Wybierz kurs 50% taniej, a drugi zgarnij w prezencie jeszcze przez 2023.11.30 19:59:59 >>SPRAWDZAM<<

SDA / Webinary / Full-stack

Twórz strony i aplikacje od początku do końca

Full-stack developer to prawdziwy superbohater IT.

Posiada pełne umiejętności do tworzenia produktów IT od koncepcji po wdrożenia – dba zarówno o wygląd strony, jak i jej wewnętrzną część.

Zapisz się na darmowy webinar i sprawdź, czy Full-stack jest dla Ciebie.

Zapisuję się na webinar

Daty i godziny webinarów

 • data
  04.12
  godzina
  20:00
  typ
  webinar
  gdzie
  zdalnie
  zapisuję się na webinar close modal

  • data
   12.12
   godzina
   20:00
   typ
   webinar
   gdzie
   zdalnie
   zapisuję się na webinar close modal

   Co będziesz wiedzieć po webinarze?

   1. Jaka jest sytuacja na rynku pracy?

    Razem przyjrzymy się aktualnej dynamice rynku pracy. Krytycznym okiem spojrzymy na dzisiejszy krajobraz gospodarki i tego, co na nas czeka w najbliższej przyszłości.

   2. Jak wygląda od środka branża IT?

    Zajrzysz za kulisy dynamicznie rozwijającej się branży technologicznej. Pokażemy plusy i obalimy mity pracy w IT, dzięki czemu poznasz realia kariery osób początkujących w nowych technologiach.

   3. Czym zajmuje się Full-stack Developer?

    Dowiesz się, jak wygląda praca Full-stack Developera na co dzień — jakie ma zadania i za co odpowiada. Będziesz wiedzieć, jak rola Full-stack Developera odnajduje się w całej organizacji i projekcie.

   4. Co musisz zrobić, aby zostać programistą Full-stack?

    Zastanawiasz się, jak zabrać się za przebranżowienie na programistę — spokojnie, wszystko Ci wytłumaczymy. Pokażemy krok po kroku: jakie umiejętności musisz zdobyć, co musisz potrafić, aby dostać pierwszą pracę. Opowiemy również o tym, jakie dodatkowe doświadczenie lub kwalifikacje są cenne w tej roli.

   5. Jak zbudowany jest kurs? Dlaczego mam go wybrać?

    Opowiemy Ci o naszym kursie, poznasz harmonogram, zakres tematów, sposób nauczania, formę. Odkryjesz naszą unikalną strukturę kursu, zaprojektowaną, tak aby nauka była wciągająca, kompleksowa i wprowadzała do świata IT.

   6. Jakie mam możliwości finansowania?

    Wiemy, że nie każdy może pozwolić sobie na inwestycję w 100% wartości kursu, dlatego oferujemy również inne formy finansowania. Poznasz je wszystkie i wybierzesz tę która Ci najbardziej odpowiada.

   Dlaczego warto wybrać Full-stacka?

   Jak nie front-, to back-end. Zawsze na full

   Aby zostać Full-stackiem, trzeba posiąść zakres umiejętności z tworzenia stron WWW oraz aplikacji zarówno pod kątem wizualnym, ale także np. administracji serwera. Zdobycie tych kompetencji pozwoli Ci pracować także jako Front-end oraz Back-end Developer.

   Dużo na start, a później jeszcze więcej

   Full-stack potrzebny jest wszędzie. Od początkujących start-upów, po większe firmy, jak i znane marki. To sprawia, że znalezienie nowej pracy nie jest szczególnym wyzwaniem. Już na start może zarabiać od 6 tys. do 9 tys. brutto, a wraz ze wzrostem doświadczenia jest więcej!

   Nie tylko w Polsce

   Ze względu na uniwersalność umiejętności posiadanych przez Full-stack Developera, śmiało można wysnuć twierdzenie, że pracę znajdzie wszędzie. Szczególnie, że za granicą to stanowisko cieszy się sporą popularnością, a polskie programistki i programiści uchodzą za najlepszych w branży.

   Brak nudy

   Może to zabrzmi banalnie, ale taka właśnie jest rzeczywistość osoby pracującej na tym stanowisku. Projektowanie stron od początku do końca, możliwość obserwowania tego projektu pod wieloma kątami sprawia, że Full-stack developerzy nie mogą narzekać na mechaniczną i nużącą pracę.

   Lepszego momentu nie będzie!

   Wejdź do branży IT, żyj spokojnie i nigdy więcej nie martw się o pieniądze.

   zapisuję się na webinar

   Czy wiesz, że…

   Wymagane umiejętności do tego, aby stać się Full-Stack Developerem to technologia front-end, języki programowania, baza danych, podstawowe umiejętności projektowe, serwer i praca z API.

   Według raportu No Fluff Jobs osoby zaczynające swoją przygodę jako Full-stack Developer mogą liczyć na zarobki nawet do 8,6 tys. złotych brutto. To dużo, jak na początek. W późniejszych etapach rozwoju na tym stanowisku to wynagrodzenie może zwiększyć się nawet do 19 tys. brutto!

   W obrazowym uproszczeniu Full-stack Developer to programista front- i back-end, tester, administrator, a nawet manager projektu, czyli Człowiek Orkiestra!

   Twoja zmiana w trzech krokach

   Wrzuć na luz – już masz to w sobie

   Boisz się, że sobie nie poradzisz a programowanie to dla Ciebie czarna magia? Spokojnie. Wiesz więcej, niż myślisz. Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw, wykorzystując doświadczenia, które już masz. To nasz sekretny przepis na sukces.

   zapisuję się na webinar

   A może szukasz czegoś innego?