🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet 40% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Lekcje / Lekcja próbna – Data Science

Odbierz swoją darmową lekcję próbną

Czy wiesz, że w ciągu 4 lat wytworzyliśmy więcej informacji niż w całej historii?

Dlatego umiejętność zarządzania dużą ilością danych jest dziś niezwykle cenna. Odbierz swoją darmową lekcję próbną i przekonaj się, jak inspirujący jest obszar Data Science.

poproszę lekcję próbną

Tu zaczyna się Twoja technologiczna podróż

 

Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony. Wspólnie wybierzemy termin, w którym odbierzesz swoją darmową lekcję próbną.

  Dlaczego warto wziąć udział w lekcji próbnej

  Poznasz program kursu

  Nasze kursy prowadzimy według autorskiej metodyki. Programy przygotowujemy na bazie wieloletnich doświadczeń. Dowiedz się, o jaki zakres wzbogacisz swoją wiedzę.

  Sprawdzisz, jak uczymy w praktyce

  Zobacz, jak zachęcamy do rozwoju praktycznych umiejętności w trakcie kursu. U nas teoria musi równać się praktyce!

  Szybko zdobędziesz odpowiedzi

  Lekcje prowadzimy na żywo w formie spotkania jeden a jeden. Do Twojej dyspozycji są nasi trenerzy. To praktycy i eksperci w swojej dziedzinie. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, lekcja próbna to moment, w którym znikną.

  Odbierz swoją lekcję próbną

  poproszę lekcję próbną

  Kogo możesz spotkać podczas lekcji próbnej

  Uzyskał tytuł inżyniera Informatyki na Politechnice Krakowskiej, a później został magistrem Data Science. Swoją wiedzę technologiczną ciągle poszerz i wykorzystuje ją w różnorodnych projektach w pracy, a także w codziennym życiu! Jej ulubionym językiem programowania jest Python, ale implementowała kody również w takich jak: Javascript, PHP, czy Java. Oprócz tego posiada certyfikat Professional Scrum Mastera I, a także ukończyła z wynikiem pozytywnym kurs marketingu cyfrowego zorganizowanego przez Google i SGH. Po godzinach jest wokalistką i fotomodelką.

  Aleksandra Duda Data Scientist

  Łukasz to absolwent teleinformatyki wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jest członkiem honorowym zespołu PolSl Racing, czyli zespołu, który zajmuje się budową bolidu i konstrukcją motocykli elektrycznych. Łukasz odpowiada za systemy elektroniczne i informatyczne, które implementuje się w pojazdach. Na co dzień pracuje jako architekt oprogramowania w firmie, która zajmuje się między innymi automatyką przemysłową, systemami dla górnictwa, a także rozwiązaniami dla elektromobilności.

  Łukasz Okoń Python Developer

  Roman jest inżynierem Big Data w SoftServe Polska. Ma ogromne doświadczenie w Pythonie. Matematyka i uczenie maszynowe to jego hobby. Ukończył Doniecki Narodowy Uniwersytet Techniczny z tytułem magistra informatyki. Stawia na samodoskonalenie, dlatego studiował również robotykę na Politechnice Warszawskiej.

  Roman Dryndik Big Data Engineer

  Bartosz szuka zależności, gdzie inni ich nie widzą. Pracuje w Data Science Hub w Nestlé, gdzie rozwiązuje problemy biznesowe modelami uczenia maszynowego. Jest laureatem konkursów AI, a w wolnych chwilach dzieli się swoją wiedzą.

  Bartosz Szabłowski Data Scientist

  Dlaczego Data Science

  Często mówi się, że data scientist to specjalista, który ma większą wiedzę o statystyce niż przeciętny programista i większą wiedzę o programowaniu niż przeciętny statystyk.

  Data Science to stosunkowo młoda dziedzina w branży IT. To po prostu nauka o danych. Data scientist łączy w sobie umiejętności programisty i analityka danych.

  Nagła popularność tego zawodu pokazuje również, że firmy coraz częściej zmagają się z dezorganizacją danych i potrzebują przede wszystkim skutecznego, ale i kreatywnego połączenia różnego rodzaju analiz. Jako data scientist będziesz zarządzać, przetwarzać i optymalizować dane.

  Odbierz swoją lekcję próbną

  poproszę lekcję próbną