Znajdź swój kierunek, zgarnij kurs do 40% taniej i zawalcz o 60 tysięcy zł! >>WIĘCEJ<<

Skomplikowane obliczenia nie dają Ci żadnej frajdy? Świetnie!

Nie musisz być matematycznym geniuszem, aby zawładnąć branżą IT. Wystarczy Twoje dobre oko!

Wybierz front-end i twórz witryny, które kuszą i wyglądem, i wygodą.

chcę wiedzieć więcej
 • data
  27.08
  tryb
  weekendowy
  gdzie
  zdalnie
  czas trwania
  240h lub 251h
  cena
  7 999 zł 12 990 zł
  kupuję zapisuję się close modal
  promo! tylko 121 zł/mies.

  Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

  Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.
  • data
   30.08
   tryb
   wieczorowy
   gdzie
   zdalnie
   czas trwania
   240h lub 251h
   cena
   7 999 zł 12 990 zł
   kupuję zapisuję się close modal
   promo! tylko 121 zł/mies.

   Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

   Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.
   • data
    24.09
    tryb
    weekendowy
    gdzie
    zdalnie
    czas trwania
    240h lub 251h
    cena
    12 990 zł
    kupuję zapisuję się close modal

    Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

    Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.


     close modal

     Dlaczego warto wybrać ten kurs

     Front-end to dobry wybór dla osób, które chcą tworzyć oszałamiające efekty wizualne. Będziesz odpowiadać za kodowanie widocznych elementów oprogramowania, takich jak interfejs czy grafika. Ale program, który stworzysz ma nie tylko atrakcyjnie wyglądać, ale także sprawnie działać. Jako front-end developer zadbasz o to, aby czas spędzony przez użytkownika na stronie był po prostu przyjemny. Sprawdź, jakie zalety ma ten kierunek.

     1. Prostota i uniwersalność

      Ten kurs jest przeznaczony dla każdego, kto chce sprawdzić się w świecie IT, ale obawia się skomplikowanych obliczeń i matematyki. Frontend jest znacznie łatwiejszy do zrozumienia. 

      Krąży opinia, że JavaScript to język programowania w Internecie. Dzisiaj niemal wszystko podłączone jest do sieci. W trakcie kursu nauczysz się również HTML, który opisuje cel oraz znaczenie elementów strony, oraz CSS odpowiedzialny za nadawanie jej stylów.

     2. Zaangażowana społeczność

      Popularność języków front-endowych przekłada się na bardzo dużą społeczność. W praktyce oznacza to, że trudno trafić na problem, który jeszcze nie był omawiany.  Społeczność wspiera się licznymi materiałami i poradnikami. Potrzebujesz rozwiązania? Z pewnością czeka już na Ciebie na forum.

     3. Niezależność od rozwiązań jednej firmy

      Np. w JavaScripcie nie ma jednego dominującego frameworka. Jeśli znudzi Ci się React, użyjesz np. Vue.js. Jeśli i on nie przypadnie Ci do gustu, szybko znajdziesz coś innego. Możesz nawet złożyć własny, zupełnie nowy zestaw z kilku małych bibliotek.

     Wspieramy Cię kompleksowo

     Wybór nowej drogi to ważna, ale i stresująca decyzja. Pewnie masz w głowie milion myśli: co dalej? Jak znajdę dobrą pracę? Jak w ogóle zacząć jej szukać? I tutaj wkraczamy my.

     Chcąc maksymalnie wesprzeć Cię w procesie zmiany branży, dajemy Ci nie tylko kurs ale pełen pakiet korzyści. Co to oznacza? Poza ogromną dawką wiedzy, którą od nas dostaniesz przygotowaliśmy także:

     Doradztwo kariery

     Wyróżnienie się z tłumu kandydatów to podstawa sukcesu. Dlatego nasz wykwalifikowany Doradca kariery przygotuje Cię do tego w pełni. Nauczysz się między innymi jak rozmawiać, by od pierwszych chwil zachwycić rekrutera, w jaki sposób skuteczne szukać pracy w branży IT oraz dowiesz się gdzie wypatrywać najważniejszych dla Ciebie wydarzeń branżowych.

