🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet 40% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Lekcje / Lekcja próbna – Front-end

Odbierz swoją darmową lekcję próbną

Lubisz, gdy Twoja praca daje efekt „WOW”? Przetestuj Front-end.

Odbierz swoją darmową lekcję próbną i sprawdź, jak możesz tworzyć projekty, obok których nie da się przejść obojętnie.

poproszę lekcję próbną

Tu zaczyna się Twoja technologiczna podróż

 

Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony. Wspólnie wybierzemy termin, w którym odbierzesz swoją darmową lekcję próbną.

  Dlaczego warto wziąć udział w lekcji próbnej

  Poznasz program kursu

  Nasze kursy prowadzimy według autorskiej metodyki. Programy przygotowujemy na bazie wieloletnich doświadczeń. Dowiedz się, o jaki zakres wzbogacisz swoją wiedzę.

  Sprawdzisz, jak uczymy w praktyce

  Zobacz, jak zachęcamy do rozwoju praktycznych umiejętności w trakcie kursu. U nas teoria musi równać się praktyce!

  Szybko zdobędziesz odpowiedzi

  Lekcje prowadzimy na żywo w formie spotkania jeden a jeden. Do Twojej dyspozycji są nasi trenerzy. To praktycy i eksperci w swojej dziedzinie. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, lekcja próbna to moment, w którym znikną.

  Odbierz swoją lekcję próbną

  poproszę lekcję próbną

  Kogo możesz spotkać podczas lekcji próbnej

  Filip jest ekspertem, który od ponad 6 lat zajmuje się profesjonalnie projektowaniem UX i UI. Jego doświadczenie zawiera w sobie między innymi pracę, jako freelancer oraz obecną rolę, którą pełni – VR Product Designer w firmie Giant Lazer. Filip bardzo ceni sobie w codziennej pracy metody, które pozwalają zbadać użytkowników i zaprojektować dla nich genialny produkt cyfrowy. Głęboko wierzy, że prawdziwe zrozumienie klienta i jego potrzeb jest faktycznym kluczem do sukcesu biznesowego.

  Filip Wierzbiański UX/UI Designer

  Jest psychologiem, Coachem akredytowanym przez ICF oraz certyfikowaną hipnoterapeutką. Posiada bogate doświadczenie w obszarze rekrutacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi zdobyte w Polsce oraz Wielkiej Brytanii. Wspiera kursantów SDA w procesie tranzycji zawodowej podczas sesji job coachingowych, poprzez między innymi przepracowanie ograniczających przekonań, ułożenie planu zmiany kariery oraz odkrycie mocnych stron.

  Aleksandra Bartoszewicz-Rudzińska Job Coach Trainer

  Absolwent SDA i trener SDA. Na codzień programuje jako DevOps w firmie Bosch. Maciej uważa, że połączenie smacznego jedzenia z kodem Javy jest jak popołudniowa przerwa na kawę – po prostu wspaniałe. W trakcie zajęć zwraca przede wszystkim uwagę na pozytywną atmosferę, w której łączy elementy życia codziennego z programowaniem.

  Maciej Burzyński Cloud DevOps Engineer

  Dlaczego Front-end

  Kurs Front-end nauczy Cię, jak tworzyć piękne i estetyczne projekty stron i aplikacji. Dowiesz się, jak zadbać o to, aby każdy piksel był starannie przemyślany zapewniał niezapomniane wrażenia wizualne.

  Odkryjesz, jak nadać swoim projektom prędkość i responsywność. Nauczysz się tworzyć strony, które reagują błyskawicznie i płynnie. Twoja misja to zapewnić wyjątkowe doświadczenia użytkownikom.

  Odbierz swoją lekcję próbną

  poproszę lekcję próbną