🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet 40% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Karencja

Działaj! I nie martw się finansami

W czym tkwi największa siła? W zdecydowaniu! Dlatego przestań czekać na lepszy moment. Działaj teraz i nie martw się finansami. Za kurs zapłacisz za trzy miesiące. Na spokojnie.

Pamiętaj, że liczba miejsc na nasze kursy jest ograniczona.

wchodzę w to

Jak to działa? Prosto!

  1. Aplikuj na kurs

    Jeśli wiesz już, jaka technologia jest dla Ciebie, aplikuj na wybrany kurs. A jeśli wciąż targają Tobą watpliwości… po prostu odważ się i aplikuj 😉 Połączymy Cię z doradcą kariery. Będzie to dla Ciebie przełomowa rozmowa! Zdobędziesz pewność, że najlepsze właśnie nadchodzi!

  2. Wybierz pakiet i tryb kursu

    Czas na szczegóły! Ustalimy je w trakcie rozmowy telefonicznej. Umowę o kredyt podpiszesz SMS-em. Umowę z nami też zawrzesz zdalnie.

  3. Zapnij pasy! Twoja przygoda z IT zaczyna się za 3… 2…

    Finał tego taki, że Twój kurs startuje w marcu, a pierwszą ratę zapłacisz dopiero w czerwcu!

Napisz z nami swoją historię sukcesu

Weź udział w kursie, zbuduj swój zestaw umiejętności, skorzystaj z doradztwa zawodowego i wkrocz z przytupem do świata IT.

chcę wybrać kurs

Zacznij testować. Za kurs zapłacisz po kursie

W trzy miesiące do IT

Tester oprogramowania odpowiada za to, aby oprogramowanie lub system działały tak, jak trzeba, czyli bezbłędnie. Weryfikacja w poszukiwaniu błędów i przeprowadzanie testów funkcjonalności, w nowej roli, będą Twoją codziennością. Wszystko po to, aby użytkownik, który np. wykonuje przelew, miał pewność, że jego pieniądze trafią do właściwego odbiorcy. Efektem pracy testera jest więc poprawa jakości oprogramowania, eliminowanie błędów, a tym samym frustracji finalnego użytkownika.

A może ciekawi Cię inna technologia?

Nie musisz mieć doświadczenia w branży. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Aby pomóc Ci dokonać zmiany i płynnie przejść do świata technologii, stworzyliśmy praktyczne kursy. W ich trakcie zdobędziesz niezbędne kompetencje do tego, aby rozpocząć pracę w nowej roli.

Zacznij naukę z paczką znajomych

Wybierzcie kurs i wkręćcie się w IT razem.