🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet do 50% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Kursy / Course – Software Developer z Ericsson Polska

Kurs Software Developer

Pasjonuje Cię nowa technologia? Odkryj świat nowych możliwości i dołącz do kobiet, które razem z nami tworzą ekscytującą przyszłość.

For us IT’s possible to projekt rekrutacyjno-szkoleniowy, mający na celu wzmocnienie pozycji kobiet w zespołach IT Ericsson Polska. W ramach dofinansowanego kursu, trenerzy i trenerki z Software Development Academy przygotują do pracy w centrach R&D światowego giganta aż 20 programistek.

chcę wziąć udział w kursie

data
21.03

tryb
wieczorowo-weekendowy (online)

czas trwania
322h

cena
8 990 zł 3 319 zł

#ericsson {display: flex; flex-direction: column;} #ericsson p {white-space: nowrap;} @media (min-width: 990px) {#ericsson {flex-direction: row;} #ericsson p {margin-right: 60px;}}

aplikuj

Pracuj w Ericsson jako Software Developer

Dołączysz do zespołu developerskiego. Waszym wspólnym celem będzie tworzenie oprogramowania dla systemów telekomunikacyjnych.
Będziesz pisała kod, testowała oprogramowanie i tworzyła dokumentację. Jeśli dostrzeżesz błąd lub problem w istniejącym oprogramowaniu, Twoim i zespołu zadaniem będzie znalezienie rozwiązania.
W codziennej pracy będziesz wykorzystywała język programowania C++ oraz zwinne (np. Scrum) oraz szczupłe (np.. Kanban) metody zarządzania projektami.

Zastanawiasz się, czy warto?

Świat IT jest otwarty na zmiany

Branża IT jest jedną z najbardziej otwartych na osoby z różnym wykształceniem i doświadczeniem. Grupa przebranżownionych pracowników rośnie z roku na rok. Zgodnie z badaniem No Fluff Jobs Insights – Kobiety w IT prawie połowa ankietowanych kobiet przebranżowiła się na IT.

Pomożemy Ci przejść tę drogę

Wesprzemy i poprowadzimy Cię na każdym etapie – od rozpoczęcia kursu, przez onboarding w miejscu pracy, aż po jasny rozwój Twojej kariery.

Masz nasze wsparcie

Wierzymy w siłę różnorodności zespołów, dlatego poza mentoringiem Ericsson dofinansuje Twój kurs aż w 60%, a po zdanym egzaminie zagwarantuje miejsce pracy w zespole, który już na Ciebie czeka!

dowiedz się więcej