Szukasz swojego kierunku w IT? Weź udział w webinarze z ekspertami IT i znajdź odpowiedź >>ZAPISUJĘ SIE<<

SDA / Lekcje / ux/ui design

Odbierz swoją darmową lekcję próbną

W IT, design i psychologia też mają duże znaczenie

A to oznacza, że nie musisz kodować, aby wejść do tego mitycznego świata. Odbierz swoją darmową lekcję próbną i wykorzystaj swój estetyczny zmysł.

poproszę lekcję próbną

Tu zaczyna się Twoja technologiczna podróż

 

Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony. Wspólnie wybierzemy termin, w którym odbierzesz swoją darmową lekcję próbną.

  Dlaczego warto wziąć udział w lekcji demo

  Poznasz program kursu

  Nasze kursy prowadzimy według autorskiej metodyki. Programy przygotowujemy na bazie wieloletnich doświadczeń. Dowiedz się, o jaki zakres wzbogacisz swoją wiedzę.

  Sprawdzisz, jak uczymy w praktyce

  Zobacz, jak zachęcamy do rozwoju praktycznych umiejętności w trakcie kursu. U nas teoria musi równać się praktyce!

  Szybko zdobędziesz odpowiedzi

  Lekcje prowadzimy na żywo w formie spotkania jeden na jeden. Do Twojej dyspozycji są nasi trenerzy. To praktycy i eksperci w swojej dziedzinie. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, lekcja próbna to moment, w którym znikną.

  Odbierz swoją lekcję próbną

  poproszę lekcję próbną

  Kogo możesz spotkać podczas lekcji próbnej

  Filip jest ekspertem, który od ponad 6 lat zajmuje się profesjonalnie projektowaniem UX i UI. Jego doświadczenie zawiera w sobie między innymi pracę, jako freelancer oraz obecną rolę, którą pełni – VR Product Designer w firmie Giant Lazer. Filip bardzo ceni sobie w codziennej pracy metody, które pozwalają zbadać użytkowników i zaprojektować dla nich genialny produkt cyfrowy. Głęboko wierzy, że prawdziwe zrozumienie klienta i jego potrzeb jest faktycznym kluczem do sukcesu biznesowego.

  Filip Wierzbiański UX/UI Designer

  Jest psychologiem, Coachem akredytowanym przez ICF oraz certyfikowaną hipnoterapeutką. Posiada bogate doświadczenie w obszarze rekrutacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi zdobyte w Polsce oraz Wielkiej Brytanii. Wspiera kursantów SDA w procesie tranzycji zawodowej podczas sesji job coachingowych, poprzez między innymi przepracowanie ograniczających przekonań, ułożenie planu zmiany kariery oraz odkrycie mocnych stron.

  Aleksandra Bartoszewicz-Rudzińska Job Coach Trainer

  Absolwent SDA i trener SDA. Na codzień programuje jako DevOps w firmie Bosch. Maciej uważa, że połączenie smacznego jedzenia z kodem Javy jest jak popołudniowa przerwa na kawę – po prostu wspaniałe. W trakcie zajęć zwraca przede wszystkim uwagę na pozytywną atmosferę, w której łączy elementy życia codziennego z programowaniem.

  Maciej Burzyński Cloud DevOps Engineer

  Dlaczego UX/UI Design

  Wrażenia użytkownika nie są przypadkiem. O te najlepsze dba właśnie UX/UI designer.

  Ten zawód to wyraz dobrego smaku i ciągłej ciekawości. Jako UX/UI designer nie licz na nudę. Będziesz jak agent 007 w świecie IT. To Ty prześledzisz ścieżki użytkownika i zaplanujesz je tak, aby realnie wpływać, co najmniej, na jego decyzje zakupowe!

  Ale właściwie z czym je się ten zawód i jakie daje  możliwości? Ciekawi Cię, jak będzie wyglądać Twoja przyszłość po kursie? 
Nasz ekspert zdradzi Ci wszelkie smaczki i zaprzeczy lub potwierdzi legendę o pracy z laptopem na plaży!

  Weź udział w lekcji próbnej, zobacz, jak uczymy i sprawdź, o jaką przyszłość tak naprawdę walczysz!

  Odbierz swoją lekcję próbną

  poproszę lekcję próbną