🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet do 50% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Webinar – Obserwujesz czy działasz? O tym, jak zacząć budować karierę w AI

Obserwujesz czy działasz? Dowiedz się, jak rozpocząć karierę w obszarze AI

Weź udział w webinarze z naszymi ekspertami. Dowiedz się, dlaczego warto czym prędzej rozpocząć karierę w obszarze sztucznej inteligencji (AI) i jak to zrobić.

chcę wziąć udział

Zarezerwuj swoje miejsce – za darmo

To wydarzenie już się zakończyło.

Co wydarzy się po webinarze

 1. Zdobędziesz wiedzę, dzięki której łatwiej zrozumiesz czy AI to kierunek dla Ciebie.

  Będziesz mieć lepsze wyobrażenie o tym, co jest potrzebne do tego, aby odnieść sukces w dynamicznym obszarze AI. Poznasz konkretne strategie, jak wyróżnić się i przyciągnąć uwagę rynku, dzięki kompetencjom AI.

 2. Zrozumiesz, jak dziś wykorzystuje się AI.

  Opowiemy Ci, jak teoria przekształca się w praktyczne zastosowania. Uczestnicy dowiedzą się, jak konkretnie AI jest dziś wykorzystywana w różnych branżach. Pomoże Ci to lepiej zrozumieć i docenić wartość AI i jej potencjał.

 3. Będziesz mieć większą świadomość, jak bardzo dynamiczna jest branża IT.

  Technologia rozwija się w niezwykle szybkim tempie. Nowe odkrycia, innowacje i ulepszenia pojawiają się regularnie, co oznacza, że branża IT musi nieustannie się adaptować i ewoluować. AI jest jedną z takich nowości, której nie możesz tylko obserwować, bo w takim wypadku, jeśli na poważnie myślisz o IT, zostaniesz w tyle.

Dla kogo nie jest ten webinar

 • Nie dla tych, którzy nie chcą i nie planują zmieniać swojej kariery.

 • Nie dla tych, którzy nie lubią matematyki i statystki.

 • Nie dla tych, którzy szukają ogólnych informacji o IT bez powiązania z AI.

 • Nie dla tych, którzy nie znoszą pracy z danymi i nie potrafią wyciągać z nich wniosków.

 • Nie dla tych, którzy szukają prostych scenariuszy na swoją karierę.

Dla kogo jest ten webinar

 • Dla tych, którzy szukają sposobu, aby wzmocnić swoje kompetencje i pozycję na rynku pracy.

 • Dla tych, którzy chcą wiedzieć nie tylko, jak korzystać z AI, ale jak to AI budować.

 • Dla tych, którzy mają podstawową albo zaawansowaną wiedzę w analizie danych i chcą ją wykorzystać w AI.

 • Dla tych, którzy interesują się technologią AI i chcą zrozumieć, jak tworzyć inteligentne systemy.

 • Dla tych, którzy poszukują praktycznych wskazówek, jak przejść od analizy danych do budowania AI.

 • Dla tych, którzy są gotowi na naukę nowych umiejętności i chcą aktywnie wpływać na rozwój technologii AI.

Ciekawi Cię ten webinar? Zarezerwuj swoje miejsce.

chcę wziąć udział

Z kim spotkasz się podczas webinaru

Bartosz Chojnacki

Programista i trener języka Python z czteroletnim doświadczeniem w branży IT. Posiada także doświadczenie jako DevOps oraz automatyk testów. Certyfikowany developer Chmury Azure w zakresie Artificial Intelligence. Poza Pythonem programuje w JavaScript.

Entuzjasta narzędzi do generowania grafiki z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji tj. Midjourney, czy DALL-E, a także wszelakich narzędzi z zakresu sztucznej inteligencji, które wspomagają codzienną pracę (nie tylko programistyczną).

Znajduje wiele radości i inspiracji, uczestnicząc w dyskusjach i prowadząc szkolenia, bo wierzy, że współpraca i wymiana wiedzy pozwala nam na tworzenie innowacyjnych rozwiązań i wspólny rozwój.