     Stworzenie skutecznego CV

     CV jest niczym Twoja pierwsza wizytówka. Dlatego przykładamy do niego tak dużą wagę. Nasz Doradca kariery pomoże Ci stworzyć je skutecznie i czytelnie, tak by zrobiło, jak najlepsze wrażenie na Twoim przyszłym pracodawcy. Samo CV to nie wszystko. Przeprowadzimy Cię również przez cały proces tworzenia wizerunku w serwisie LinkedIn oraz pokażemy, które dodatkowe aktywności wspomogą zdobycie Twojej pierwszej pracy w IT.

     Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

     Na samą myśl o rozmowie kwalifikacyjnej pocą Cię dłonie i czujesz ucisk w żołądku? Spokojnie! We wszystkim Ci pomożemy. Wiesz, że największy stres wywołuje brak doświadczenia i niedostateczne przygotowanie? Z pomocą naszego trenera nauczysz się, w jaki sposób rozmawiać w trakcie rozmowy o pracę i jak bez stresu dać z siebie 100%. Zobaczysz, po kilku próbach poczujesz się lekko a Twoja pewność siebie skoczy do góry.

     Wirtualna biblioteka

     Stałe pogłębianie wiedzy to coś, co powinno Ci wejść w nawyk. Żeby Cię w tym wesprzeć, zapewnimy Ci stały dostęp do naszej wirtualnej biblioteki. Znajdziesz tam zarówno materiały w wersji elektronicznej, jak i audio i wideo. Przy okazji możesz również szlifować język angielski, który w branży IT jest niezwykle przydatny.

     Zapisz się na kurs

     Wszystkiego nauczymy Cię podstaw. I to już w kilka miesięcy!

     chcę wiedzieć więcej

     Co czeka Cię po kursie

     Wsparcie doradcy kariery otrzymujesz od nas bezterminowo. Dlatego nawet wtedy, gdy już skończysz kurs, wciąż jesteśmy w kontakcie. Będziemy pomagać Ci wspinać się wyżej i wyżej! Jeśli chcesz, zagwarantujemy Ci, że znajdziemy dla Ciebie pracę.

     Twoje wynagrodzenie na start

     Według raportu JustJoinIT w 2021 roku junior mógł liczyć nawet na:

     • 7 462 zł w przypadku umowy o pracę,

     • 7 600 zł w przypadku współpracy B2B. 

     Twoje pierwsze stanowisko

     Przygotujemy Cię do tego, aby skutecznie znaleźć pracę w nowej branży. Otrzymasz od nas konkretne oferty pracy. Jeśli chcesz, zagwarantujemy Ci również, że znajdziemy dla Ciebie pracę już w kilka miesięcy po kursie!

     Na stanowisku juniorskim będziesz:

     • pisać pierwszy kod,

     • testować, czyli sprawdzać czy kod wykonuje komendy, na których Ci zależało,

     • oceniać wygląd wizualny i upewniać się, że ogólny projekt projektu spełnia standardy branżowe, które dotyczą treści.

     Junior developer często pracuje pod nadzorem lub w zespole. W ten sposób zdobędziesz umiejętności i doświadczenie, które już wkrótce wykorzystasz w samodzielnej pracy.

     Dalsze kierunki Twojego rozwoju

     Gdy już rozgościsz się w branży IT, szybko dostrzeżesz, jak wiele masz możliwości rozwoju. Dlatego możesz czuć spory głód wiedzy! W podobnej sytuacji warto rozważyć takie kierunki, jak:

     • UX/UIbiblioteka i framework języków front-endowych pomagają twórcom stron internetowych w łatwym tworzeniu przejrzystego, łatwego, spójnego i atrakcyjnego interfejsu użytkownika. Obecnie dla programistów internetowych dostępnych jest np. ponad 10 000 bibliotek JavaScript UI.

     Czego nauczysz się w trakcie kursu

     GIT
     1234567891011

     GIT

     Narzędzia systemowe to zbiór przydatnych technik, które pomogą Ci operować systemem za pomocą komend. Wymaga tego między innymi praca z wykorzystaniem chmury obliczeniowej czy użycie zdalnego interpretera. System kontroli wersji GIT pozwala wersjonować kod. Dzięki temu możliwa staje się np. praca w zespole.

     Narzędzia

     W tym bloku poznasz  podstawowe narzędzia pracy (VSCode, Jira, Confluence, Trello, Figma). Skonfigurujesz edytor kodu, instalację rozszerzeń, założysz konta Atlassian. W tym bloku rządzić będzie praktyka!

