🚨 Zgarnij kurs AI Engineering 40% taniej! Mamy tylko kilka miejsc. >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / najlepszy moment dla IT

Kiedy jeśli nie teraz?

75% firm w UE zgłasza trudności ze znalezieniem pracowników IT. To Twoja szansa na lepszą przyszłość, której nie możesz przegapić!

Rozpocznij karierę w IT

Na takie zarobki możesz liczyć w IT

W tej branży nie można narzekać na niskie przychody, a do tego zarobki w IT co roku wzrastają. W 2022 zwiększyły się o 15% na stanowiskach juniorskich, 24% na stanowiskach mid i 28% w przypadku seniorów*

Junior Developer

po kursie programowania

Mid Developer

po 2-3 latach pracy

Senior Developer

po 5 latach pracy

Zrób pierwszy krok i zacznij karierę od niezobowiązującego spotkania!

Sprawdź terminy naszych najbliższych bezpłatnych webinarów, wybierz ten, który Ci odpowiada i dołącz do spotkania online. Nasz ekspert wyjaśni jaką ścieżkę technologiczną wybrać i co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Zrób pierwszy krok. Nie czekaj, aż inni Cię uprzedzą.

Zapisuję się

Poznaj nasze kursy

Nie masz doświadczenia w branży IT? Żaden problem! Wystarczy nam Twoja determinacja. O resztę zadbamy my. Uczymy od podstaw aż 8 technologii!

Perspektywa IT w Europie i Polsce

Nadal się wahasz? Masz wątpliwości czy nadchodzące lata nadal będą sprzyjały branży IT? A może słyszałeś opinie, że rynek na usługi programistów i specjalistów IT będzie się kurczył? Spójrz na konkretne liczby i przekonaj się, że w najbliższej dekadzie IT nadal będzie potrzebowało milionów ekspertów.
Nie przegap tej szansy i wykorzystaj ją, zanim inni zrobią to za Ciebie.

  1. 20 000 000

    Tylu specjalistów IT będzie potrzeba w Unii Europejskiej do 2030 roku**

  2. 75%

    Odsetek firm, w Unii Europejskiej, które używają zaawansowanych technologii Cloud/AI/Big Data do roku 2023**

  3. 161 000 000 000 EUR

    Tyle pieniędzy zostanie przeznaczonych na digitalizację i innowacje na rynku EU do 2027 roku***

  4. 100 000

    Tylu specjalistów IT brakuje obecnie w Polsce****

Jeśli te dane przemawiają do Ciebie, to nie trać czasu. IT potrzebuje zarówno programistów, jak i osób, które nie są zainteresowane kodowaniem, ale chcą wykorzystać inne swoje kompetencje w branży technologicznej.

źródło: *wg szacunków justjoin.it

źródło: **cel Komisji Europejskiej wyznaczony w ramach planu cyfrowej transformacji do 2030

źródło: *** Multiannual Financial Framework 2021-2027 and NextGenerationEU allocations

źródło: ****wg szacunków Bulldogjob.pl

Sprawdź, jakie stanowisko jest dla Ciebie najlepsze

Uzupełnij poniższy formularz, aby dostać link do testu predyspozycji, który pomoże Ci wybrać odpowiednią ścieżkę kariery. Dzięki testowi bez problemu podejmiesz decyzję, czy lepiej sprawdzisz się na programistycznym stanowisku, czy może przeznaczona jest Ci droga UX/UI designera lub testera oprogramowania.

chcę rozpocząć test

Dołącz do tysięcy zadowolonych absolwentów naszej szkoły

Jesteśmy Software Development Academy i od lat z powodzeniem pomagamy tysiącom ludzi znaleźć pracę w wymarzonej branży IT. Myślisz, że nadszedł czas na zmiany w Twoim życiu? SDA to miejsce idealnie skrojone pod Twoje potrzeby.

Nasza szkoła powstała z pasji do nauczania i branży IT. Wierzymy, że każdy może pracować w branży technologicznej, a aby stać się developerem nie potrzeba dyplomu z informatyki. Nasi absolwenci są najlepszym dowodem na to, że w każdym momencie swojego życia możesz być kim chcesz. Już dzisiaj spełniają się jako Programiści, UX/UI Designerzy czy Testerzy oprogramowania. Dołącz do nich i zacznij pracę w stabilnej i dobrze płatnej branży przyszłości!

