Sprawdź, dokąd może zaprowadzić Cię Twoja determinacja

Chcesz czegoś nowego od życia, ale nie wiesz, jak zacząć? Nie szkodzi! Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.

Przygotowaliśmy test, który zbada Twoje mocne strony. Na tej podstawie podpowiemy Ci, która technologia najlepiej do Ciebie pasuje. Aby wykonać test, potrzebujesz około 20 minut.

chcę zrobić test

Wykorzystaj doświadczenie, które już masz

Może nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo pożądana przez Twoich przyszłych pracodawców jest wiedza, którą już masz. Jesteś np. nauczycielem? Świetnie sprawdzisz się przy projektach edukacyjnych. A może pracujesz dziś w bankowości? Dostawcy aplikacji finansowych będą się o Ciebie starać podwójnie! Branża IT doceni także Twoje umiejętności miękkie.

chcę zrobić test

Jak przygotować się do testu

Pytania dotyczą Twoich zainteresowań i cech charakteru. Nie potrzebujesz wiedzy technicznej. Dlatego po prostu:

  1. Zarezerwuj dla siebie około 20 minut

  2. Pamiętaj, że pierwsza myśl jest najlepsza

  3. W każdym pytaniu możesz zaznaczyć tylko jedną odpowiedź

Do dzieła! Zacznij test teraz

chcę zacząć test

Tu SDA! Miło Cię poznać

Jesteśmy z Gdyni, czyli najszczęśliwszego miasta w Polsce. Nie, to nie przypadek. Wierzymy, że szczęściu trzeba czasem pomóc. Lubimy tworzyć wokół siebie przestrzeń, która pozwala nam rosnąć w siłę. Dlatego wybraliśmy branżę przyszłości – IT. Uczymy programowania. Chcemy pomagać naszym kursantom z powodzeniem spełniać swoje marzenia o pracy, która pozwala im żyć tak, jak lubią. Nasze szczęście szerzymy dalej! Jesteśmy największą akademią IT w Europie. Usłyszysz o nas np. tuż za granicą, u sąsiadów, w Czechach, lub tam, gdzie średnia temperatura roczna przekracza 19 kresek powyżej zera – w Albanii.

4.7/5

385 opinii

4.7/5

384 opinie

4.68/5

317 opinii