     HTML i CSS

     Czym jest HTML oraz CSS oraz do czego można je wykorzystać? To główne zagadnienia tego bloku. Poznasz najpopularniejsze tagi HTML. Dowiesz się, czym są atrybuty, a także zajmiesz się selektorami i stylami kaskadowymi. Poznasz podstawy CSS, które przećwiczymy w trakcie zajęć z trenerem. Bez tej wiedzy nie da się stworzyć swojej pierwszej strony internetowej czy innych dokumentów, które można wyświetlać w przeglądarce.

     JavaScript – podstawy

     Czy wiesz, że język JavaScript bardzo często znajduje się na podium zestawienia najpopularniejszych języków programowania wśród developerów? Ten kompleksowy moduł wprowadzi Cię w świat języka JavaScript.

     HTTP

     Czym jest REST API? Jakie są podstawy działania protokołu HTTP? Jak pracować  z REST API? Tego wszystkiego dowiesz się właśnie w tym bloku. Poznasz m.in podstawowe metody (GET, POST, DELETE, PUT, PATCH) oraz będziesz obsługiwał błędy. Blok ma nauczyć Cię, jak wykorzystywać zdobytą wiedzę z tego zakresu w praktyce.

     JJavaScript – API przeglądarki

     Interfejsy programowania aplikacji (API) to konstrukcje udostępniane w językach programowania. Umożliwiają one programistom łatwiejsze tworzenie złożonych funkcji. Nauczysz się, jak pisać bardziej złożony kod przy użyciu łatwiejszej składni. Podczas tego bloku dowiesz się czym jest Document Object Model (DOM), jak zarządzać drzewem DOM z poziomu JavaScriptu, czym są atrybuty elementów i węzły DOM  oraz jak stylować elementy DOM.

     Firebase

     W tym bloku pracować będziesz na konsoli Firebase. Skonfigurujesz na niej projekt webowy. Poznasz też główne operacje CRUDa  na publicznych danych, dowiesz się jak zrobić hosting aplikacji. Będziesz też projektować struktury danych i omówisz przykłady cyklu CI/CD.

     TypeScript

     TypeScript to język programowania tworzony w modelu open-source, który jest semantycznie nadzbiorem JavaScriptu. Oznacza to, że ich składnia jest niemal identyczna, ale TypeScript dodaje takie elementy, jak np. statyczne typowanie czy interfejsy. W tym bloku dowiesz się, jakie są podstawowe typy danych, czym różni się interfejs od typu i jak użyć tych umiejętności w swoim projekcie.

     React

     W tym bloku poznasz najważniejsze zagadnienia jednego z najbardziej popularnych frameworków – Reacta. W ramach tych zajęć dowiesz się, czym jest  JSX i Virtual DOM. Dowiesz się jak skomunikować się z back-endem oraz jak wykorzystać do tego biblioteki komponentów. Skupisz się tutaj na projekcie, który wykorzystuje React i darmowe REST API.

     Redux

     Jaka jest różnica między context a redux? Jest to przedostatni blok, w którym dowiesz się, jaki jest przepływ danych w aplikacji, jaki jest stan aplikacji, czym są akcje i reducery.

     Testowanie

     Tworzysz oprogramowanie? Musisz umieć je przetestować. W ten sposób zdobędziesz pewność, że Twój kod działa prawidłowo. W tym bloku dowiesz się, czym są testy i dlaczego się je pisze. Zobaczysz też, czym jest konfiguracja testów i nauczysz się, jak je pisać.

     GIT

     Narzędzia systemowe to zbiór przydatnych technik, które pomogą Ci operować systemem za pomocą komend. Wymaga tego między innymi praca z wykorzystaniem chmury obliczeniowej czy użycie zdalnego interpretera. System kontroli wersji GIT pozwala wersjonować kod. Dzięki temu możliwa staje się np. praca w zespole.

     Narzędzia

     W tym bloku poznasz  podstawowe narzędzia pracy (VSCode, Jira, Confluence, Trello, Figma). Skonfigurujesz edytor kodu, instalację rozszerzeń, założysz konta Atlassian. W tym bloku rządzić będzie praktyka!

