🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet 40% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Metoda SDA

Twoja nauka nie może być przypadkiem

Opracowaliśmy metodę, która jest wynikiem doświadczeń i sukcesów naszych absolwentów.

Sprawdź, na czym polega nasza metoda. W nauce z nami wspierać będą Cię także narzędzia sztucznej inteligencji (AI).

chcę wiedzieć więcej

Obejrzyj wideo i dowiedz się, jak będzie wyglądać Twoja nauka z nami

Nasz CEO, Michał Mysiak, opowiada o tym, jak uczymy. Po tym wideo będziesz wiedzieć, jakie czynniki wpływają na sukces w Twojej nauce i jakie etapy przewidzieliśmy dla Ciebie w tym procesie. Kliknij w ikonę, aby obejrzeć film – zajmie Ci to zaledwie 7 minut.

W nauce będą wspierać Cię narzędzia sztucznej inteligencji (AI)

Dołącz do naszej interaktywnej platformy edukacyjnej – Journey! To system, który zaprojektowaliśmy, aby ułatwić Ci zarządzanie nauką. Każdy element naszej platformy przygotowaliśmy tak, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenie edukacyjne. Znajdziesz tam też przełomowe narzędzie, które jest napędzane przez sztuczną inteligencję. Dzięki niemu łatwo uzyskasz wsparcie i wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele edukacyjne szybciej i łatwiej. Asystent AI będzie aktywny dla Ciebie przez 24/7.

Jakie są elementy naszej metody

Praca własna

Na tym etapie pracujesz z materiałem, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Otrzymasz precyzyjne instrukcje, jakie kroki wykonać, aby osiągnąć konkretny wynik. W materiałach do pracy własnej znajdziesz pełne wyjaśnienie rozwiązania. Jeśli jednak napotkasz trudności lub będziesz potrzebować dalszych wyjaśnień, swoje pytania zadasz podczas sesji z trenerem.

Sesja z trenerem

Na tym etapie trener zaangażuje Cię w konkretną aktywność, która zwykle dominuje przez całe spotkanie: kodowanie na żywo, sesja pytań i odpowiedzi, przegląd projektów indywidualnych i grupowych. To czas na interakcje z Twoim trenerem.

Praca w grupie

Na tym etapie będziesz wymieniać się wiedzą z innymi kursantami. Pamiętaj, że kurs to także przestrzeń do tego, aby zawierać nowe, wartościowe znajomości. Wspólnie będziecie pracować nad projektem, który zaprezentujecie przed trenerem. Wykorzystaj ten czas, aby podzielić się z grupą swoimi spostrzeżeniami lub wyjaśnić kwestie, które stanowiły dla Ciebie wyzwanie podczas pracy własnej.

Projekty praktyczne

Każdy moduł kursu to około trzech projektów indywidualnych. Wspólnie będziemy dążyć do tego, aby Twoją przewagą rynkową było bogate portfolio. Każdy projekt będziesz szczegółowo omawiać z trenerem. Aby wykonać projekt, otrzymasz opis, zestaw zadań, wskazówki i źródła wewnętrzne lub zewnętrzne do materiałów dodatkowych.

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia? Sprawdź usługi dodatkowe.

sprawdzam usługi

Jaki kurs Cię interesuje?