🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet do 50% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Webinary / darmowe szkolenie

Stwórz swój pierwszy model AI w 90 minut

Wyobraź sobie, że możesz stać się specjalistą w jednej z najbardziej pożądanych dziedzin na rynku pracy – sztucznej inteligencji. Weź udział w szkoleniu z naszym trenerem i zobacz, co możesz tworzyć.

chcę wziąć udział

Zarezerwuj swoje miejsce – za darmo

 • data
  23.07
  godzina
  18:00
  typ
  webinar
  gdzie
  zdalnie
  zapisuję się close modal

  To szkolenie rozpoczyna się za 2024.07.16 18:00:00

  Co wydarzy się podczas tego szkolenia

  1. Dowiesz się, jak zaprojektować prosty, ale funkcjonalny model AI od podstaw.

   Zrozumiesz, jakie kroki są niezbędne, aby stworzyć solidny fundament pod aplikację AI. Poznasz podstawowe koncepcje, które są kluczowe w projektowaniu algorytmów AI. Zdobędziesz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci zrealizować swoje pomysły, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z programowaniem.

  2. Opowiemy Ci, jakie narzędzia i technologie są niezbędne w pracy osoby, która tworzy rozwiązania AI.

   Odkryjesz, które języki programowania i biblioteki są najczęściej używane w branży AI. Nauczysz się, jak korzystać z narzędzi do przetwarzania danych i trenowania modeli AI. Dowiesz się, które platformy i środowiska pracy ułatwią Ci rozwój i testowanie aplikacji AI.

  3. Zdobędziesz wiedzę, dzięki której łatwiej zrozumiesz czy AI to kierunek dla Ciebie.

   Będziesz mieć lepsze wyobrażenie o tym, co jest potrzebne do tego, aby odnieść sukces w dynamicznym obszarze AI. Poznasz konkretne strategie, jak wyróżnić się i przyciągnąć uwagę rynku, dzięki kompetencjom AI.

  Dla kogo NIE JEST to szkolenie

  • Jeśli masz już szeroką wiedzę i doświadczenie w projektowaniu oraz implementacji zaawansowanych systemów AI, to szkolenie może nie spełnić Twoich oczekiwań.

  • Jeśli technologia i programowanie zupełnie Cię nie interesują, to szkolenie może nie być odpowiedni dla Ciebie.

  • Jeśli nie możesz poświęcić czasu na regularne ćwiczenia i naukę, ciężko będzie Ci skorzystać z pełnych możliwości, jakie otwiera przed Tobą to spotkanie.

  Dla kogo JEST to szkolenie

  • Jeśli chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową i wejść do dynamicznie rozwijającej się branży AI, to szkolenie jest dla Ciebie.

  • Jeśli pasjonujesz się nowinkami technologicznymi i chcesz nauczyć się tworzyć własne aplikacje AI, to szkolenie dostarczy Ci fundamentów.

  • Pracujesz już w branży technologicznej i chcesz poszerzyć swoje kompetencje? Zarezerwuj miejsce dla siebie!

  • Jeśli ciekawi Cię, jak uczymy, to szkolenie to pokaz możliwości naszych trenerów. To, co zaprezentujemy Ci podczas szkolenia, podpowie Ci, jak wygląda nauka podczas naszych kursów.

  Ciekawi Cię to szkolenie? Zarezerwuj swoje miejsce.

  chcę wziąć udział

  Z kim spotkasz się podczas szkolenia

  Piotr Skoczylas

  Piotr ukończył z wyróżnieniem matematykę stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i od ponad 10 lat dzieli się swoją wiedzą z matematyki, nauk przyrodniczych, a także programowania w Pythonie i tworzenia modeli uczenia maszynowego. W swojej pracy zajmuje się implementacją i zarządzaniem potoków uczenia maszynowego: od zebrania i ustrukturyzowania danych, poprzez ich obróbkę i analizę kończąc na opracowywaniu modeli ML. Firma z którą związany jest od 5 lat zajmuje się różnymi zagadnieniami z zakresu biotechnologii i medycyny spersonalizowanej, a on sam brał udział w wielu projektach wykorzystujących sztuczną inteligencję w immunologii nowotworów i wirusów poprzez identyfikację potencjalnych celów terapeutycznych. Jest jednym z głównych twórców ARDisplay, modelu DL do przewidywania, które fragmenty białka zostaną zaprezentowane na powierzchni komórki.

  Zarezerwuj swoje miejsce na szkoleniu. Za darmo.

  chcę wziąć udział

  Jakie są najczęstsze pytania

  Czy szkolenie jest darmowe?

  Tak, to szkolenie jest darmowe. Zależy nam, aby udostępnić Ci wartościowe informacje i narzędzia, które pomogą Ci dokonać znaczącej zmiany w Twoim życiu zawodowym.

  Ile potrwa szkolenie?

  Zarezerwuj około 90 minut. 75 minut to sama esencja, czyli merytoryka, którą zapewni Ci nasz ekspert. Ostatnie 15 minut to przestrzeń na Twoje pytania.

  Czy mogę dostać nagranie ze szkolenia?

  Nie, nie udostępniamy nagrań z naszych spotkań. Każde wydarzenie jest unikalne. Projektujemy je tak, aby uczestnicy mogli w pełni korzystać z możliwości interakcji i dyskusji w czasie rzeczywistym. Chcemy zaangażować Cię w proces nauki i wymiany myśli, co jest możliwe tylko podczas bezpośredniego uczestnictwa w wydarzeniu.

  Czy mogę zadawać pytania podczas szkolenia?

  Oczywiście! To Twoja szansa, aby w pełni wykorzystać czas spędzony na szkoleniu. Nasz ekspert jest tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci zrozumieć kluczowe koncepcje.

  Czy powtórzycie to szkolenie w innym terminie?

  Zależy nam na tym, aby dostarczać Ci zróżnicowany i dynamiczny kalendarz webinarów edukacyjnych. Będziemy adresować różne tematy i potrzeby naszej społeczności.