiać nawet do

dane z raportu portalu No Fluff {Jobs}, wrzesień 2018

7500 zł brutto

Tak, programowanie jest dla każdego

Kurs Python od podstaw jest odpowiedni również dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu.

01

Najstarszy kursant miał 73 lata, najmłodszy 12 lat

02

37% uczestników kursu stanowią kobiety

03

24% kursantów było pracownikami fizycznymi zanim trafili do naszej Akademii

04

Ponad 80% kursantów szkoli się, kontynuując bez problemów dotychczasową pracę

Chcesz zostać programistą, ale nie wiesz czy się nadajesz?

Sprawdź swoje predyspozycje w naszym teście

Absolwenci SDA pracują w:

Chcę zacząć, co dalej?

Wypełnij formularz aplikacyjny, który znajdziesz po kliknięciu Aplikuj po prawej stronie lub jeśli korzystasz z telefonu powyżej. Nie jest to jednoznaczne z potwierdzeniem udziału i obowiązkiem zapłaty.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości. Jeżeli zdecydujesz się zapisać na kurs, dopełnimy formalności. W tym momencie Twój udział jest potwierdzony i miejsce na kursie zarezerwowane.

Przed rozpoczęciem kursu otrzymasz materiały do nauki online. Pomogą Ci one wdrożyć się w podstawy programowania oraz podstawy wybranej technologii.

Pamiętaj, przerobienie ich przed pierwszymi zajęciami jest bardzo ważne.

Zajęcia trwają około 7 miesięcy, prowadzą je doświadczeni i aktywni zawodowo programiści. W ich trakcie poznajesz tajniki programowania od podszewki oraz tworzysz własny projekt.

W trakcie kursu przeprowadzamy również testy sprawdzające wiedzę nabytą podczas zajęć. Testy są obowiązkowe i wpływają na certyfikację, a ponadto pozwalają na bieżąco monitorować swoje postępy.

W zależności od wybranego pakietu w trakcie oraz po zakończeniu kursu znajdziesz się pod opieką Doradcy Kariery, który kompleksowo przygotowuje Cię do efektywnego poszukiwania pracy. M.in. pomoże Ci stworzyć dokumenty aplikacyjne, przeszkoli z kompetencji miękkich i zaopatrzy w listę najpopularniejszych zagadnień/zadań, które najprawdopodobniej napotkasz na swojej drodze, szukając pracy.

Nadal się wahasz?

Pozwól, że wyślemy Ci więcej informacji!

* Pola obowiązkowe