     HTML i CSS

     Czym jest HTML oraz CSS oraz do czego można je wykorzystać? To główne zagadnienia tego bloku. Poznasz najpopularniejsze tagi HTML. Dowiesz się, czym są atrybuty, a także zajmiesz się selektorami i stylami kaskadowymi. Poznasz podstawy CSS, które przećwiczymy w trakcie zajęć z trenerem. Bez tej wiedzy nie da się stworzyć swojej pierwszej strony internetowej czy innych dokumentów, które można wyświetlać w przeglądarce.

     JavaScript – podstawy

     Czy wiesz, że język JavaScript bardzo często znajduje się na podium zestawienia najpopularniejszych języków programowania wśród developerów? Ten kompleksowy moduł wprowadzi Cię w świat języka JavaScript.

     HTTP

     Czym jest REST API? Jakie są podstawy działania protokołu HTTP? Jak pracować  z REST API? Tego wszystkiego dowiesz się właśnie w tym bloku. Poznasz m.in podstawowe metody (GET, POST, DELETE, PUT, PATCH) oraz będziesz obsługiwał błędy. Blok ma nauczyć Cię, jak wykorzystywać zdobytą wiedzę z tego zakresu w praktyce.

     JJavaScript – API przeglądarki

     Interfejsy programowania aplikacji (API) to konstrukcje udostępniane w językach programowania. Umożliwiają one programistom łatwiejsze tworzenie złożonych funkcji. Nauczysz się, jak pisać bardziej złożony kod przy użyciu łatwiejszej składni. Podczas tego bloku dowiesz się czym jest Document Object Model (DOM), jak zarządzać drzewem DOM z poziomu JavaScriptu, czym są atrybuty elementów i węzły DOM  oraz jak stylować elementy DOM.

     Firebase

     W tym bloku pracować będziesz na konsoli Firebase. Skonfigurujesz na niej projekt webowy. Poznasz też główne operacje CRUDa  na publicznych danych, dowiesz się jak zrobić hosting aplikacji. Będziesz też projektować struktury danych i omówisz przykłady cyklu CI/CD.

     TypeScript

     TypeScript to język programowania tworzony w modelu open-source, który jest semantycznie nadzbiorem JavaScriptu. Oznacza to, że ich składnia jest niemal identyczna, ale TypeScript dodaje takie elementy, jak np. statyczne typowanie czy interfejsy. W tym bloku dowiesz się, jakie są podstawowe typy danych, czym różni się interfejs od typu i jak użyć tych umiejętności w swoim projekcie.

     React

     W tym bloku poznasz najważniejsze zagadnienia jednego z najbardziej popularnych frameworków – Reacta. W ramach tych zajęć dowiesz się, czym jest  JSX i Virtual DOM. Dowiesz się jak skomunikować się z back-endem oraz jak wykorzystać do tego biblioteki komponentów. Skupisz się tutaj na projekcie, który wykorzystuje React i darmowe REST API.

     Redux

     Jaka jest różnica między context a redux? Jest to przedostatni blok, w którym dowiesz się, jaki jest przepływ danych w aplikacji, jaki jest stan aplikacji, czym są akcje i reducery.

     Testowanie

     Tworzysz oprogramowanie? Musisz umieć je przetestować. W ten sposób zdobędziesz pewność, że Twój kod działa prawidłowo. W tym bloku dowiesz się, czym są testy i dlaczego się je pisze. Zobaczysz też, czym jest konfiguracja testów i nauczysz się, jak je pisać.

     Jak organizujemy zajęcia

     Nie musisz mieć doświadczenia w branży IT. Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

     Kursy prowadzimy według trybu wieczorowego, od poniedziałku do czwartku w godzinach 17.30–21:00, lub weekendowego, od soboty do niedzieli w godzinach 9.30–16.00.

     Programy przygotowujemy zgodnie z naszą autorską metodykę SDA in IT. Opiera się ona na kilku filarach:

     1. Lubimy, gdy teoria równa się z praktyce

      Dlatego Twoi trenerzy to osoby, które na co dzień pracują w branży IT. Współpracuje z nami ponad 1000 ekspertów! To ważne, bo trener jest pierwszą osobą, która potwierdzi Twoje umiejętności. Tym samym może dać Ci pierwszą rekomendację dla Twojego przyszłego pracodawcy.

