🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet do 50% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Najpierw JAVA, potem SŁAWA

Weź udział w konkursie i wygraj ekstra nagrody!

Nagraj film, w którym pokażesz swój autorski projekt IT wykonany przy użyciu Javy i przejedź się Teslą jak król.

Pamiętaj – najpierw Java, potem Sława!

weź udział w konkursie

O konkursie

Pamiętacie, kiedy to Wy staliście przed wyborem nowej ścieżki kariery w branży przyszłości? Z pewnością zastanawialiście się: „Czego nauczę się po tym kursie w praktyce?”. Teraz kiedy już to wiecie, przygotowaliśmy dla Was konkurs.

Nagrajcie krótki maks. 60-sekundowy filmik, w którym przedstawicie Wasz autorski projekt wykonany przy użyciu języka Java. Opiszcie w nim, w jaki sposób go zrealizowaliście oraz przedstawcie jego działanie. Jak to zrobić? Ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Dla kogo?

Konkurs jest przeznaczony dla osób, które w okresie 01.01.2021 r. – 01.10.2022 r. podpisały umowę z SDA na kurs Java od Podstaw.

Kiedy?

Konkurs trwa od dnia 31.01.2023 r. do dnia 21.02.2023 r. do godz.: 23:00. Wasze zgłoszenia zbieramy do 13.02.2023, po czym nastąpi głosowanie.

Co trzeba zrobić?

Nagraj wideo ze swoim udziałem, w którym przedstawisz autorski projekt wykonany przy użyciu języka Java. Film prześlij na adres mailowy [email protected] i uzupełnij formularz zgłoszeniowy.

Jak wziąć udział w konkursie?

 1. Jesteś w trakcie lub po kursie Java od Software Development Academy?

  Znakomicie! To właśnie dla Ciebie przeznaczony jest ten konkurs. Jeśli w okresie od dnia 01 stycznia 2021 r. do dnia  01 października 2022 r. podpisałaś lub podpisałeś umowę z SDA na kurs Java od Podstaw, to ten konkurs jest dla Ciebie. 

 2. Ponieś się kreatywności i pokaż swoją wiedzę w praktyce

  Aby wziąć udział w konkursie „Najpierw Java, potem Sława”, musisz nagrać krótkie maks. 60-sekundowe wideo, w którym przedstawisz autorski projekt wykonany przy użyciu języka Java. Możesz puścić wodze fantazji i zrobić to w dowolny sposób, im ciekawiej tym lepiej, ponieważ…

 3. To społeczność zadecyduje o tym, które zgłoszenie wygra nagrody

  Zrealizowany film wyślij na mail: [email protected] z tytułem: Konkurs „Najpierw Java, potem Sława” oraz potwierdź swój udział, uzupełniając formularz zgłoszeniowy. Wszystkie zgłoszenia opublikujemy na platformie Vimeo, a następnie umieścimy w grupie Społeczność Software Development Academy na portalu LinkedIn. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie największej liczby głosów oddanych w komentarzach na jego Zadanie Konkursowe w okresie od 15 do 17 lutego br.

 4. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w dniu 22.02.2023 r.

  Wyniki umieścimy na portalu LinkedIn poprzez opublikowanie posta w grupie Software Development Academy, a nagrody przekażemy drogą elektroniczną na podany w formularzu adres mailowy.

Co można wygrać?

Nagroda główna:

Voucher na godzinną przejażdżkę Teslą o wartości 300 złotych.

I wyróżnienie:

Karta podarunkowa Empik o wartości 200 zł

II wyróżnienie:

Karta podarunkowa Empik o wartości 100 zł

Ponadto wszystkie zwycięskie pracy zostaną opublikowane na stronie Software Development Academy.

Uwaga: voucher na przejażdżkę Teslą będzie można zrealizować w poniższych miastach: Gdańsk, Poznań, Radom, Szczecin, Częstochowa, Opole i Wrocław. Aby usiąść za kierownicą tego samochodu, trzeba posiadać prawo jazdy kat. B przez minimum 3 lata. Voucher będzie ważny przez 12 miesięcy od momentu otrzymania go.

Potwierdź swój udział

Aby potwierdzić swój udział w konkursie, uzupełnij formularz kontaktowy.

Dzięki niemu będziemy mogli przekazać zwycięskie nagrody.

uzupełnij formularz

Sprawdź regulamin

Więcej szczegółów dot. konkursu „Najpierw Java, potem Sława” znajdziesz w regulaminie.

regulamin