🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet do 50% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Dzień Kobiet w SDA

Niech to będzie Twój dzień

86% zespołu SDA to kobiety! Dzielnie walczymy o najlepsze dla Ciebie warunki na nowej ścieżce zawodowej. Dziś chcemy, żeby nasz dzień był także Twoim.

Łączymy przyjemne z pożytecznym. Zgarnij zniżkę na swój kurs. Czekamy na Ciebie w branży IT!

świętuję z Wami

Świętuj z nami jeszcze przez 2022.03.14 09:59:59

  1. Aplikuj na kurs

    Jeśli wiesz już, jaka technologia jest dla Ciebie, aplikuj na wybrany kurs. Nie potrzebujesz kodu. Zniżkę naliczymy Ci automatycznie. A jeśli wciąż targają Tobą watpliwości… po prostu odważ się i aplikuj 😉 Połączymy Cię z doradcą kariery. Będzie to dla Ciebie przełomowa rozmowa! Zdobędziesz pewność, że najlepsze właśnie nadchodzi!

  2. Wybierz pakiet i tryb kursu

    Czas na szczegóły! Ustalimy je w trakcie rozmowy telefonicznej. Płacisz jednorazowo, wybierasz raty, a może wolisz zacząć naukę i zapłacić za trzy miesiące? Umowę o kredyt podpiszesz SMS-em. Umowę z nami też zawrzesz zdalnie.

  3. Zapnij pasy! Twoja przygoda z IT zaczyna się za 3… 2…

chcę wybrać kurs

86% zespołu SDA to kobiety! Poznaj kilka z nich

Agata Rybak-Grabicka

ekspertka HR IT

„Zapewniam kadrę trenerską do Twojego kursu. Walczę o to, aby swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się z Tobą najlepsi na rynku praktycy. To ważne, bo branża IT szybko się zmienia. Dlatego dbam o to, aby uczyły Cię osoby, które są na bieżąco z wszelkimi aktualnościami. Odpowiadam również za programy rozwojowe dla trenerów. Programy te pozwalają nam stale udoskonalać metody, jakie stosujemy w trakcie Twojej nauki”.

Karolina Orzechowska

kierowniczka zespołu doradców kariery

„Mój zespół to eksperci. Jeśli szukasz swojego miejsca w branży IT, ale nie wiesz, w którym kierunku zmierzać, zdaj się na nas. Chcemy nawiązać z Tobą dobrą relację, dzięki której wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie technologię i tryb nauki. Mamy jasny cel: zrobić wszystko, aby pomóc Ci postawić pierwsze kroki w nowej branży”.

Oliwia Niemczewska

młodsza menedżerka projektu

„Branża IT to dość szeroki wachlarz możliwości. Jeśli do Twojej kariery wkradła się nuda, jestem pewna, że dzięki IT szybko się jej pozbędziesz. To dobre miejsce dla osób, które stale czują głód wiedzy. W SDA odpowiadam za merytorykę kursów. Dostarczę Ci wędkę, nie rybę. Ta wędka to nic innego, jak materiały w postaci Bazy Wiedzy. Wykorzystasz ją do nauki i ćwiczeń. Dbam o to, aby nasze materiały były dla Ciebie pomocą i drogowskazem do realizacji Twoich zawodowych marzeń”.

Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw

Aby pomóc Ci dokonać zmiany i płynnie przejść do świata technologii, stworzyliśmy praktyczne kursy. W ich trakcie zdobędziesz niezbędne kompetencje do tego, aby rozpocząć pracę w nowej roli.

Napisz z nami swoją historię sukcesu

Weź udział w kursie, zbuduj swój zestaw umiejętności, skorzystaj z doradztwa zawodowego i wkrocz z przytupem do świata IT.

chcę wybrać kurs