🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet do 50% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Si – strona testowa

Zaprojektujemy Twoją ścieżkę kariery w IT

Spotkaj się z nami w [miasto]! Opowiemy Ci o Twoich możliwościach w branży technologicznej i pomożemy wybrać najlepszy kierunek w IT.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś!

zarezerwuj sobie miejsce

Informacje o miejscu, dacie i godzinie spotkania

Poznań

Biurowiec OMEGA ul. J.H. Dąbrowskiego 79a, Poznań

Czego możesz spodziewać się na spotkaniu?

  1. Wprowadzimy Cię w branżę IT

    Odpowiemy sobie na pytanie, co jest najlepszym czynnikiem motywującym do zmiany branży, jak wypracować sobie osiągalny cel oraz popracujemy nad Twoimi mocnymi stronami, dzięki którym uda Ci się osiągnąć ten cel.

  2. Dlaczego warto pracować w IT?

    Krok po kroku dowiesz się, czemu warto w ogóle podjąć się zmiany zatrudnienia. Dowiesz się, czemu branża IT jest branżą odporną na kryzysy, na ile jest stabilna przy trudnych warunkach gospodarczych oraz jakie są w niej zarobki.

  3. Stanowiska w IT – ile ich jest i czym się różnią?

    IT to nie tylko programowanie, ale także szereg innych specjalności. Poznaj różnice między Frontend Developerem a Backend Developerem oraz poznaj pozostałe ścieżki rozwoju jak data science, testowanie oprogramowania oraz design.

Czemu warto?

Jeśli masz wątpliwości co do tego, czy przebranżowienie się do IT, to nie znajdziesz lepszego miejsca niż nasze spotkanie. Na żywo zdradzimy Ci wszystkie tajniki codziennego życia w branży technologicznej i podpowiemy, jaka ścieżka będzie dla Ciebie najlepsza. Na spotkaniu informacyjnych możesz liczyć na indywidualne podejście, a także korzystne ceny kursów.

To jak, widzimy się? Zapisz się na spotkanie!

Postaw pierwszy krok w kierunku kariery w IT już teraz. Nigdy nie będzie na to lepszego momentu.

zapisz się

Czego dowiesz się na spotkaniu?

Damy Ci lepszą perspektywę przyszłości

Zbadamy Twoje mocne strony i wskażemy Ci kierunek, w którym najlepiej sprawdzisz się w IT. Przedstawimy Ci jasny plan.

Oszacujemy Twoje przyszłe zarobki

Według raportu Just Join IT w 2021 roku np. Junior Java Developer zarabiał nawet 8 092 zł na umowie o pracę i 9 330 zł na B2B. Pokażemy Ci, jak mogą wyglądać Twoje zarobki jako specjalista IT.

Poznasz benefity w branży IT

Owocowe wtorki, prywatna opieka medyczna i karta multisport? Aktualnie w firmach technologicznych traktuje się to jako standard, a do listy dodatkowych świadczeń pozapłacowych zalicza się pracę zdalną, a czasem nawet workation, czyli praca połączona z wakacjami. Więcej o benefitach dowiesz się na spotkaniu.

Gosia Burdeńska

Doradca Kariery

Teskt o Gosi, kim jest, co robi i w jaki sposób pomaga naszym kursantom

Wątpliwości? Pytania?

Wykorzystaj okazję to poznania świata IT na żywo. Doradca kariery, z którym się spotkasz, odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące branży.

zgłoś się

Kariera naszych absolwentów jest już na nowej ścieżce

„Moja magiczna podróż z Software Development Academy zaczęła się od szczegółowego przeszukania googla na temat kursów związanych z programowaniem Java. Tak trafiłem na SDA. Stwierdziłem, że zaryzykuję. Wybrałem pakiet Gwarancja Pracy, który na późniejszym etapie okazał się strzałem w dziesiątkę”.

Arkadiusz

„Strach ma wielkie oczy… ale nie wtedy, gdy masz przy sobie doradcę kariery SDA. To dzięki temu, że miałam kogoś, kto mnie motywował i wspierał — dzisiaj jestem spełniającą się UX designerką, mam wspaniałą pracę pełną wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciekawy projekt i szansę na sukces”.

Magda

„Opieka w ramach pakietu pozwoliła mi ograniczyć działania do tych, które najlepiej przekładają się na znalezienie pracy. Dodatkowo wiele zadań było dla mnie zupełną nowością i na pewno nie wykonałbym ich bez opieki doradców kariery. Ustawiczna, choć i elastyczna, współpraca z SDA w ramach Gwarancji Pracy pozwoliła mi znaleźć pracę w branży IT, za co bardzo dziękuję”.

Kamil

„Gorąco polecam SDA, które odpowiednio przygotowało mnie i pomogło znaleźć zatrudnienie w IT. Ciekawe materiały szkoleniowe, wykwalifikowana kadra trenerska, a także kompleksowa pomoc w stworzeniu CV oraz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Naprawdę warto”.

Eryk

„Polecam ogromnie! Super podejście do kursantów, żadnego stresu. Dużo materiałów, do których mamy dostęp nawet po kursie (a to się przydaje). Praca znaleziona. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że szukając jej, warto każdą rozmowę kwalifikacyjną traktować jak kolejną naukę”.

Katarzyna

„Pierwszą pracę w branży znalazłem dwa miesiące przed zakończeniem kursu. Obecnie pracuję z innym językiem programowania, ale uważam, że to dzięki kursowi w SDA zdobyłem solidne podstawy programowania obiektowego. SDA zapewnia dostęp do wielu materiałów oraz biblioteki online. Dzięki temu w wolnym czasie można realizować materiał dodatkowy. SDA to szkoła programowania w nowoczesnym wydaniu”.

Wojciech

„Trenerzy przykładali wagę do tego, by każdy mógł nadążyć z materiałami, ale też tłumaczyli nawet po kilka razy, jeżeli coś trzeba było powtórzyć. Były momenty, gdzie po godzinach pisałem z trenerami i nie było przeszkody, żeby udzielali mi odpowiedzi. To samo tyczy się doradcy kariery – fajnie i rzetelnie wytłumaczone jak, co i gdzie poprawić, by zwiększyć swoje szansę na pracę w IT. Oczywiście kurs w trybie weekendowym – warto zaznaczyć, że trzeba włożyć również pracę własną, bo bez tego ciężko o sukces”.

Hubert

Dołącz do tysięcy zadowolonych absolwentów naszej szkoły

Jesteśmy Software Development Academy i od lat z powodzeniem pomagamy tysiącom ludzi znaleźć pracę w wymarzonej branży IT. Myślisz, że nadszedł czas na zmiany w Twoim życiu? SDA to miejsce idealnie skrojone pod Twoje potrzeby.

Nasza szkoła powstała z pasji do nauczania i branży IT. Wierzymy, że każdy może pracować w branży technologicznej, a aby stać się developerem nie potrzeba dyplomu z informatyki. Nasi absolwenci są najlepszym dowodem na to, że w każdym momencie swojego życia możesz być kim chcesz. Już dzisiaj spełniają się jako Programiści, UX/UI Designerzy czy Testerzy oprogramowania. Dołącz do nich i zacznij pracę w stabilnej i dobrze płatnej branży przyszłości!

4.7/5

385 opinii

4.7/5

384 opinie

4.69/5

333 opinii