4.7/5

385 opinii

4.7/5

384 opinie

4.69/5

333 opinii

Wypełnij formularz

 

Sprawdź, jaka jest Twoja ścieżka kariery w IT!

Wypełnij formularz i sprawdź, czy możesz dołączyć do grona pracowników najszybciej rozwijającej się branży.

    Sprawdź, jakiej technologii możesz się nauczyć

    Python

    Python jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najczęściej używanych języków programowania na świecie. Tym, co sprawia, że ​​Python jest tak popularny, jest to, że za jego pomocą można rozwijać praktycznie każdą technologię i każdą branżę. Korzysta z niego wiele dużych firm, takich jak Google, Facebook, czy Netflix.

    Data Science

    Data science specialist to jeden z najbardziej pożądanych w branży ekspert IT, łączący w sobie, niczym “człowiek renesansu”, kompetencje i możliwości programisty oraz analityka danych. Powinien mieć zmysł przedsiębiorcy i analityka biznesowego, a także zdobyć kompetencje z zakresu matematyki, statystyki i programowania.

    Cybersecurity

    Raporty wskazują, że w 2021 roku było aż 3,5 miliona nieobsadzonych miejsc pracy w obszarze cyberbezpieczeństwa. Ta liczba jest szczególnie niepokojąca, ponieważ skala cyberprzestępczości rośnie równie szybko. Specjalista od Cybersecurity zajmuje się przede wszystkim sieciami lokalnymi od strony defensywnej i zapobiega atakom hakerskim.

    Front-End

    Jeśli serwis WWW podzielimy na to, co widzi każdy użytkownik po wpisaniu adresu strony wyszukiwarce i na to, czego nie zobaczy na pierwszy rzut oka, to Front-end to ta widoczna część strony i tym właśnie zajmują się specjaliści z tego zakresu. To oni dbają o to, żeby strony były przyjemne w odbiorze, dlatego na tym stanowisku szczególnie dobrze postrzegane są osoby z wyczulonym gustem wizualnym.

    Java

    Java jest jednym z tych języków, które warto poznać wszerz i wzdłuż, nie tylko, aby zdobyć dobrze płatną, stabilną pracę. Ważne jest również to, że język ten jest na bieżąco udoskonalany, pozwala tworzyć w Internecie niemal wszystko i daje ogromne możliwości rozwoju. Java to dobry wybór dla osób, które chcą szybko wejść do branży IT.

    Tester oprogramowania

    Tester to osoba, która sprawdza oprogramowanie, wychwytuje błędy, a także analizuje wymagania dotyczące konkretnej aplikacji lub programu. Można wyróżnić dwa rodzaje testerów: testera manualnego, który ręcznie sprawdza dany produkt i ocenia, czy wszystkie funkcje działają poprawnie i efektywnie oraz testera automatycznego, który musi przygotować skrypty.

    UX/UI Designer

    UX/UI Designer to w rzeczywistości dwa różne zawody, ale bardzo sobie bliskie. Ten pierwszy zajmuje się projektowaniem stron internetowych i produktów cyfrowych w taki sposób, aby były intuicyjne i przyjemne w odbiorze ze strony użytkownika (user experience – doświadczenia użytkownika). Z kolei UI designer (user interface – interfejs użytkownika) skupia się na przygotowywaniu docelowych projektów interfejsu.

    Kariera naszych absolwentów jest już na nowej ścieżce

    „Moja magiczna podróż z Software Development Academy zaczęła się od szczegółowego przeszukania googla na temat kursów związanych z programowaniem Java. Tak trafiłem na SDA. Stwierdziłem, że zaryzykuję. Wybrałem pakiet Gwarancja Pracy, który na późniejszym etapie okazał się strzałem w dziesiątkę”.

    Arkadiusz

    „Strach ma wielkie oczy… ale nie wtedy, gdy masz przy sobie doradcę kariery SDA. To dzięki temu, że miałam kogoś, kto mnie motywował i wspierał — dzisiaj jestem spełniającą się UX designerką, mam wspaniałą pracę pełną wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciekawy projekt i szansę na sukces”.

