🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet 40% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Twoja majówka

Masz ochotę rzucić wszystko w cholerę? Zrób to i zostań digital nomadą!

Marzysz o podróżach, a kolejny rok z rzędu nie wyjeżdżasz na majówkę? Pora ruszyć z miejsca. I to konkretnie! Zrób test i zobacz, dokąd Cię poniesie!


chcę zrobić test

Do 2035 roku będzie już ponad miliard cyfrowych nomadów i freelancerów

Cyfrowi nomadzi to osoby, które wykorzystują dostępne technologie, Internet, a przede wszystkim swoje kwalifikacje i pracują zdalnie z każdego miejsca na ziemi. Brzmi nieźle? Tak też wygląda w realu.

Digital nomadyzm daje ogromne możliwości. Raz na zawsze wyrwij się z niewygodnych schematów, skończ z uciążliwymi dojazdami do pracy i monotonią życia codziennego. Zamiast tego poczuj ciepły piasek pod stopami, wsłuchaj się w szum fal i pracuj tak, jak lubisz, na własnych warunkach!

Zrób test i zobacz, dokąd Cię poniesie!

chcę zrobić test

5 powodów, dla których warto zostać digital nomadą

 1. Podróże

  Ten punkt to prawdziwe złoto. Gdy jesteś digital nomadą, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Świat stoi przed Tobą otworem. Możesz pracować zarówno z tajemniczych zakątków Nepalu, egzotycznej Tajlandii, jak i tętniącego życiem Manhattanu. Wystarczy, że połączysz się z Internetem i możesz działać.

 2. Niezależność finansowa

  W końcu żyjesz jak chcesz! Tylko od Ciebie zależy jakie projekty bierzesz, kiedy, jak i gdzie je realizujesz. Nigdy więcej nikt Ci nie będzie wisiał nad głową. Niezależność to ogromna wartość. A kiedy połączysz ją z dobrymi zarobkami staje się wręcz bezcenna.

 3. Nowe doświadczenia

  Dla digital nomada każdy dzień to nowy początek. Nowe smaki, widoki, zapachy. Nowi poznani ludzie, kultury, nieodkryte dotąd miejsca. Będąc w nieustannym ruchu stajesz się prawdziwym eksplorerem i nasiąkasz nowymi doświadczeniami, jak gąbka.

 4. Życie na 100%

  Nigdy więcej nie idź na kompromis. Bierz z życia 100%, a później sięgaj po więcej. Będąc digital nomadą w końcu zrobisz to wszystko czego dotychczas jedynie zazdrościłeś innym. Praca jak wieczne wakacje? To może być Twoja codzienność.

 5. Spokój w sercu i stała dawka endorfin

  Chcesz obniżyć poziom stresu? Wyciszyć myśli i zwolnić tempo? Zostań digital nomadą i żyj ciągle na endorfinowym haju.

Do dzieła! Zacznij test teraz

chcę zacząć test