Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy

Kurs programowania od podstaw w kujawsko-pomorskiem

11 700 zł

1 404 zł (88% dofinansowania)

Dzięki Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Software Development Academy w zaledwie 7 miesięcy będziesz gotowy do rozpoczęcia nowej ścieżki zawodowej jako programista. To najtańsza i najbardziej profesjonalna na rynku forma wejścia do branży IT. Wykorzystaj ten moment i daj sobie szansę na zmianę i zdobycie nowych kwalifikacji!

Certyfikowane szkolenia komputerowe dla osób dorosłych z województwa kujawsko-pomorskiego

Dla kogo?

Kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 • chcesz zmienić zawód (szkolimy Cię od zera!),
 • chcesz połączyć kompetencje w zakresie programowania i testowania,
 • chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się branży,
 • chcesz zostać specjalistą w bardzo atrakcyjnej dziedzinie,
 • nie prowadzisz działalności gospodarczej.

Spełniasz chociaż jeden z wymogów:

 • ukończyłeś 25 rok życia i masz wykształcenie maksymalnie średnie,
 • ukończyłeś 25 rok życia i posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (dowolny stopień),
 • ukończyłeś 50 rok życia.

O projekcie

„CERTYFIKOWANE SZKOLENIA KOMPUTEROWE dla osób dorosłych z województwa kujawsko-pomorskiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

 1. Start kursu: 04.02.18
 2. Zakończenie: 08.04.2018
 3. Lokalizacja: Bydgoszcz
 4. Tryb: dzienny (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:30)
 5. Ilość godzin: 324h zegarowe

To innowacyjny na skalę światową kurs od podstaw, gdzie każdy uczestnik zdobywa wiedzę z zakresu Javy i podstaw testowania. Dodatkowo, kursanci otrzymują nie tylko certyfikat SDA, ale również mają możliwość zdobycia renomowanego i cenionego na rynku certyfikatu ISTQB.

Sprawdź, dlaczego warto zostać programistą.

Zakres tematyczny:

Kurs obejmuje naukę najpopularniejszego języka programowania – Javy oraz testowania oprogramowania. Dzięki takiemu połączeniu będziesz gotów do pracy na stanowisku Junior Java Developera, a międzynarodowy certyfikat ISTQB potwierdzi Twoje kompetencje w zakresie testowania i zwiększy atrakcyjność dla potencjalnego pracodawcy.

W zakres tematyczny kursu wchodzą m. in.

 • Wprowadzenie do teorii testowania
 • Przygotowanie do certyfikacji ISTQB i egzamin
 • Podstawy HTML, CSS, JS
 • Praca z repozytorium (GIT – system kontroli wersji)
 • Wprowadzenie do języka JAVA, programowanie podstawowe i zaawansowane
 • Testowanie oprogramowania
 • Praca w zespołach projektowych
 • Bazy danych i ich tworzenie
 • JDBC i Hibernate
 • Spring
 • Metodologia Agile
 • Tworzenie pierwszego własnego, komercyjnego projektu, w ramach którego będą wykorzystywane wszystkie kompetencje zdobyte w trakcie kursu. Taki autorski projekt będzie Twoją przepustką do branży IT.

To wszystko czego potrzebujesz, by być gotowym do pracy na stanowisku Junior Java Developera i móc rozpocząć swoją nową przygodę w branży IT.

Dlaczego akurat Java?

null

Logika

jasne i zrozumiałe polecenia, szczególnie przyjazne dla początkujących

null

Uniwersalność

możliwość tworzenia programów zarówno na komputery, jak i telefony i tablety

null

Udogodnienia

dzięki ogromnej popularności Javy masz dostęp do gotowych fragmentów kodu od innych developerów (oszczędzasz czas!)

null

Popularność

popularność Javy przekłada się na stałe jej zapotrzebowanie na rynku pracy. Z jej wykorzystaniem powstały m.in. Gmail, Amazon, YouTube, eBay i Twitter

null

Wynagrodzenie

wysokie zarobki w porównaniu z innymi językami. Tutaj możesz sprawdzić, ile wynosi średnie wynagrodzenie miesięczne na stanowisku programisty Java

null

Społeczność

ogromna społeczność programistów Java przekłada się na łatwość znalezienia pomocy i poradników

UWAGA! W cenie kursu otrzymasz certyfikację ISTQB – renomowany, międzynarodowy certyfikat testerski.

Chcesz zostać cenionym specjalistą i czujesz, że to projekt dla Ciebie?

timeline_pre_loader

Wyślij nam swoje zgłoszenie

Przejdź przez proces wstępnych rozmów z nami

Weź udział w spotkaniu z profesjonalnym doradcą zawodowym

TARR pokrywa 88% kosztu kursu, więc zamiast 11 700 PLN płacisz 1 404 PLN

Rozpocznij karierę w IT!

Dzięki Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego i Software Development Academy w 7 miesięcy będziesz gotowy do pracy na nowym stanowisku jako programista lub tester oprogramowania. To najtańsza i najbardziej profesjonalna na rynku forma wejścia do branży IT. Wykorzystaj ten moment i daj sobie szansę na nowy start!

telefon: 58 350 20 43

Wyrażam zgodę na**:
(treść zgody) Pełna treść zgody: Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez SDA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni oraz TARR podanych przeze mnie danych osobowych wyłącznie w celu obsługi rezerwacji miejsca na wybrany przeze mnie kurs, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Zgoda na komunikację marketingową w celu m.in. otrzymywania specjalnych ofert od SDA Sp. o. o. i od naszych Partnerów.

Wyrażam zgodę na**:
(treść zgody) Pełna treść zgody: zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na to, aby SDA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni oraz TARR:
(treść zgody) Pełna treść zgody: przetwarzanie danych przez SDA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni oraz TARR w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)
(treść zgody) Pełna treść zgody: przesyłanie przez SDA Sp. z o.o. z siedzibą Gdyni oraz TARR informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Zgoda jest niezależna od czasu obowiązywania umowy.
(treść zgody) Pełna treść zgody: używanie przez SDA Sp. z o.o. z siedzibą Gdyni oraz TARR telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym komunikację głosową i automatycznych systemów wywołujących do celów marketingu bezpośredniego, zgodnie ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.)
W celu wyrażenia zgody wymagane jest zaznaczenie wszystkich trzech pól.
*Pola obowiązkowe
**Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne dla możliwości świadczenia usług przez SDA Sp. z o. o. z siedzibą w Gdyni oraz TARR.
Administratorem danych osobowych użytkownika jest SDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (KRS 0000554532, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS), NIP 5842741225, kapitał zakładowy 5 000 zł. W każdym czasie użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do czasu wycofania przez użytkownika zgody na przetwarzanie danych w powyższych celach.

Zgarnij 2000zł

Nie czekaj! Zapisz się już dziś, ciesz się niższą ceną i naładuj baterie przed nauką!

 

na Majówkowy Chillout!