Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy

JavaScript + React od podstaw

 • Jak wygląda kurs?

  SDA powstało po to, aby pomóc Ci wejść do branży z solidnymi umiejętnościami pozwalającymi na znalezienie pierwszej pracy jako programista.

  Stawiamy na maksimum praktyki, zarówno w programach naszych kursów, jak i wsparciu w późniejszym poszukiwaniu pracy. Takie podejście gwarantuje Ci zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do efektywnej pracy w branży IT. Nasze wskaźniki pokazują, że 81% kursantów znajduje pracę do 3 miesięcy od momentu ukończenia kursu!

  W trakcie kursu poznasz język JavaScript. Zapoznasz się także z narzędziami programistycznymi oraz technologiami pozwalającymi na stworzenie Twojego pierwszego projektu w tej technologii. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w grupach od 12 do 18 osób. Dzięki trybowi wieczorowemu nie musisz rezygnować z pracy lub nauki. Dodatkowo, w weekendy możesz powtarzać materiał z tygodnia, żeby usystematyzować swoją wiedzę i zwiększyć efektywność nauki.

 • Czy programowanie jest dla Ciebie?

  Nie obawiaj się, jeśli nie masz doświadczenia w programowaniu. Ważne, żebyś posiadał/-a predyspozycje umożliwiające Ci zrozumienie zasad i mechanizmów, którymi rządzi się język JavaScript i ogólnie programowanie:

  Jeśli nie jesteś pewien, czy poradzisz sobie na kursie, wypełnij nasz test predyspozycji. Ma on na celu sprawdzenie Twoich zdolności do logicznego, przyczynowo-skutkowego myślenia, umiejętności analitycznych, wrażliwości na szczegóły oraz elastyczności.

  Test predyspozycji

  Dlaczego akurat JavaScript?

  Prostota – jasne i zrozumiałe polecenia, szczególnie przyjazne dla początkujących.
  Popularność – najbardziej rozpowszechniony język skryptowy, co skutkuje stałym zapotrzebowaniem na programistów JS na rynku pracy.
  Uniwersalność – możliwość tworzenia programów zarówno desktopowych, jak i mobilnych oraz wykonania skryptu na każdej stronie internetowej niezależnie od rozszerzenia. 94,6% stron internetowych używa JavaScript, m.in. YouTube, Google, Yahoo, Facebook, Twitter, Pinterest, Microsoft, Amazon i Wikipedia.
  Niewielki rozmiar skryptów – pozwala na ograniczenie ilości zbędnych danych przesyłanych pomiędzy nimi a przeglądarką klienta.
  Szybkość – wykonanie programu po stronie klienta odciąża serwer.
  Wieloplatformowość – można w niej pisać programy na Windows, iOS, Linux, Android i wiele innych.
  Język wieloparadygmatowy – można w nim programować obiektowo, funkcyjnie i imperatywnie.

   

  React.js to biblioteka JavaScript stworzona i utrzymywana przez Facebook Inc. Jest przeznaczona głównie do budowania interfejsów graficznych aplikacji internetowych, czyli tak zwanych działań front-endowych.

  JavaScipt + React to bardzo dobry wybór na początek kariery w roli programisty. Język ten jest relatywnie prosty, a bardzo mocno rozwinięta społeczność oraz dynamiczny rozwój technologii zapewniają duży dostęp do materiałów oraz wsparcia.

  Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat JavaScript? Obejrzyj nagranie webinaru z cyklu “Let’s do IT”, którego gośćmi byli Joanna Murawska (absolwentka kursu front-end) oraz Marcin Lewandowski (trener programowania). Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania nurtujące początkujących programistów związane z JavaScript, ale też nt. rynku IT, nauki programowania etc.

   

  Wybierz pożyczkę na kształcenie


  W lutym ruszyły dwa programy pożyczek na kształcenie – Projekt OPEN oraz “Inwestuj w rozwój”. Dzięki nim możliwe jest całkowite sfinansowanie kursu w naszej akademii przy zerowym oprocentowaniu. Oba projekty przy spełnieniu określonych wytycznych dają możliwość umorzenia do 25% wysokości pożyczki. Który program wybrać? Sprawdź tutaj.

Z czym jeszcze wiąże się kurs?

 • 1. benefit icon
  322 godziny praktycznych warsztatów

  Zajęcia to ok. 20% niezbędnego wprowadzenia teoretycznego i aż 80% praktyki, a nasi trenerzy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w swojej dziedzinie.

 • 2. benefit icon
  Absolvent Success Program

  Twój cel jest naszym celem – dlatego przykładamy szczególną uwagę, abyś po kursie otrzymał zatrudnienie. Oferujemy konsultacje HR, szkolenie z umiejętności miękkich, przygotowanie do rekrutacji – wszystko czego potrzebujesz by otrzymać pracę.

 • 3. benefit icon
  Atrakcyjny tryb zajęć

  Dzięki temu nie musisz rezygnować z obecnej pracy, aby wziąć udział w zajęciach. Potrzebujesz jednak poświęcić czas na kurs od poniedziałku do piątku w godzinach 17:30 do 21:00. Pamiętaj też, że praca własna po godzinach zwiększa szansę na pozytywne ukończenie kursu.

 • 4. benefit icon
  Certyfikat i portfolio

  Po ukończeniu kursu otrzymujesz certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. Innym namacalnym potwierdzeniem będzie Twoje portfolio, które stworzysz podczas kursu!

