🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet 40% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / usługi dodatkowe / Services – Przerwa w kursie

Stawiamy na elastyczność

Rozumiemy, że każdy może potrzebować chwili wytchnienia. Czasem życie po prostu rzuca nam wyzwania. Jeśli zastanawiasz się, czy ta usługa jest dla Ciebie, poniżej szybko to zweryfikujesz.

Usługa nie jest dla Ciebie

  • Jesteś osobą spontaniczną i potrzebujesz kursu, który dotrzyma Ci kroku. Bez względu na to, co przyniesie jutro, masz pewność, że Twój kurs Cię nie opuści. 

  • Jesteś osobą, która ceni sobie równowagę między pracą a życiem osobistym. Wiemy, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Ta usługa pozwoli Ci utrzymać harmonię i sprawi, że nie zaniedbasz żadnej sfery życia.

  • Masz tendencję do przepracowania i potrzebujesz czasu na regenerację. Zawsze dajesz z siebie 110%? Złap oddech. Nasz kurs to spora dawka wiedzy – możesz rozłożyć ją w czasie.

Usługa jest dla Ciebie

  • Masz zaplanowaną i rozpisaną każdą minutę swojego życia. Długa przerwa może zakłócić Twój rytm i utrudnić powrót do zaplanowanego schematu.

  • Znasz słowo prokrastynacja i zbyt często wcielasz je w życie. W takim przypadku lepiej skończ kurs tu i teraz, bo później… wiesz, jak jest.

  • Przez zimę zapominasz, jak się jeździ na rowerze. Czyli zdobyta wiedza szybko ulatuje Ci z głowy bez regularnej praktyki.

Cena usługi przerwa w kursie: 1997 zł

Wybierz swój kurs i usługi dodatkowe

 

Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony. Porozmawiamy o technologii, która najlepiej do Ciebie pasuje. Wspólnie dobierzemy też usługi dodatkowe.