Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy

Kurs

JavaScript od podstaw

Dołącz do branży IT, zaczynając swoją przygodę od nauki najpopularniejszego języka programowania.
Dzięki praktycznemu kursowi i naszemu wsparciu w zatrudnieniu możesz zmienić swoje życie w zaledwie parę miesięcy!

Dlaczego warto wybrać kurs JavaScript?

Internet jest wszędzie, a przeglądarki stają się coraz potężniejsze, przez co wiele aplikacji, które jeszcze niedawno musieliśmy instalować na komputerach, teraz przenosi się na strony internetowe. Stąd ciągle rosnące zapotrzebowanie na programistów znających JavaScript oraz HTML i CSS, czyli technologie, które napędzają wszystkie strony www.
Znajomość JavaScript to:

 • Łatwy start

  Ponieważ wszystko co tworzymy uruchamiamy w przeglądarce, próg wejścia jest naprawdę niski. Już na pierwszych zajęciach stworzysz prostą stronę.

 • Uniwersalność

  Naucz się tworzenia responsywnych aplikacji, które zadziałają równie dobrze na komputerach jak i telefonach czy tabletach.

 • Solidne podstawy

  Istnieje wiele technologii back-endowych, ale front-end jest zawsze ten sam - warto poznać stojące za nim technologie.

 • Popularność

  Poznaj technologie, w których stworzono Gmaila, Youtube’a, Facebooka, Spotify, Slacka, Netflixa i wiele innych.

 • Powszechność

  W sieci www jest ponad 300 milionów stron i ta liczba szybko rośnie. Przekłada się to na ilość ofert pracy i łatwość znalezienia pomocy w problemach podczas nauki.

 • Nowoczesność

  Język JavaScript rozwija się równie szybko jak otaczające nas technologie IT, najnowsza, dziewiąta wersja pochodzi z czerwca 2018.

Jeśli myślisz że pójdziesz na kurs i sam udział gwarantuje Ci prace to jesteś w błędzie. Wymagane jest zaangażowanie na zajęciach, po zajęciach i po samym kursie. Natomiast z SDA staje się to łatwiejsze.

Hubert Arciszewski / Junior Software Tester

Pamiętam, że zaczynając kurs nie miałam absolutnie NIC wspólnego z programowaniem. Początek był baaardzo trudny i milion razy zadawałam sobie pytanie "co ja tu robię?". Uczyłam się bardzo dużo, drążyłam, zadawałam pytania trenerom, a oni cierpliwie tłumaczyli :) Opłaciło się, bo teraz pracuję w mega fajnym miejscu z super ludźmi.

Joanna Murawska / Junior JAVA developer w Sii

SDA polecam osobom wytrwałym i zdecydowanym. Na pewno każdy kto zdecyduje się na kurs będzie w dobrych rękach. Prowadzący są praktykami pracującymi w zawodzie i potrafią przekazywać wiedzę. Na kursie pod opieką instruktora dowiesz się jak z tej wiedzy korzystać.

Bartosz Górny

Kurs to idealny start w podjęciu pierwszych kroków wielkim świecie IT. Dobrze skrojony materiał i profesjonalni trenerzy pomogli mi solidnie przygotować się do podjęcia pierwszej pracy na stanowisku programisty.

Adam Witowski / Software Developer w Altkom Software & Consulting

Świetne miejsce żeby zacząć programować! Trenerzy przyjaźni oraz pomocni również poza zajęciami. Dodatkowo można poznać masę ambitnych ludzi z takimi samymi celami, co pomaga się odnaleźć w nowym środowisku.

Jakub Lorenc / Junior .NET Developer w Quad Graphics
Ukończył kurs PHP + JavaScript od podstaw

Pełne wsparcie w znalezieniu nowej pracy

Twój cel jest naszym celem, dlatego przykładamy szczególną uwagę, aby kurs zakończył się dla Ciebie zatrudnieniem.

Co to oznacza? Jako jedyna akademia programowania posiadamy program Absolvent Success Program, który zapewnia stałą i kompleksową opiekę nad kursantami i absolwentami naszych kursów.