 • 5. benefit icon
  Konkretne umiejętności

  Program kursu jest uszyty na miarę potrzeb rynku. Uczmy tego co najważniejsze, aby wejść do świata IT jako programista. Naszą misją jest przekazanie konkretnej wiedzy technicznej i zaszczepienie sposobu myślenia niezbędnego w branży.

 • 6. benefit icon
  Trenerzy z branży

  Uczą Cię wyłącznie praktycy – programiści z doświadczeniem, którzy jak nikt inny potrafią zaszczepić pasję świata IT. Przekazują też cenne i praktyczne porady nie tylko o programowaniu, ale również o rynku.

 • 7. benefit icon
  Na bieżąco z trendami

  Każdy kurs posiada własnego koordynatora merytorycznego. Dzięki zespołowi merytorycznemu jesteś pewien, że kursy są dostosowane do potrzeb rynku IT.

 • benefit icon
  Masz pytania?

  Napisz do nas

Poznaj program

Wprowadzenie

Zagadnienia m.in.:

 • Podstawy HTML i CSS
 • Systemy kontroli wersji
 • Wprowadzenie do algorytmów
 • Czym różni się Frontend od Backendu
Programowanie

Zagadnienia m.in.:

 • Programowanie funkcyjne i obiektowe
 • Programowanie w JavaScript
 • CSS
 • Narzędzia programistyczne
 • jQuery, React, frameworki JS
Narzędzia frontendowca

Zagadnienia m.in.:

 • Niezbędnik frontenda, frameworki CSS
 • RWD
 • Photoshop
 • Zasady dobrego projektowania
Projekt

Zagadnienia m.in.:

 • Workflow, zarządzanie projektem
 • Testowanie
 • Projekt praktyczny

Jestem zdecydowany, co dalej?

 • 01

  Proces aplikacyjny

  Wysyłasz do nas formularz aplikacyjny, który znajdziesz po prawej stronie ekranu (Aplikuj). Nie jest to jednoznaczne z potwierdzeniem udziału i obowiązkiem zapłaty. O dostaniu się na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

  Kontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu rozwiania ewentualnych wątpliwości. Jeżeli zdecydujesz się zapisać na kurs, dopełnimy formalności. W tym momencie Twój udział jest potwierdzony i miejsce na kursie zarezerwowane.

 • 02

  Kursy online

  Przy pierwszym kontakcie wysyłamy Ci kursy online.

  Pomogą Ci wdrożyć się w podstawy programowania oraz podstawy wybranej technologii.

  Dla uczestników kursu są obowiązkowe do zrobienia przed rozpoczęciem zajęć.
  W tym momencie jesteś potwierdzonym uczestnikiem

 • 03

  Kurs

  Zajęcia trwają około 5 miesięcy. Spotykamy się w trybie wieczorowym (17:30-21:00) od poniedziałku do piątku. Dzięki takiemu trybowi zajęć nie musisz rezygnować z pracy na czas przebranżawiania. W ich trakcie poznajesz tajniki programowania od podszewki oraz tworzysz własny projekt.

 • 04

  Wsparcie HR

  Jeszcze w trakcie i po zakończonym kursie zostaniesz otoczony opieką konsultanta HR z branży IT, który kompleksowo przygotowuje Cię do efektywnego poszukiwania pracy. Pomoże Ci stworzyć dokumenty aplikacyjne, przeszkoli z kompetencji miękkich i zaopatrzy w listę najpopularniejszych zagadnień/zadań, które najprawdopodobniej napotkasz na swojej drodze, szukając pracy.

Elastyczne formy płatności:

Zapłać z góry i odbierz prezent w postaci zniżki

Jeśli opłacisz naukę w jednym przelewie, otrzymasz prezent – 5% rabatu od ostatecznej ceny kursu

* nie dotyczy płatności dokonanej za pomocą programu rządowego “Inwestuj w rozwój – pożyczki na kształcenie”

Kredyt 0% w Alior Bank

Chcesz rozpocząć naukę, ale nie posiadasz wolnej gotówki? Wraz z Alior Bankiem przygotowaliśmy specjalne formy kredytowania!

 1. Interesują Cię raty 0 %?
  To brak jakichkolwiek kosztów kredytu, przy jednoczesnym budowaniu historii kredytowej.
  Weź od 3 do 10 rat i spłacaj jedynie koszt kursu, a my spłacimy za Ciebie koszty kredytu. :)
 2. Interesuje Cię kredytowanie powyżej 10 rat?
  Jeśli chcesz jeszcze bardziej obniżyć ratę, mamy dla Ciebie specjalnie przygotowaną   ofertę.
  Od 11 do 60 rat przy jednolitym, korzystnym oprocentowaniu!
Rozłóż płatność na trzy raty z SDA

Nie chcesz otwierać procedury w banku? Możemy rozłożyć płatność na na max. 3 raty.

Dofinansowanie z Urzędu Pracy

Jesteś osobą o statusie osoby bezrobotnej, który pozwala na uzyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy? Jesteśmy Instytucją Szkoleniową (numer RIS 2.22/00104/2015) i mamy duże doświadczenie we współpracy z urzędami z całej Polski.

Zgłoś się do nas, chętnie pomożemy! :)

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu ustalenia warunków płatności dogodnych dla Ciebie oraz terminu podpisania umowy

Uzyskaj dofinansowanie na kurs z opcją do 25% zniżki!

Skorzystaj z dostępnych środków unijnych lub rządowych zanim wyprzedzą Cię inni! Chcesz uzyskać więcej informacji?

Chętnie podpowiemy najlepszą dla Ciebie opcję i pomożemy w formalnościach:

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

W ciągu kilku minut przyjdzie do Ciebie e-mail z prośbą o potwierdzenie danych.