Sprawdź, czy Twoja strategia na rozwój jest skuteczna. Zaproponuj nam cenę za kurs >>SPRAWDZAM<<

SDA / Program antyinflacyjny

W nową ścieżkę zawodową wejdź z tarczą, a nie na niej.

Nie czekaj na wyrównanie inflacyjne, zagwarantuj sobie pewną przyszłość w IT

Odłóż swoje zmartwienia na później, skorzystaj z Programu Antyinflacyjnego SDA.

Poznaj Program Antyinflacyjny SDA

Czym jest Program Antyinflacyjny SDA?

Program Antyinflacyjny SDA został stworzony w celu wsparcia Klientów SDA w radzeniu sobie z niekorzystnymi skutkami wzrastającej na terenie Polski inflacji oraz przeciwdziałania im, dla jednoczesnego umożliwienia Uczestnikowi niezakłóconego udziału w realizowanym przez SDA szkoleniu.

  1. Odłóż swoje raty za kurs na później

    Jeśli obecne warunki finansowe nie pozwalają Ci w niezakłóconym trybie realizować kurs SDA, to możesz odroczyć swoje raty nawet do 3 miesięcy.

  2. Dotyczy wszystkich kursów SDA

    Program Antyinflacyjny SDA dotyczy wszystkich oferowanych przez nas kursów. Teraz już nic Cię nie ogranicza w Twoich postanowieniach o karierze w IT.

  3. Niski koszt, duży zysk

    W IT już na stanowisku juniorskim można liczyć na wynagrodzenie sięgające 8 tysięcy brutto, zaś awans na tzw. mida/regulara można zdobyć nawet w przeciągu 2 lat – wówczas podana kwota może być nawet dwukrotnie wyższa. Pieniądze zainwestowane w Twój rozwój szybko się zwrócą!

Jak przystąpić do programu?

Wypełnij formularz

W celu przystąpienia do realizacji Programu Antyinflacyjnego SDA uzupełnij formularz ankietowy opublikowany na dole strony.

Ocena

Po wypełnieniu formularza aplikacyjnego dokonamy oceny spełnienia przez Ciebie warunków udziału w Programie.

Pozytywna decyzja

Jeśli decyzja o przystąpieniu do Programu będzie pozytywna, to przekażemy Ci propozycję aneksu do umowy. Dokonanie zmiany zasad płatności udziału w kursie wchodzi w życie w momencie złożenia podpisu. Wówczas zawiesimy Twoje raty do 3 miesięcy, a Ty będziesz kontynuować swój kurs bez zmartwień.

Chcesz skorzystać z oferty?

Wypełnij formularz ankietowy i dołącz do programu antyinflacyjnego!

wypełnij formularz

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie antyinflacyjnym?

Zastanawiasz się czy program antyinflacyjny jest dla Ciebie? Jak możesz z niego skorzystać? Pobierz regulamin i poznaj odpowiedzi na wszystkie pytania.

sprawdź

Nie wiesz, na który kierunek się zdecydować?

Nie masz pewności, czy program antyinflacyjny jest dla Ciebie? Weź udział w bezpłatnym webinarze! Na spotkaniu dowiesz się m.in., dlaczego branża IT to gwarancja stabilności, wybierzesz kierunek, który najbardziej odpowiada Twoim wrodzonym kompetencjom i uzyskasz więcej informacji o programie antyinflacyjnym.

A jeśli już masz pewność, że chcesz skorzystać z programu, wypełnij formularz na dole strony.

Wypełnij formularz

 

Uzupełnij poniższy formularz w celu przystąpienia do realizacji Programu Antyinflacyjnego SDA. Dzięki niemu będziemy mogli sprawdzić Twoją obecną sytuację finansową. Odezwiemy się do Ciebie z informacją, czy przysługuje Ci możliwość odroczenia rat za kurs.