Szukasz swojego kierunku w IT? Weź udział w webinarze z ekspertami IT i znajdź odpowiedź >>ZAPISUJĘ SIE<<

SDA / Dzień Kobiet w SDA

Niech to będzie Twój dzień

86% zespołu SDA to kobiety! Dzielnie walczymy o najlepsze dla Ciebie warunki na nowej ścieżce zawodowej. Dziś chcemy, żeby nasz dzień był także Twoim.

Łączymy przyjemne z pożytecznym. Zgarnij zniżkę na swój kurs. Czekamy na Ciebie w branży IT!

świętuję z Wami

Świętuj z nami jeszcze przez 2022.03.14 09:59:59

 1. Aplikuj na kurs

  Jeśli wiesz już, jaka technologia jest dla Ciebie, aplikuj na wybrany kurs. Nie potrzebujesz kodu. Zniżkę naliczymy Ci automatycznie. A jeśli wciąż targają Tobą watpliwości… po prostu odważ się i aplikuj 😉 Połączymy Cię z doradcą kariery. Będzie to dla Ciebie przełomowa rozmowa! Zdobędziesz pewność, że najlepsze właśnie nadchodzi!

 2. Wybierz pakiet i tryb kursu

  Czas na szczegóły! Ustalimy je w trakcie rozmowy telefonicznej. Płacisz jednorazowo, wybierasz raty, a może wolisz zacząć naukę i zapłacić za trzy miesiące? Umowę o kredyt podpiszesz SMS-em. Umowę z nami też zawrzesz zdalnie.

 3. Zapnij pasy! Twoja przygoda z IT zaczyna się za 3… 2…

chcę wybrać kurs

86% zespołu SDA to kobiety! Poznaj kilka z nich

Agata Rybak-Grabicka

ekspertka HR IT

„Zapewniam kadrę trenerską do Twojego kursu. Walczę o to, aby swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się z Tobą najlepsi na rynku praktycy. To ważne, bo branża IT szybko się zmienia. Dlatego dbam o to, aby uczyły Cię osoby, które są na bieżąco z wszelkimi aktualnościami. Odpowiadam również za programy rozwojowe dla trenerów. Programy te pozwalają nam stale udoskonalać metody, jakie stosujemy w trakcie Twojej nauki”.

Karolina Orzechowska

kierowniczka zespołu doradców kariery

„Mój zespół to eksperci. Jeśli szukasz swojego miejsca w branży IT, ale nie wiesz, w którym kierunku zmierzać, zdaj się na nas. Chcemy nawiązać z Tobą dobrą relację, dzięki której wspólnie wybierzemy najlepszą dla Ciebie technologię i tryb nauki. Mamy jasny cel: zrobić wszystko, aby pomóc Ci postawić pierwsze kroki w nowej branży”.

Oliwia Niemczewska

młodsza menedżerka projektu

„Branża IT to dość szeroki wachlarz możliwości. Jeśli do Twojej kariery wkradła się nuda, jestem pewna, że dzięki IT szybko się jej pozbędziesz. To dobre miejsce dla osób, które stale czują głód wiedzy. W SDA odpowiadam za merytorykę kursów. Dostarczę Ci wędkę, nie rybę. Ta wędka to nic innego, jak materiały w postaci Bazy Wiedzy. Wykorzystasz ją do nauki i ćwiczeń. Dbam o to, aby nasze materiały były dla Ciebie pomocą i drogowskazem do realizacji Twoich zawodowych marzeń”.

Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw

Aby pomóc Ci dokonać zmiany i płynnie przejść do świata technologii, stworzyliśmy praktyczne kursy. W ich trakcie zdobędziesz niezbędne kompetencje do tego, aby rozpocząć pracę w nowej roli.

Java

Java to podstawowy język programowania używany przez duże przedsiębiorstwa i wykorzystywany w najnowocześniejszych dziedzinach, takich jak Internet Rzeczy (IoT). Weź udział w tym kursie, aby zdobyć solidne podstawy niezbędne do rozpoczęcia kariery jako Java developer.

sprawdź

Interesuje Cię najbliższa data startu tego kursu? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Software Tester

Nissan wycofał niegdyś z rynku ponad milion samochodów z powodu błędów oprogramowania. Chcesz mieć wpływ na jakość aplikacji? Dowiedz się jak testować oprogramowanie, aby znajdować w nich błędy zanim znajdzie je klient. Ten kurs to pierwszy, najłatwiejszy krok w kierunku zmiany zawodu.

sprawdź
 • data
  01.03
  tryb
  weekendowy
  gdzie
  zdalnie
  czas trwania
  4 miesiące
  cena
  5990 zł
  raty 0%

Python

Zalety Pythona to prosta składnia i niezrównane możliwości. Od tworzenia stron internetowych po analizę danych i sztuczną inteligencję – Python to narzędzie wszechstronne. Jego ogromna społeczność programistów stale rozwija setki bibliotek i narzędzi, co ułatwi Ci pracę przy różnorodnych projektach.

sprawdź
 • data
  01.03
  tryb
  weekendowy
  gdzie
  zdalnie
  czas trwania
  8 miesiący
  cena
  9990 zł
  raty 0%

UX/UI Design

Nawet najlepsza aplikacja nie stanie się popularna, jeśli nie będzie wyglądała atrakcyjnie i działała bezproblemowo. Zapisz się na ten kurs, aby zostać jednym z UX/UI designerów, których poszukują zespoły produktowe. Zdobądź przyszłościowy zestaw umiejętności.

sprawdź
 • data
  01.03
  tryb
  weekendowy
  gdzie
  zdalnie
  czas trwania
  5 miesięcy
  cena
  7990 zł
  raty 0%

Cybersecurity

Zabezpiecz swoją karierę i zdobądź zawód przyszłości! Cyberbezpieczeństwo już jutro będzie jednym z najgorętszych obszarów zainteresowań rekruterów.

sprawdź

Interesuje Cię najbliższa data startu tego kursu? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

JavaScript

Znajomość JavaScriptu, jednego z najdynamiczniej rozwijających się języków programowania, to niezbędna umiejętność wszystkich początkujących frontend developerów. Poznaj podstawy i odkryj ekosystem javascriptowych frameworków, bibliotek i narzędzi, aby znaleźć pracę w każdej firmie technologicznej.

sprawdź

Interesuje Cię najbliższa data startu tego kursu? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Data Science

Data Science to po prostu nauka o danych. Data scientist łączy w sobie umiejętności programisty i analityka danych. Naucz się tworzyć zaawansowane modele i dostarczać kluczowe informacje, które napędzą decyzje biznesowe.

sprawdź

Interesuje Cię najbliższa data startu tego kursu? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Napisz z nami swoją historię sukcesu

Weź udział w kursie, zbuduj swój zestaw umiejętności, skorzystaj z doradztwa zawodowego i wkrocz z przytupem do świata IT.

chcę wybrać kurs