Szukasz swojego kierunku w IT? Weź udział w webinarze z ekspertami IT i znajdź odpowiedź >>ZAPISUJĘ SIE<<

SDA / Lekcje / software tester

Odbierz swoją darmową lekcję próbną

Możesz zarabiać na błędach innych. Wybierz zawód testera.

Kto nie lubi narzekać? Jako tester będziesz mieć pełne prawo, aby robić to codziennie. Odbierz swoją darmową lekcję próbną i sprawdź czy testowanie oprogramowania to coś dla Ciebie.

poproszę lekcję próbną

Tu zaczyna się Twoja technologiczna podróż

 

Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony. Wspólnie wybierzemy termin, w którym odbierzesz swoją darmową lekcję próbną.

  Dlaczego warto wziąć udział w lekcji próbnej

  Poznasz program kursu

  Nasze kursy prowadzimy według autorskiej metodyki. Programy przygotowujemy na bazie wieloletnich doświadczeń. Dowiedz się, o jaki zakres wzbogacisz swoją wiedzę.

  Sprawdzisz, jak uczymy w praktyce

  Zobacz, jak zachęcamy do rozwoju praktycznych umiejętności w trakcie kursu. U nas teoria musi równać się praktyce!

  Szybko zdobędziesz odpowiedzi

  Lekcje prowadzimy na żywo w formie spotkania jeden na jeden. Do Twojej dyspozycji są nasi trenerzy. To praktycy i eksperci w swojej dziedzinie. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, lekcja próbna to moment, w którym znikną.

  Odbierz swoją lekcję próbną

  poproszę lekcję próbną

  Kogo możesz spotkać podczas lekcji próbnej

  Jest psychologiem, Coachem akredytowanym przez ICF oraz certyfikowaną hipnoterapeutką. Posiada bogate doświadczenie w obszarze rekrutacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi zdobyte w Polsce oraz Wielkiej Brytanii. Wspiera kursantów SDA w procesie tranzycji zawodowej podczas sesji job coachingowych, poprzez między innymi przepracowanie ograniczających przekonań, ułożenie planu zmiany kariery oraz odkrycie mocnych stron.

  Aleksandra Bartoszewicz-Rudzińska Job Coach Trainer

  Absolwent SDA i trener SDA. Na codzień programuje jako DevOps w firmie Bosch. Maciej uważa, że połączenie smacznego jedzenia z kodem Javy jest jak popołudniowa przerwa na kawę – po prostu wspaniałe. W trakcie zajęć zwraca przede wszystkim uwagę na pozytywną atmosferę, w której łączy elementy życia codziennego z programowaniem.

  Maciej Burzyński Cloud DevOps Engineer

  Dlaczego Tester oprogramowania

  Kurs Tester oprogramowania ma Cię nauczyć, jak zapewnić, że aplikacje są wytrzymałe i wolne od błędów, czyli gotowe na każde wyzwanie.

  Nauczysz się, jak dokładnie badać każdy aspekt oprogramowania, aby zapewnić jego najwyższą jakość i funkcjonalność. Podczas kursu rozwiniesz swoją umiejętność krytycznego myślenia. To prawdziwa gratka dla tych, którzy mają dobre oko do szczegółów.

  Odbierz swoją lekcję próbną

  poproszę lekcję próbną