Jesteśmy w 13 miastach Polski, niebawem w kolejnych

Szkolenia skierowane na zapotrzebowanie pracodawców

81% absolwentów znajduje zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy

Program poleceń

Wypełnij formularz i zgarnij zniżkę za polecenie! Wystarczy, że wpiszesz swoje dane oraz  imię i  nazwisko polecającego. Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie i przedstawi Ci warunki współpracy. Sprawdź regulamin programu poleceń.

Regulamin 

Formularz zgłoszeniowy

Abyśmy mogli pomóc Ci w rozwijaniu kariery w IT potrzebujemy od Ciebie jednej zgody 🙂 dzięki temu będziemy mogli wysyłać Ci maile z informacjami o kursach, promocjach, wydarzeniach, ofertach pracy od naszych partnerów itp., a także kontaktować się telefonicznie lub sms-owo, na podane przez Ciebie dobrowolnie dane kontaktowe.

Wyrażam zgodę na:
(obowiązek informacyjny) Pełna treść zgody:

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

KTO JEST ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH OSOBOWYCH I JAK MOŻESZ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

Administratorem Twoich danych osobowych jest SDA Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (81-451) przy al. Zwycięstwa 96/98, KRS 0000554532, Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS, NIP 5842741225. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: [email protected]

W JAKIM CELU I PRZEZ JAKI CZAS PRZETWARZAMY TWOJE DANE OSOBOWE?

W celach marketingowych Twoje dane będziemy przetwarzali na podstawie udzielonej przez Ciebie dobrowolnie zgody lub na podstawie naszego uzasadnionego interesu, aż do czasu wycofania zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Dzięki temu będziemy mogli przesyłać Ci informacje na temat naszej oferty, ofert pracy, praktyk lub stażu od naszych partnerów, wydarzeń przez nas organizowanych i promocji, które dla Ciebie przygotowaliśmy.
Jeśli będziesz zainteresowany udziałem w konkretnym kursie, podstawą przetwarzania Twoich danych będą działania zmierzające do realizacji umowy o uczestnictwo w kursie. Twoje dane będą nam niezbędne, abyśmy mogli wywiązać się z naszych obowiązków. W tym przypadku będziemy przetwarzali Twoje dane przez okres definiowany przepisami prawa, m.in. ze względu na obowiązki księgowo-podatkowe.

KOMU PRZEKAZUJEMY TWOJE DANE OSOBOWE?

Aby zapewnić Ci najwyższy standard obsługi, Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom, które je przetwarzają na nasze zlecenie, w szczególności dostawcy usług księgowych, prawnych, marketingowych lub informatycznych . Nie udostępniany Twoich danych naszym partnerom biznesowym, chyba że wyrazisz na to odrębną zgodę.

JAKIE SĄ TWOJE PRAWA W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM PRZEZ NAS TWOICH DANYCH OSOBOWYCH?

Masz prawo:
• dostępu do treści Twoich danych,
• do sprostowania Twoich danych,
• do usunięcia Twoich danych,
• do ograniczenia przetwarzania Twoich danych,
• do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
• do przenoszenia danych,
• do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jeśli podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda. Cofnięcie zgody nie wpływa na przetwarzanie danych dokonywane przez nas przed jej cofnięciem.

Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy obowiązującego prawa.

W JAKI SPOSÓB DOPASOWUJEMY USŁUGI DO TWOICH ZAINTERESOWAŃ I PREFERENCJI?

Podane przez Ciebie dane osobowe są analizowane przez naszych pracowników w taki sposób, by przedstawić Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
W celu wyrażenia zgody wymagane jest zaznaczenie zgody.