    Magda

    „Opieka w ramach pakietu pozwoliła mi ograniczyć działania do tych, które najlepiej przekładają się na znalezienie pracy. Dodatkowo wiele zadań było dla mnie zupełną nowością i na pewno nie wykonałbym ich bez opieki doradców kariery. Ustawiczna, choć i elastyczna, współpraca z SDA w ramach Gwarancji Pracy pozwoliła mi znaleźć pracę w branży IT, za co bardzo dziękuję”.

    Kamil

    „Gorąco polecam SDA, które odpowiednio przygotowało mnie i pomogło znaleźć zatrudnienie w IT. Ciekawe materiały szkoleniowe, wykwalifikowana kadra trenerska, a także kompleksowa pomoc w stworzeniu CV oraz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Naprawdę warto”.

    Eryk

    „Polecam ogromnie! Super podejście do kursantów, żadnego stresu. Dużo materiałów, do których mamy dostęp nawet po kursie (a to się przydaje). Praca znaleziona. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że szukając jej, warto każdą rozmowę kwalifikacyjną traktować jak kolejną naukę”.

    Katarzyna

    „Pierwszą pracę w branży znalazłem dwa miesiące przed zakończeniem kursu. Obecnie pracuję z innym językiem programowania, ale uważam, że to dzięki kursowi w SDA zdobyłem solidne podstawy programowania obiektowego. SDA zapewnia dostęp do wielu materiałów oraz biblioteki online. Dzięki temu w wolnym czasie można realizować materiał dodatkowy. SDA to szkoła programowania w nowoczesnym wydaniu”.

    Wojciech

    „Trenerzy przykładali wagę do tego, by każdy mógł nadążyć z materiałami, ale też tłumaczyli nawet po kilka razy, jeżeli coś trzeba było powtórzyć. Były momenty, gdzie po godzinach pisałem z trenerami i nie było przeszkody, żeby udzielali mi odpowiedzi. To samo tyczy się doradcy kariery – fajnie i rzetelnie wytłumaczone jak, co i gdzie poprawić, by zwiększyć swoje szansę na pracę w IT. Oczywiście kurs w trybie weekendowym – warto zaznaczyć, że trzeba włożyć również pracę własną, bo bez tego ciężko o sukces”.

    Hubert

    Nasi absolwenci wybierają najlepsze firmy

    Europejski Rok Umiejętności 2023

    Jak wskazuje Indeks gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego (DESI) 4 na 10 dorosłych i co trzecia osoba pracująca w Europie nie ma podstawowych umiejętności cyfrowych. Wprowadzenie Europejskiego Roku Umiejętności ma nadać nowy impuls uczeniu się przez całe życie, dając obywatelom i przedsiębiorstwom możliwość przyczynienia się do transformacji ekologicznej i cyfrowej, wspierając innowacje i konkurencyjność. Zaczyna się cyfrowa rewolucja, nie prześpij jej!

    Komisja Europejska wyznaczyła cele w europejskim programie na rzecz umiejętności i planie działania w dziedzinie edukacji cyfrowej, aby do 2025 r. 70% dorosłych miało podstawowe umiejętności cyfrowe. Dzięki temu będzie możliwe uzupełnienie luki na rynku pracy przyszłości.

    77% firm w UE zgłasza trudności w znalezieniu pracowników o niezbędnych umiejętnościach cyfrowych, dlatego tak istotne jest, aby te umiejętności posiąść w najbliższym czasie i nie martwić się przyszłością.

    Czas na transformację cyfrową przedsiębiorstw! Na przestrzeni kilku lat 75 proc. przedsiębiorstw w UE powinno korzystać z chmury, AI i dużych zbiorów danych. Ma w tym pomóc rozwój scale-upów i odpowiednie finansowanie.

    Komisja będzie realizować ambicje cyfrowe UE na 2030 r. w konkretny sposób, przy pomocy projektów z udziałem różnych krajów opartych na wspólnych inwestycjach UE, państw członkowskich i sektora prywatnego.

    Zmień swoje życie już dziś

    chcę to zrobić