Opieka Absolvent Success Managera

Czuwać będzie nad Tobą Absolvent Success Manager, który na różnych etapach szkolenia dba o zaplecze HR-ow naszych kursantów i absolwentów.
Przygotowaliśmy dla Ciebie bazę pytań rekrutacyjnych i poradniki z najnowszymi trendami rynku pracy IT. Prawdopodobnie wkraczasz na nieznane wcześniej terytorium, więc zależy nam, żebyś poznał lepiej nową dla siebie branżę z różnych perspektyw. Otrzymasz także dostęp do wirtualnej biblioteki pełnej pomocnych książek.
Będziesz otrzymywać wyselekcjonowane przez nas oferty pracy. By zwiększyć Twoje szanse na zwycięski finał rozmów, pomożemy Ci przygotować się do nich dzięki IT Interview! Odbędziesz indywidualną symulację rozmowy rekrutacyjnej z naszym trenerem.

HR Class - szkolenie z konsultantami HR

HR Class to konkretne i praktyczne szkolenie, które odbywa się w trakcie kursu. HR Prowadzą doświadczeni rekruterzy IT, którzy przekażą Ci, na co warto zwrócić uwagę podczas trwania kursu, aby zakończyć go zatrudnieniem w branży IT. Konkret! :)
Absolvent Success Manager służy Ci pomocą i radą w zakresie pracy w branży IT, niezależnie od tego, na którym etapie jesteś :) Twój LinkedIn albo CV potrzebuje tuningu? Daj znać. Zaskoczymy Cię :)
Jet Pack Book to nasz autorski, obszerny informator z zakresu wejścia na rynek pracy w branży IT. Przyda się każdemu, kto chce rozpocząć naukę programowania i poznać bliżej branżę IT, głównie w kontekście pracy programisty. Kliknij poniżej, jeśli masz ochotę do niego zajrzeć już teraz! :)

Pobierz nasz autorski przewodnik nt. wejścia na rynek pracy w IT

Wyrażam zgodę na**:
(treść zgody) Pełna treść zgody: zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na to, aby SDA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni oraz Partnerów:
(treść zgody) Pełna treść zgody: przetwarzanie danych przez SDA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni oraz Partnerów w celach marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)
(treść zgody) Pełna treść zgody: przesyłanie przez SDA Sp. z o.o. z siedzibą Gdyni oraz Partnerów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Zgoda jest niezależna od czasu obowiązywania umowy.
(treść zgody) Pełna treść zgody: używanie przez SDA Sp. z o.o. z siedzibą Gdyni oraz Partnerów telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym komunikację głosową i automatycznych systemów wywołujących do celów marketingu bezpośredniego, zgodnie ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.)
W celu wyrażenia zgody wymagane jest zaznaczenie wszystkich trzech pól.
*Pola obowiązkowe
**Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne dla możliwości świadczenia usług przez SDA Sp. z o. o. z siedzibą w Gdyni oraz Partnerów.
Administratorem danych osobowych użytkownika jest SDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni (KRS 0000554532, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS), NIP 5842741225, kapitał zakładowy 5 000 zł. W każdym czasie użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do czasu wycofania przez użytkownika zgody na przetwarzanie danych w powyższych celach.

Program kursu JavaScript od podstaw

Być może Cię zaskoczymy, ale nie będziesz się uczyć tylko JavaScriptu. Przygotujemy Cię do pracy na stanowisku Junior Frontend Developera, a to nie tylko pisanie kodu!:)

Technologie
HTML i CSS

Zagadnienia m.in.:

