Sprawdź, czy Twoja strategia na rozwój jest skuteczna. Zaproponuj nam cenę za kurs >>SPRAWDZAM<<

SDA / Karencja

Działaj! I nie martw się finansami

W czym tkwi największa siła? W zdecydowaniu! Dlatego przestań czekać na lepszy moment. Działaj teraz i nie martw się finansami. Za kurs zapłacisz za trzy miesiące. Na spokojnie.

Pamiętaj, że liczba miejsc na nasze kursy jest ograniczona.

wchodzę w to

Jak to działa? Prosto!

 1. Aplikuj na kurs

  Jeśli wiesz już, jaka technologia jest dla Ciebie, aplikuj na wybrany kurs. A jeśli wciąż targają Tobą watpliwości… po prostu odważ się i aplikuj 😉 Połączymy Cię z doradcą kariery. Będzie to dla Ciebie przełomowa rozmowa! Zdobędziesz pewność, że najlepsze właśnie nadchodzi!

 2. Wybierz pakiet i tryb kursu

  Czas na szczegóły! Ustalimy je w trakcie rozmowy telefonicznej. Umowę o kredyt podpiszesz SMS-em. Umowę z nami też zawrzesz zdalnie.

 3. Zapnij pasy! Twoja przygoda z IT zaczyna się za 3… 2…

  Finał tego taki, że Twój kurs startuje w marcu, a pierwszą ratę zapłacisz dopiero w czerwcu!

Napisz z nami swoją historię sukcesu

Weź udział w kursie, zbuduj swój zestaw umiejętności, skorzystaj z doradztwa zawodowego i wkrocz z przytupem do świata IT.

chcę wybrać kurs

Zacznij testować. Za kurs zapłacisz po kursie

W trzy miesiące do IT

Tester oprogramowania odpowiada za to, aby oprogramowanie lub system działały tak, jak trzeba, czyli bezbłędnie. Weryfikacja w poszukiwaniu błędów i przeprowadzanie testów funkcjonalności, w nowej roli, będą Twoją codziennością. Wszystko po to, aby użytkownik, który np. wykonuje przelew, miał pewność, że jego pieniądze trafią do właściwego odbiorcy. Efektem pracy testera jest więc poprawa jakości oprogramowania, eliminowanie błędów, a tym samym frustracji finalnego użytkownika.

 • data
  01.03
  tryb
  weekendowy
  gdzie
  zdalnie
  czas trwania
  4 miesiące
  cena
  5990 zł
  kupuję teraz mam pytanie close modal
  raty 0%

  Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

  Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.

   close modal

   A może ciekawi Cię inna technologia?

   Nie musisz mieć doświadczenia w branży. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Aby pomóc Ci dokonać zmiany i płynnie przejść do świata technologii, stworzyliśmy praktyczne kursy. W ich trakcie zdobędziesz niezbędne kompetencje do tego, aby rozpocząć pracę w nowej roli.

   Java

   Java to podstawowy język programowania używany przez duże przedsiębiorstwa i wykorzystywany w najnowocześniejszych dziedzinach, takich jak Internet Rzeczy (IoT). Weź udział w tym kursie, aby zdobyć solidne podstawy niezbędne do rozpoczęcia kariery jako Java developer.

   sprawdź

   Interesuje Cię najbliższa data startu tego kursu? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

   Python

   Zalety Pythona to prosta składnia i niezrównane możliwości. Od tworzenia stron internetowych po analizę danych i sztuczną inteligencję – Python to narzędzie wszechstronne. Jego ogromna społeczność programistów stale rozwija setki bibliotek i narzędzi, co ułatwi Ci pracę przy różnorodnych projektach.

   sprawdź
   • data
    01.03
    tryb
    weekendowy
    gdzie
    zdalnie
    czas trwania
    8 miesiący
    cena
    9990 zł
    raty 0%

   Data Science

   Data Science to po prostu nauka o danych. Data scientist łączy w sobie umiejętności programisty i analityka danych. Naucz się tworzyć zaawansowane modele i dostarczać kluczowe informacje, które napędzą decyzje biznesowe.

   sprawdź

   Interesuje Cię najbliższa data startu tego kursu? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

   UX/UI Design

   Nawet najlepsza aplikacja nie stanie się popularna, jeśli nie będzie wyglądała atrakcyjnie i działała bezproblemowo. Zapisz się na ten kurs, aby zostać jednym z UX/UI designerów, których poszukują zespoły produktowe. Zdobądź przyszłościowy zestaw umiejętności.

   sprawdź
   • data
    01.03
    tryb
    weekendowy
    gdzie
    zdalnie
    czas trwania
    5 miesięcy
    cena
    7990 zł
    raty 0%

   Cybersecurity

   Zabezpiecz swoją karierę i zdobądź zawód przyszłości! Cyberbezpieczeństwo już jutro będzie jednym z najgorętszych obszarów zainteresowań rekruterów.

   sprawdź

   Interesuje Cię najbliższa data startu tego kursu? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

   JavaScript

   Znajomość JavaScriptu, jednego z najdynamiczniej rozwijających się języków programowania, to niezbędna umiejętność wszystkich początkujących frontend developerów. Poznaj podstawy i odkryj ekosystem javascriptowych frameworków, bibliotek i narzędzi, aby znaleźć pracę w każdej firmie technologicznej.

   sprawdź

   Interesuje Cię najbliższa data startu tego kursu? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

   Zacznij naukę z paczką znajomych

   Wybierzcie kurs i wkręćcie się w IT razem.