Zobacz jego profil na LinkedIn.

Kto prowadzi spotkanie

Michał Mysiak

CEO Software Development Academy

Założyciel i główny udziałowiec największej akademii programowania w Europie Środkowo-Wschodniej. Firmy, którymi zarządza Michał, zasilają rynek ponad 5000 nowych talentów z branży IT rocznie. Absolwenci akademii trafiają do tak kluczowych firm – jak m.in. Morgan Stanley, GE, Ericsson, Generali, Orange czy Lufthansa.

Jaki jest plan webinaru

 1. Wprowadzenie do inżynierii AI: co to jest i dlaczego jest ważna.

  Zaczniemy od wyjaśnienia podstawowych koncepcji i definicji AI, aby wszyscy uczestnicy mieli solidne fundamenty do dalszej dyskusji. Przyjrzymy się, jak AI przekształca biznes, naukę, zdrowie, technologię i wiele innych dziedzin. Uczestnicy dowiedzą się, dlaczego umiejętności i wiedza w dziedzinie AI są tak cenne na współczesnym rynku pracy i jak mogą one przyczynić się do rozwoju osobistego i zawodowego.

 2. Przegląd najnowszych osiągnieć i trendów obszaru AI.

  Jednym z głośniejszych ostatnio przykładów jest sukces polskiego start-upu ElevenLabs, który wyrósł na jednorożca. Płynie na fali sztucznej inteligencji – wycena spółki przekroczyła 1 mld USD. Wszystko za sprawą narzędzia, które dzięki AI generuje głos w ponad 20 językach.

 3. Droga do zawodu: jak zacząć karierę w inżynierii AI.

  Opowiemy Ci o tym, jak zdobywać wiedzę i umiejętności, które są niezbędne, aby wejść do dynamicznego świata AI. Omówimy różne ścieżki – zarówno te, które dotyczą nauki z nami, jak i nauki na własną rękę. Wreszcie – skupimy się też na tym, jak budować portoflio i przyciągać uwagę potencjalnego pracodawcy, dzięki unikalnym umiejętnościom z obszaru inżynierii AI.

 4. Sesja pytań i odpowiedzi.

  Wiemy, że AI to obszar, który generuje dziś wiele pytań, a może nawet obaw. Jeśli jest coś, co chcesz zgłębić, w tej części będziesz mieć okazję, aby zadać konkretne pytanie naszemu ekspertowi.

Zarezerwuj swoje miejsce na webinarze. Za darmo.

chcę wziąć udział

Jakie są najczęstsze pytania

Czy webinar jest darmowy?

Tak, nasz webinar jest darmowy. Zależy nam, aby udostępnić Ci wartościowe informacje i narzędzia, które pomogą Ci dokonać znaczącej zmiany w Twoim życiu zawodowym.

Ile potrwa webinar?

Zarezerwuj około godziny. 45 minut to sama esencja, czyli merytoryka, którą zapewni Ci nasz ekspert. Ostatnie 15 minut to przestrzeń na Twoje pytania.

Czy mogę dostać nagranie z webinaru?

Nie, nie udostępniamy nagrań z naszych webinarów. Każde wydarzenie jest unikalne. Projektujemy je tak, aby uczestnicy mogli w pełni korzystać z możliwości interakcji i dyskusji w czasie rzeczywistym. Chcemy zaangażować Cię w proces nauki i wymiany myśli, co jest możliwe tylko podczas bezpośredniego uczestnictwa w wydarzeniu.

Czy mogę zadawać pytania podczas webinaru?

Oczywiście! To Twoja szansa, aby w pełni wykorzystać czas spędzony na webinarze. Nasz ekspert jest tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci zrozumieć kluczowe koncepcje.

Czy powtórzycie ten webinar w innym terminie?

Zależy nam na tym, aby dostarczać Ci zróżnicowany i dynamiczny kalendarz webinarów edukacyjnych. Będziemy adresować różne tematy i potrzeby naszej społeczności.