Szukasz swojego kierunku w IT? Weź udział w webinarze z ekspertami IT i znajdź odpowiedź >>ZAPISUJĘ SIE<<

SDA / Lekcje / ai engineering

Odbierz swoją darmową lekcję próbną

Sztuczna inteligencja wkracza w nasze życie i przejmuje zadania. Wolisz to obserwować czy w tym uczestniczyć?

Odbierz swoją darmową lekcję próbną i przekonaj się, jak inspirujący jest obszar AI Engineering.


poproszę lekcję próbną

Tu zaczyna się Twoja technologiczna podróż

 

Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony. Wspólnie wybierzemy termin, w którym odbierzesz swoją darmową lekcję próbną.

  Dlaczego warto wziąć udział w lekcji próbnej

  Poznasz program kursu

  Nasze kursy prowadzimy według autorskiej metodyki. Programy przygotowujemy na bazie wieloletnich doświadczeń. Dowiedz się, o jaki zakres wzbogacisz swoją wiedzę.

  Sprawdzisz, jak uczymy w praktyce

  Zobacz, jak zachęcamy do rozwoju praktycznych umiejętności w trakcie kursu. U nas teoria musi równać się praktyce!

  Szybko zdobędziesz odpowiedzi

  Lekcje prowadzimy na żywo w formie spotkania jeden na jeden. Do Twojej dyspozycji są nasi trenerzy. To praktycy i eksperci w swojej dziedzinie. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, lekcja próbna to moment, w którym znikną.

  Odbierz swoją lekcję próbną

  poproszę lekcję próbną

  Kogo możesz spotkać podczas lekcji próbnej

  Piotr ukończył z wyróżnieniem matematykę stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i od ponad 10 lat dzieli się swoją wiedzą z matematyki, nauk przyrodniczych, a także programowania w Pythonie i tworzenia modeli uczenia maszynowego. W swojej pracy zajmuje się implementacją i zarządzaniem potoków uczenia maszynowego: od zebrania i ustrukturyzowania danych, poprzez ich obróbkę i analizę kończąc na opracowywaniu modeli ML. Firma z którą związany jest od 5 lat zajmuje się różnymi zagadnieniami z zakresu biotechnologii i medycyny spersonalizowanej a on sam brał udział w wielu projektach wykorzystujących sztuczną inteligencję w immunologii nowotworów i wirusów poprzez identyfikację potencjalnych celów terapeutycznych. Jest jednym z głównych twórców ARDisplay, modelu DL do przewidywania, które fragmenty białka zostaną zaprezentowane na powierzchni komórki.

  Piotr Skoczylas Senior Data Scientist

  Łukasz to absolwent teleinformatyki wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jest członkiem honorowym zespołu PolSl Racing, czyli zespołu, który zajmuje się budową bolidu i konstrukcją motocykli elektrycznych. Łukasz odpowiada za systemy elektroniczne i informatyczne, które implementuje się w pojazdach. Na co dzień pracuje jako architekt oprogramowania w firmie, która zajmuje się między innymi automatyką przemysłową, systemami dla górnictwa, a także rozwiązaniami dla elektromobilności.

  Łukasz Okoń Python Developer

  Roman jest inżynierem Big Data w SoftServe Polska. Ma ogromne doświadczenie w Pythonie. Matematyka i uczenie maszynowe to jego hobby. Ukończył Doniecki Narodowy Uniwersytet Techniczny z tytułem magistra informatyki. Stawia na samodoskonalenie, dlatego studiował również robotykę na Politechnice Warszawskiej.

  Roman Dryndik Big Data Engineer

  Dlaczego AI Engineering

  W dzisiejszym świecie technologii, sztuczna inteligencja odgrywa kluczową rolę w wielu dziedzinach – od medycyny po przemysł. To sprawia, że specjaliści AI są coraz częściej poszukiwani. Kurs AI Engineering pozwoli Ci zdobyć umiejętności, których potrzebujesz, aby projektować, tworzyć i zarządzać zaawansowanymi rozwiązaniami opartymi na sztucznej inteligencji. To nie tylko inwestycja we własny rozwój zawodowy.

  Gdy wiesz, jak wykorzystać AI, masz realny wpływ na to, jak będzie wyglądać przyszłość. Ty po prostu ją kreujesz.

  Odbierz swoją lekcję próbną

  poproszę lekcję próbną