To technologie, które są wykorzystywane do tworzenia stron internetowych. Przeglądarki internetowe analizują kod zapisany za pomocą tych narzędzi i wyświetlają funkcjonalne strony. HTML odpowiedzialny jest za zawartość strony internetowej, a CSS za to, jak ona wygląda.
W dużych aplikacjach internetowych jakie w tej chwili powstają sam CSS przestaje wystarczać, dlatego powstały preprocesory CSS, które ułatwiają pracę z dużymi projektami. Poznasz najpopularniejszy z nich - Sass.
Tworząc nową aplikację nie zawsze mamy czas martwić się wyglądem i działaniem każdego, najdrobniejszego elementu jak przycisk czy pole formularza. Wtedy na ratunek przychodzą biblioteki, które dostarczają pakiety gotowych, ostylowanych elementów. Poznasz najpopularniejszą z nich - Bootstrap i zobaczysz jak bardzo przyspiesza pracę. Dowiesz się również czym jest responsywność i jak Bootstrap pomaga w jej tworzeniu.
Gdy będziesz już czuł się swobodnie w podstawowych rozwiązaniach HTML i CSS, dobrze jest poznać najnowsze trendy i spróbować zbudować stronę o elementy, które w tej chwili są modne. W ramach tych zajęć nauczysz się animacji, wykorzystywania takich elementów jak audio, video, canvas i poznasz kilk sztuczek ze świata nowoczesnego front-endu.

Podstawy programowania
w JavaScript

Zagadnienia m.in.:

Nauczysz się podstaw programowania. Dowiesz się czym jest algorytm. Uruchomisz pierwszy najprostszy program. Poza tym poznasz podstawowe elementy języka programowania w JavaScript, które są wspólne dla wszystkich technologii: zmienne, funkcje, instrukcje warunkowe, pętle.
Strony internetowe to nie tylko wygląd, ale również działanie i interakcje. Do tego służy JavaScript i jedna z bardzo przydatnych bibliotek jQuery. Za ich pomocą można zmienić statyczne strony internetowe w nowoczesne aplikacje internetowe. Dowiesz się jak manipulować elementami na stronie, dodawać je, usuwać, animować, zmieniać ich właściwości.
Czym jest hoisting? Czym jest rekurencja? Po przyswojeniu podstaw zaczynamy poszerzać zakres wykorzystywanych elementów języka, tak aby można było rozwiązać coraz bardziej złożone zadania i nauczyć się rozwiązywać problemy jak programista.
Jednym z najważniejszych trendów w programowaniu jest obecnie próba modelowania rzeczywistości i zachodzących w niej relacji za pomocą programowania obiektowego. Dowiesz się czym jest obiekt, klasa, co to znaczy programować obiektowo i jak pisać obiektowy kod z wykorzystaniem JavaScriptu.

Zaawansowane programowanie
w JavaScript

Zagadnienia m.in.:

Świadomy programista JavaScript powinien wiedzieć jak internet działa “od środka”. Dowiesz się jak działają serwery i skąd przeglądarka wie co wyświetlić gdy w pasek adresu wpisujesz google.pl.
Dowiesz się czym się różni front-end od back-endu, a także poznasz technologię AJAX, która pozwala na wymianę informacji z serwerem bez odświeżania strony. To właśnie dzięki tej metodzie możliwe jest doczytywanie kolejnych informacji gdy dojdziemy do końca strony - tak jak na Facebookowej tablicy.
JavaScript cały czas się rozwija i regularnie powstają nowe wersje, które dodają coś do poprzednich. Te nowe funkcje nie są niezbędne do funkcjonowania aplikacji, ale sprawiają, że kod pisze się łatwiej i jest on bardziej czytelny. W ramach tego bloku przećwiczymy w praktyce najważniejsze nowinki.
Tworząc nową aplikację nie zawsze mamy czas martwić się wyglądem i działaniem każdego, najdrobniejszego elementu jak przycisk czy pole formularza. Wtedy na ratunek przychodzą biblioteki, które dostarczają pakiety gotowych, ostylowanych elementów. Poznasz najpopularniejszą z nich - Bootstrap i zobaczysz jak bardzo przyspiesza pracę. Dowiesz się również czym jest responsywność i jak Bootstrap pomaga w jej tworzeniu.

Inżynieria
programowania

Zagadnienia m.in.:

Dobry programista powinien nie tylko świetnie znać składnię języków programowania, które wykorzystuje, ale także wiedzieć jak programować zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami, zaleceniami oraz dobrymi praktykami, które tworzą najlepsi w branży..
W czasach gdy bardzo popularne stało się ciągłe rozwijanie produktu, coraz popularniejsze staje się testowanie, które pozwala nam sprawdzić czy nowo dodane funkcjonalności nie popsuły starszych części systemu. Podczas tych zajęć poznasz podstawy pisania automatycznych testów, które sprawdzą za ciebie czy tworzona aplikacja wciąż działa tak jak powinna.
Szybki rozwój w świecie tworzenia oprogramowania wymaga również nowoczesnego podejścia do zarządzania. Dowiesz się czym są metodyki zwinne i najpopularniejszy z nich Scrum. Poznasz również inne techniki stosowane na co dzień w branży tak abyś w nowej pracy mógł bezproblemowo stać się częścią dynamicznego zespołu.