     2. Pracujemy zespołowo

      Zależy nam na tym, aby Twój kurs był obrazem tego, co czeka Cię w nowej pracy. Zbieranie potrzeb i wspólne szukanie rozwiązań często będzie dla Ciebie codziennością. Dlatego pracujemy w grupach, które liczą zwykle około 20 osób. Trener dzieli grupę na mniejsze zespoły, w których pracujecie nad konkretnymi zadaniami.

     3. Wspieramy Cię w pracy indywidualnej

      Otrzymasz od nas oryginalne materiały. Tworzy je zespół blisko stu specjalistów IT z zakresu programowania, testowania, projektowania i analizy danych. Na bieżąco sprawdzamy materiały i kontrolujemy ich jakość. Ważne jest dla nas to, aby nakierować Cię na rozwiązanie. Wszystko po to, aby efektywne wykorzystać Twój czas.

     4. Śledzimy Twój postęp w nauce

      Zależy nam na tym, aby Twoja motywacja stale była na jak najwyższym poziomie. Dlatego przeprowadzamy testy, które pozwolą ocenić trenerowi poziom Twojej wiedzy. Wszystko po to, aby zareagować w odpowiednim momencie i np. powtórzyć zajęcia. Twój kurs zakończymy egzaminem, który potwierdzi Twoje nowe umiejętności.

     Kim są Twoi przyszli trenerzy

     UI Designer, Frontend Developer, Drone pilot, Bedroom DJ. Po ukończonym bootcampie w SDA rozpoczął pracę w Gdańskim Software House, gdzie rozwinął się jako Frontend Developer, a później UI Designer. Poszukiwacz odpowiedzi na nurtujące Who, What, Why podczas swojej pracy. Uwielba grafikę 3D, animacje i jest zafascynowany możliwościami biblioteki three.js.

     Artur Tuchowski UI Designer/ Frontend Developer

     Entuzjastyczny frontend developer z ponad 8-letnim doświadczeniem. Swoją pierwszą stronę wykonał w 6 klasie szkoły podstawowej. Od tego czasu zaczął interesować się technologiami webowymi. Obecnie pracuje Front-End Lead w Cobiro, gdzie zajmuje się automatyzacją marketingu online, a w wolnych chwilach prowadzi szkolenia dla początkujących programistów oraz występuję na konferencjach.

     Kamil Michalski Frontend Developer

     Jakie masz możliwości finansowania

     Zapłać jednorazowo

     Za kurs możesz zapłacić tradycyjnym przelewem. Jeśli skorzystasz z tej opcji, otrzymasz od nas dodatkową zniżkę.

     Płatność rozłóż nawet na 60 rat

     Ucz się najbardziej perspektywicznego zawodu i buduj swoją historię kredytową:

     • łączny koszt kredytu to 0,45% w skali miesiąca,
     • płatność rozłożysz na wybraną liczbę rat – od 3 do 60,
     • formalności to tylko jeden prosty formularz, resztę ustalisz z nami telefonicznie,
     • decyzję o ratach otrzymasz niemal błyskawicznie.

      

     Odsuń płatność w czasie

     Wybierz kurs, rozpocznij naukę, a pierwszą ratę za kurs zapłać dopiero po trzech miesiącach.

     Skorzystaj ze środków Urzędu Pracy

     Masz status osoby bezrobotnej? Pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie z Urzędu Pracy (UP). To tylko kilka kroków:

     • złóż wniosek o dofinansowanie kursu w swoim regionalnym UP. O szczegóły, takie jak kryteria czy wysokość dofinansowania, zapytaj doradcę zawodowego UP;
     • UP skontaktuje się z nami, aby otrzymać od nas ofertę na Twój kurs;
     • jeśli UP zaakceptuje naszą ofertę, otrzymasz dofinansowanie do swojego kursu;
     • skontaktujemy się z Tobą i załatwimy ostatnie formalności.
     Zdobądź dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

     Podpowiem Ci, jak zdobyć dofinansowanie naszego kursu w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Dzięki temu, możesz otrzymać wsparcie nawet do 80% ceny kursu.

     Skorzystasz z tej opcji, jeśli jesteś pracownikiem lub przedsiębiorcą mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa, osobą samo-zatrudnioną. Decyzję o przyznaniu dofinansowania osobom indywidualnym podejmuje operator danego województwa.

