Szukasz swojego kierunku w IT? Weź udział w webinarze z ekspertami IT i znajdź odpowiedź >>ZAPISUJĘ SIE<<

SDA / Lekcje / python

Odbierz swoją darmową lekcję próbną

Od analizy danych, przez dynamiczne witryny, po sztuczną inteligencję. To Python.

Wybierz kierunek, dzięki któremu zyskasz wszechstronne kompetencje. Odbierz swoją darmową lekcję próbną i przekonaj się, jak dużą elastyczność rozwoju da Ci Python.

poproszę lekcję próbną

Tu zaczyna się Twoja technologiczna podróż

 

Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony. Wspólnie wybierzemy termin, w którym odbierzesz swoją darmową lekcję próbną.

  Dlaczego warto wziąć udział w lekcji próbnej

  Poznasz program kursu

  Nasze kursy prowadzimy według autorskiej metodyki. Programy przygotowujemy na bazie wieloletnich doświadczeń. Dowiedz się, o jaki zakres wzbogacisz swoją wiedzę.

  Sprawdzisz, jak uczymy w praktyce

  Zobacz, jak zachęcamy do rozwoju praktycznych umiejętności w trakcie kursu. U nas teoria musi równać się praktyce!

  Szybko zdobędziesz odpowiedzi

  Lekcje prowadzimy na żywo w formie spotkania jeden na jeden. Do Twojej dyspozycji są nasi trenerzy. To praktycy i eksperci w swojej dziedzinie. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, lekcja próbna to moment, w którym znikną.

  Odbierz swoją lekcję próbną

  poproszę lekcję próbną

  Kogo możesz spotkać podczas lekcji próbnej

  Uzyskała tytuł inżyniera Informatyki na Politechnice Krakowskiej, a później została magistrem Data Science. Swoją wiedzę technologiczną ciągle poszerza i wykorzystuje ją w różnorodnych projektach w pracy, a także w codziennym życiu! Jej ulubionym językiem programowania jest Python, ale implementowała kody również w takich jak: Javascript, PHP, czy Java. Oprócz tego posiada certyfikat Professional Scrum Mastera I, a także ukończyła z wynikiem pozytywnym kurs marketingu cyfrowego zorganizowanego przez Google i SGH. Po godzinach jest wokalistką i fotomodelką.

  Aleksandra Duda Data Scientist

  Łukasz to absolwent teleinformatyki wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jest członkiem honorowym zespołu PolSl Racing, czyli zespołu, który zajmuje się budową bolidu i konstrukcją motocykli elektrycznych. Łukasz odpowiada za systemy elektroniczne i informatyczne, które implementuje się w pojazdach. Na co dzień pracuje jako architekt oprogramowania w firmie, która zajmuje się między innymi automatyką przemysłową, systemami dla górnictwa, a także rozwiązaniami dla elektromobilności.

  Łukasz Okoń Python Developer

  Roman jest inżynierem Big Data w SoftServe Polska. Ma ogromne doświadczenie w Pythonie. Matematyka i uczenie maszynowe to jego hobby. Ukończył Doniecki Narodowy Uniwersytet Techniczny z tytułem magistra informatyki. Stawia na samodoskonalenie, dlatego studiował również robotykę na Politechnice Warszawskiej.

  Roman Dryndik Big Data Engineer

  Bartosz szuka zależności, gdzie inni ich nie widzą. Pracuje w Data Science Hub w Nestlé, gdzie rozwiązuje problemy biznesowe modelami uczenia maszynowego. Jest laureatem konkursów AI, a w wolnych chwilach dzieli się swoją wiedzą.

  Bartosz Szabłowski Data Scientist

  Dlaczego Python

  Python to język programowania, który przez stałą potrzebę coraz to nowszych aplikacji, cieszy się dziś dużym zainteresowanie. Ale to nie wszystko! Firmy generują obecnie coraz więcej danych, a ich objętość wymaga ludzi, którzy potrafią z tymi danymi efektywnie pracować.

  Żyjemy w świecie, w którym technologie władają tym, jak funkcjonują całe gałęzie przemysłu i napędzają innowacje w sektorach – od opieki zdrowotnej po edukację. Wpływ programowania wykracza poza komputery – rozwój technologii pomaga ludziom w prawdziwym życiu.

  Wyraź siebie i buduj swoją karierę w stale rozwijającej się branży technologicznej, dzięki Pythonowi.

  Odbierz swoją lekcję próbną

  poproszę lekcję próbną