🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet 40% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / usługi dodatkowe / Services – Indywidualne doradztwo

Ważne jest indywidualne podejście

Kluczowa część tej usługi, aby ułatwić Ci wejście do nowej branży, to symulacja Twojej rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli zastanawiasz się, czy ta usługa jest dla Ciebie, poniżej szybko to zweryfikujesz.

Usługa nie jest dla Ciebie

  • Swoją karierę chcesz budować po swojemu i nie czujesz potrzeby zewnętrznej opinii.

  • Doświadczenie wolisz zdobywać poprzez praktykę niż konsultacje a naukę wolisz czerpać z własnych błędów niż cudzego doradztwa.

  • Jesteś nieśmiały i niepewny siebie w bezpośrednich interakcjach, a perspektywa indywidualnej symulacji rozmowy kwalifikacyjnej wydaje Ci się stresująca.

Usługa jest dla Ciebie

  • Cechuje Cię pewność siebie i lubisz kontakt face to face. Doradca da Ci wskazówki dopasowane do Ciebie, co pomoże Ci maksymalnie wykorzystać potencjał.

  • Przygotowujesz się do ważnej rozmowy kwalifikacyjnej i chcesz mieć pewność, że zrobisz piorunujące wrażenie na rekruterze.

  • Chcesz stworzyć lub udoskonalić swoje CV. Wyróżnisz się na tle tysięcy kandydatów, którzy korzystają z tych samych gotowych szablonów.

Cena usługi indywidualne doradztwo: 1497 zł

Wybierz swój kurs i usługi dodatkowe

 

Wypełnij formularz i poczekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony. Porozmawiamy o technologii, która najlepiej do Ciebie pasuje. Wspólnie dobierzemy też usługi dodatkowe.