🤖 Ucz się AI, dzięki pożyczce ze środków unijnych – z umorzeniem do 35% wartości kursu >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Rewolucja w IT? Bądź pionierem rozwiązań AI

Rewolucja w IT? Bądź pionierem rozwiązań AI

Weź udział w webinarze z naszym ekspertem. Dowiedz się, dlaczego warto czym prędzej skierować swoją karierę w kierunku sztucznej inteligencji (AI) i jak to zrobić.

chcę wziąć udział

Zarezerwuj swoje miejsce – za darmo

 • data
  22.05
  godzina
  18:00
  typ
  webinar
  gdzie
  zdalnie
  zapisuję się na webinar close modal

  Co wydarzy się po webinarze

  1. Zdobędziesz wiedzę, dzięki której łatwiej zrozumiesz czy AI to kierunek dla Ciebie.

   Będziesz mieć lepsze wyobrażenie o tym, co jest potrzebne do tego, aby odnieść sukces w dynamicznym obszarze AI. Poznasz konkretne strategie, jak wyróżnić się i przyciągnąć uwagę rynku, dzięki kompetencjom AI.

  2. Zrozumiesz, jak dziś wykorzystuje się AI.

   Opowiemy Ci, jak teoria przekształca się w praktyczne zastosowania. Uczestnicy dowiedzą się, jak konkretnie AI jest dziś wykorzystywana w różnych branżach. Pomoże Ci to lepiej zrozumieć i docenić wartość AI i jej potencjał.

  3. Będziesz mieć większą świadomość, jak bardzo dynamiczna jest branża IT.

   Technologia rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Nowe odkrycia, innowacje i ulepszenia pojawiają się regularnie, co oznacza, że branża IT musi nieustannie się adaptować i ewoluować. AI jest jedną z takich nowości, której nie możesz tylko obserwować, bo w takim wypadku, jeśli na poważnie myślisz o IT, zostaniesz w tyle.

  Dla kogo NIE JEST ten webinar

  • Jeśli nie masz doświadczenia w programowaniu, analizie danych lub IT, ten webinar może być zbyt zaawansowany.

  • Jeżeli Twoje zainteresowanie AI jest czysto teoretyczne bez praktycznego zastosowania w rozwoju zawodowym w IT.

  • Osób, które nie planują kontynuować nauki i rozwoju w dziedzinie AI poza pojedynczym webinarium.

  • Jeśli szukasz bardzo podstawowego wprowadzenia do AI, bez chęci zagłębiania się w techniczne szczegóły, ten webinar może być zbyt szczegółowy.

  Dla kogo JEST ten webinar

  • Osób, które mają doświadczenie w programowaniu i chcą poszerzyć swoje umiejętności o AI.

  • Specjalistów, którzy pracują z danymi, systemami lub aplikacjami i chcą zautomatyzować oraz usprawnić procesy przy użyciu AI.

  • Osób, które używają narzędzi takich jak SQL, Python, R, czy też platform danych i chcą integrować AI w swojej pracy.

  • Osób, które już pracują z modelami predykcyjnymi i chcą głębiej zrozumieć zaawansowane techniki AI.

  • Profesjonalistów, którzy chcą zrozumieć praktyczne zastosowania nowych algorytmów i frameworków AI.

  • Osób, które mają solidne podstawy w IT i chcą eksplorować AI jako hobby lub potencjalny kierunek rozwoju kariery.

  Ciekawi Cię ten webinar? Zarezerwuj swoje miejsce.

  chcę wziąć udział

  Z kim spotkasz się podczas webinaru

  Bartosz Chojnacki

  Programista i trener języka Python z czteroletnim doświadczeniem w branży IT. Posiada także doświadczenie jako DevOps oraz automatyk testów. Certyfikowany developer Chmury Azure w zakresie Artificial Intelligence. Poza Pythonem programuje w JavaScript.

  Entuzjasta narzędzi do generowania grafiki z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji tj. Midjourney, czy DALL-E, a także wszelakich narzędzi z zakresu sztucznej inteligencji, które wspomagają codzienną pracę (nie tylko programistyczną).