Narzędzia
programistyczne

Zagadnienia m.in.:

Wyobraź sobie scenariusz, że tworzysz projekt w zespole. Weź pod uwagę sytuację, kiedy kilka osób będzie chciało edytować jednocześnie jeden plik. Rodzi się problem - musiałyby ustalić, która edytuje najpierw, która w następnej kolejności itd. Tego typu problemy rozwiązuje GIT - narzędzie, które umożliwia pracę zespołową nad projektem. GIT jest tak naprawdę czymś więcej - między innymi oferuje wgląd do historii zmian plików i rozgałęzień w naszym projekcie.
Projekty stron czy aplikacji są bardzo często przygotowywane przez grafików w plikach .psd stworzonych przy użyciu Adobe Photoshop. Nauczysz się podstaw pracy z takimi plikami, aby z łatwością zmienić projekt w działający produkt.
Aby stworzyć stronę internetową lub sklep wystarczy nauczyć się HTMLa, CSSa, JavaScriptu i użyć jakiegoś systemu zarządzania treścią (CMS). Ponieważ technologie frontendowe na tym etapie będziesz już znał, warto poznać jakieś CMSy. Na przykładzie użycia Wordpressa zobaczysz jak łatwe może być tworzenie i administracja stroną.
Praca programisty to też niejednokrotnie bardzo powtarzalne czynności. Wiele z nich można skutecznie zautomatyzować z wykorzystaniem Gulpa pisząc zadanie raz, a następnie tylko je wywołując. Poza Gulpem poznasz kilka innych narzędzi niezbędnych w codziennej, wydajnej pracy.

Podsumowanie i projekt

Świetna okazja do tego aby powtórzyć trudniejsze części obszernego materiału. Odpowiedzieć na pojawiające się pytania, rozwiać rodzące się wątpliwości. Wszystko po to abyś w pełni gotowy przystąpił do projektu końcowego.
Kiedy nabędziesz już wyżej wymienione umiejętności, będziesz w stanie stworzyć projekt, w którym je wykorzystasz. Wspólnie z osobą prowadzącą zajęcia i grupą omówisz tematykę oraz założenia takiego projektu, a następnie wdrożysz go w życie. Projekt, oprócz dobrego przećwiczenia umiejętności, trafi do Twojego pierwszego portfolio!
Podsumowanie całego kursu. Sprawdzenie i omówienie projektów przygotowanych przez Ciebie i innych kursantów projektów.

Czego nauczysz się na kursie?

 • Tworzenie wyglądu i zawartości stron www

  Z wykorzystaniem technologii HTML5 oraz CSS3 będziesz w stanie stworzyć szablon stron internetowej umieszczając na niej dowolną treść i ustawiając jej wygląd według własnego uznania lub bazując na projekcie przygotowanym w Photoshopie.

 • Programowanie w JavaScript

  JavaScript jest dość prostym, ale potężnym językiem. Dzięki łagodnej ścieżce nauki będziesz w stanie łatwo poznać podstawy programistycznego fachu, czyli najróżniejsze instrukcje sterujące. Dowiesz się również czym są algorytmy i nauczysz się podchodzić do problemów i rozwiązywać je jak programista.

 • Wykorzystanie bibliotek i narzędzi

  Tworzenie stron i aplikacji internetowych jest na tyle popularne, że powstało bardzo dużo rozwiązań, które usprawniają ten proces. Poznasz bibliotekę do manipulacji elementami na stronie jQuery, usprawniające pracę ze stylami preprocesory CSS, pełnego gotowych rozwiązań Bootstrapa, automatyzującego Gulpa czy potężny framework od Google’a - Angular.

