🤖 Ucz się AI, dzięki pożyczce ze środków unijnych – z umorzeniem do 35% wartości kursu >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Zaczynasz kurs tego lata

Nie pozwolimy Ci zmarnować tego lata

Będzie i złoty piasek, i jeszcze lepsza perspektywa za rok. Tego lata zaczynasz swój kurs IT. Taniej i z przyjaznym harmonogramem. Nie zmarnujesz ani lata, ani swojej kariery!

Jeśli chcesz, za kurs możesz zapłacić później. Uwaga! Liczba miejsc na nasze kursy jest ograniczona. Nie czekaj i wypełnij formularz już teraz.

chcę wiedzieć więcej

Złap okazję jeszcze przez 2023.07.18 23:59:59

Płacisz taniej i później, a profity zgarniasz od razu

Wiemy, że marzą Ci się wakacyjne przygody. Ale wiemy też, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dlatego nie pozwolimy Ci zmarnować tego lata. Przygotowaliśmy harmonogram zajęć, dzięki któremu i rozpoczniesz kurs IT, i powylegujesz się na złocistym piasku. A to wszystko nawet 2000 zł taniej!

Zatem, halo! Koniec z wymówkami! Koniec z ograniczeniami! Płacisz taniej i później, a profity zgarniasz od razu! To idealne warunki, aby zacząć nowy rozdział w karierze i za rok mieć jeszcze więcej frajdy z lata. Wybierz swój kierunek, wykorzystaj kod promocyjny LATO i zacznij kurs przed jesienną podwyżką cen!

Zniżkę możesz odebrać tylko do końca tygodnia

Nie czekaj i wypełnij formularz już teraz. Wykorzystaj kod promocyjny: LATO.

wypełniam formularz

Nie wiesz, jaki kierunek wybrać? Zrób test

Zgodnie z raportem „Kompetencje w IT” No Fluff Jobs okazuje się, że w drodze na technologiczny Olimp kandydaci często… lądują w labiryncie Minotaura. Ponad 29% uczestników badania przyznało, że nie potrafi określić, które umiejętności twarde są potrzebne, by rozpocząć karierę w IT. Właśnie dlatego przygotowaliśmy test, który jasno określi, jak możesz wykorzystać swoje mocne strony w IT. Twój wynik testu nie pozostawi złudzeń! Dowiesz się, jakie konkretnie miejsce jest dla Ciebie w branży przyszłości.

chcę zrobić test

Sprawdź szczegóły Twojego kursu

Koniec z wymówkami. Mamy na Ciebie plan

 

Twój kod promocyjny to: LATO. Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, aby wskazać nie tylko najlepszą dla Ciebie ścieżkę w IT, ale również zapewnić Ci preferencyjne warunki cenowe. Porozmawiajmy.