  Znajduje wiele radości i inspiracji, uczestnicząc w dyskusjach i prowadząc szkolenia, bo wierzy, że współpraca i wymiana wiedzy pozwala nam na tworzenie innowacyjnych rozwiązań i wspólny rozwój.

  Zobacz jego profil na LinkedIn.

  Jaki jest plan webinaru

  1. Wprowadzenie do sztucznej inteligencji i machine learning.

   Przyjrzymy się historii i ewolucji AI. Podkreślimy, dlaczego zrozumienie AI jest kluczowe dla profesjonalistów IT, pokazując, jak technologie te przekształcają sektor IT, od automatyzacji po zaawansowaną analizę danych.

  2. Przegląd kluczowych języków w AI.

   Omówimy języki programowania i narzędzia, które są niezbędne w pracy każdego specjalisty AI, ze szczególnym uwzględnieniem Pythona oraz jego popularnych bibliotek, takich jak TensorFlow, PyTorch, i Scikit-learn. Wyjaśnimy, jak te technologie wspierają rozwój modeli AI, od prostych algorytmów klasyfikacji po złożone sieci neuronowe. Zobaczysz, jak można użyć tych narzędzi w praktyce, przykładowo poprzez szybkie prototypowanie modeli predykcyjnych i automatyzację procesów analitycznych.

  3. Case studies

   Przedstawimy kilka studiów przypadków, gdzie AI odmieniło funkcjonowanie różnych sektorów IT. Pokażemy, jak realne firmy integrują AI, by rozwiązywać specyficzne problemy, takie jak optymalizacja procesów, zwiększanie bezpieczeństwa cyfrowego, oraz rozwój personalizowanych usług. Dyskusja ta pomoże uczestnikom zrozumieć, jak mogą zastosować podobne rozwiązania w swoich projektach. Omówimy również przyszłe kierunki rozwoju AI w IT, aby uczestnicy byli świadomi, jakie umiejętności będą najbardziej wartościowe w nadchodzących latach.

  4. Sesja pytań i odpowiedzi.

   Wiemy, że AI to obszar, który generuje dziś wiele pytań, a może nawet obaw. Jeśli jest coś, co chcesz zgłębić, w tej części będziesz mieć okazję, aby zadać konkretne pytanie naszemu ekspertowi.

  Zarezerwuj swoje miejsce na webinarze. Za darmo.

  chcę wziąć udział

  Jakie są najczęstsze pytania

  Czy webinar jest darmowy?

  Tak, nasz webinar jest darmowy. Zależy nam, aby udostępnić Ci wartościowe informacje i narzędzia, które pomogą Ci dokonać znaczącej zmiany w Twoim życiu zawodowym.

  Ile potrwa webinar?

  Zarezerwuj około godziny. 45 minut to sama esencja, czyli merytoryka, którą zapewni Ci nasz ekspert. Ostatnie 15 minut to przestrzeń na Twoje pytania.

  Czy mogę dostać nagranie z webinaru?

  Nie, nie udostępniamy nagrań z naszych webinarów. Każde wydarzenie jest unikalne. Projektujemy je tak, aby uczestnicy mogli w pełni korzystać z możliwości interakcji i dyskusji w czasie rzeczywistym. Chcemy zaangażować Cię w proces nauki i wymiany myśli, co jest możliwe tylko podczas bezpośredniego uczestnictwa w wydarzeniu.

  Czy mogę zadawać pytania podczas webinaru?

  Oczywiście! To Twoja szansa, aby w pełni wykorzystać czas spędzony na webinarze. Nasz ekspert jest tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci zrozumieć kluczowe koncepcje.

  Czy powtórzycie ten webinar w innym terminie?

  Zależy nam na tym, aby dostarczać Ci zróżnicowany i dynamiczny kalendarz webinarów edukacyjnych. Będziemy adresować różne tematy i potrzeby naszej społeczności.