 • Praca projektowa

  Najpopularniejszą metodyką w zarządzaniu projektami IT jest zwinna metodyka Scrum. Dzięki niej przyswoisz tzw. ramy postępowania, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłej pracy podczas realizacji projektów i rozwoju produktów

 • Technologie pozwalające na stworzenie Twojego pierwszego projektu

  Dążymy do tego, aby kompleksowo przygotować Cię do samodzielnego programowania i wyposażyć w narzędzia, dzięki którym jeszcze w trakcie kursu stworzysz swój pierwszy duży projekt.

Czy programowanie jest dla ciebie?

Kurs JavaScript od podstaw jest odpowiedni również dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w programowaniu. Przygotowane przez nas materiały pomogą Ci się oswoić z kodem jeszcze przed kursem.

Pamiętaj, że brak doświadczenia możesz nadrobić. Ważne, żebyś posiadał/-a predyspozycje umożliwiające Ci zrozumienie zasad i mechanizmów, którymi rządzi się język JavaScript i ogólnie, programowanie.

Niezbędne:

 • Determinacja
 • Chęć do nauki i działania
 • Umiejętność analitycznego, logicznego i przyczynowo-skutkowego myślenia

Mile widziane:

 • Angielski na poziomie B1
 • Minimalna styczność z programowaniem

Sprawdź wydarzenia w Twoim mieście

Zapisz się na bezpłatne spotkanie informacyjne i dowiedz się jak wejść do branży IT!

 • Trójmiasto

  Dowiedz się, jak zostać programistą!

  24 stycznia / 18:00

  Szczegóły
 • Trójmiasto

  Zostań programistą JavaScript!

  31 stycznia / 18:00

  Szczegóły
Zobacz więcej

Szczegóły kursu

Jesteś gotów na zmianę? :) Pamiętaj, że możesz rozpocząć naukę bez względu na to, czy posiadasz odpowiedni wkład finansowy, czy nie. Dzięki licznym opcjom finansowania na pewno znajdziesz właściwą na miarę swoich potrzeb.

Trójmiasto

Start: 16 marca

Godzin szkoleniowych: 322h
Tryb kursu: weekendowy
sobota - niedziela
9:00 - 16:00

9 990 zł

Cena za godzinę nauki: 31 zł

Skorzystaj z pożyczek na kształcenie - dowiedz się więcej!

Nie czekaj! Zapisz się na kurs już dzisiaj!

Jestem zdecydowany,
co dalej?

Wypełnij formularz aplikacyjny, który znajdziesz po kliknięciu Aplikuj po prawej stronie lub jeśli korzystasz z telefonu powyżej. Nie jest to jednoznaczne z potwierdzeniem udziału i obowiązkiem zapłaty.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości. Jeżeli zdecydujesz się zapisać na kurs, dopełnimy formalności. W tym momencie Twój udział jest potwierdzony i miejsce na kursie zarezerwowane.

Przed rozpoczęciem kursu otrzymasz materiały do nauki online. Pomogą Ci one wdrożyć się w podstawy programowania oraz podstawy wybranej technologii.

Dla uczestników kursu materiały są obowiązkowe do przerobienia przed rozpoczęciem zajęć.

Zajęcia trwają około 5-7 miesięcy w zależności od trybu (wieczorowy lub weekendowy), prowadzą je doświadczeni i aktywni zawodowo programiści. W ich trakcie poznajesz tajniki programowania od podszewki oraz tworzysz własny projekt.

W trakcie kursu przeprowadzamy również testy sprawdzające wiedzę nabytą podczas zajęć. Nie są one obowiązkowe i nie wpływają na certyfikację, jednakże pozwalają na bieżąco monitorować swoje postępy.

Jeszcze w trakcie i po zakończonym kursie zostaniesz otoczony opieką konsultanta HR z branży IT, który kompleksowo przygotowuje Cię do efektywnego poszukiwania pracy. M.in. pomoże Ci stworzyć dokumenty aplikacyjne, przeszkoli z kompetencji miękkich i zaopatrzy w listę najpopularniejszych zagadnień/zadań, które najprawdopodobniej napotkasz na swojej drodze, szukając pracy.