     Aby zdobyć dofinansowanie:

     Aplikuj o pożyczkę z programów rządowych

     Pomożemy Ci skorzystać z niskooprocentowanych pożyczek w ramach projektu OPEN lub Inwestuj w rozwój (PIWR).

     Jakie są opłaty za kurs

     Wiedza

     10 990 zł 7 999 zł

     Zdobądź solidne podstawy do rozpoczęcia kariery w branży technologicznej. Pakiet obejmuje podręcznik, sesje na żywo i szkolenie wideo.

     • Yes Kurs
     • Yes Dostęp do Strefy Kursanta
     • Yes Materiały szkoleniowe
     • Yes Zaświadczenie o ukończeniu kursu
     • Yes Certyfikat SDA
     • No Dodatkowe materiały szkoleniowe
     • No Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin
     • No Warsztat Scrum
     • No HR Class
     • No IT Interview
     • No Indywidualne Doradztwo Kariery
     • No Job Coaching
     • No Indywidualne konsultacje z trenerem
     • No Szkolenie wideo z aplikacji ASANA
     • No Test wiedzy technicznej
     • No English in IT
     • No Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera
     • No Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery
     • No Oferty pracy
     • No Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

     Gwarancja Pracy

     16 990 zł 13 499 zł

     Pakiet zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby płynnie rozpocząć karierę w branży IT. Sprawdź poniżej wszystkie aktywności, które na Ciebie czekają.

     • Yes Kurs
     • Yes Dostęp do Strefy Kursanta
     • Yes Materiały szkoleniowe
     • Yes Zaświadczenie o ukończeniu kursu
     • Yes Certyfikat SDA
     • Yes Dodatkowe materiały szkoleniowe
     • Yes Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin
     • Yes Warsztat Scrum
     • Yes HR Class
     • Yes IT Interview
     • Yes Indywidualne Doradztwo Kariery
     • No Job Coaching
     • No Indywidualne konsultacje z trenerem
     • Yes Szkolenie wideo z aplikacji ASANA
     • Yes Test wiedzy technicznej
     • Yes English in IT
     • Yes Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera
     • Yes Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery
     • Yes Oferty pracy
     • Yes Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery
     Kurs Dostęp do Strefy Kursanta Materiały szkoleniowe Zaświadczenie o ukończeniu kursu Certyfikat SDA Dodatkowe materiały szkoleniowe Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin Warsztat Scrum HR Class IT Interview Indywidualne Doradztwo Kariery Job Coaching Indywidualne konsultacje z trenerem Szkolenie wideo z aplikacji ASANA Test wiedzy technicznej English in IT Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery Oferty pracy Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

     Potrzebujesz dodatkowych godzin?

     Zdecyduj ile czasu chcesz spędzić z trenerem podczas lekcji indywidualnych! Możesz poświęcić je na co tylko chcesz!

     Wsparcie w nauce

     Jeśli czujesz, że masz problem z opanowaniem materiału na zajęciach, możesz otrzymać dodatkowe wsparcie!

     Wzbogacone portfolio

     Możesz stworzyć dodatkowy projekt dzięki, któremu Twoje portfolio zwróci uwagę rekruterów!

     Lepsze przyswojenie wiedzy

     Chcesz powtórzyć jakieś zagadnienie? Coś umknęło Ci na zajęciach? Nie ma problemu!

     Wsparcie po ukończeniu kursu

     Kurs już za Tobą? Szykujesz się do zadania rekrutacyjnego? Możesz to zrobić pod okiem doświadczonego trenera.

     Wyróżniający się projekt

     Chcesz aby Twój projekt końcowy wyróżniał się na tle innych? Wystarczy skorzystać z dodatkowego wsparcia!

     Zdobywanie nowej wiedzy

     Kodujesz, ale chcesz dowiedzieć się czegoś o testowaniu? Nie ma sprawy, możesz spotkać się z trenerem o dowolnej specjalizacji.

     Basic

     5h

     999 zł

     Regular

     10h

     1799 zł

     Pro

     15h

     2499 zł

     Najbliższe darmowe webinary

     Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się na jeden z naszych darmowych webinarów i poznaj praktyczną stronę Front-Endu.

     A może ciekawi Cię inna technologia?