UX/UI Designer – możesz nim zostać!

Bezpłatny webinar

Czas wejść do branży IT!
Weź udział w bezpłatnym spotkaniu online
i spotkaj się z nami nie wychodząc z domu.

 • data
  02.12
  godzina
  20:00
  typ
  webinar
  gdzie
  zdalnie
  weź udział close modal

  • data
   09.12
   godzina
   18:00
   typ
   webinar
   gdzie
   zdalnie
   weź udział close modal

   Dlaczego kurs UX/UI Designer?
   Wiedza uzyskana podczas tego szkolenia jest bardzo uniwersalna i przydatna w wielu branżach. Zyskasz potężny wachlarz kompetencji, który pozwoli Ci na całościową analizę i przygotowanie produktu pod kątem tego, jakie doświadczenia z nim ma użytkownik (UX) oraz w jaki sposób będzie z niego korzystał pod względem technicznym (UI).

   A teraz czas na konkrety, czyli ile możesz zarabiać jako UX/UI Designer?
   Junior: od 5 900 zł – do 9 630 zł*
   Mid: 7 200 PLN – 9 630zł*
   Senior: 11 900 zł – 13 100zł*
   *stawka brutto na UOP i netto na B2B (wg raportu wynagrodzenie.pl)

   Dołącz do branzy IT bez wychodzenia z domu!

   Czas trwania

   18:00-19:30

   Cena

   Bezpłatnie

   Miejsce

   Dowolne miejsce na świecie (spotkanie online)

   Szczegóły spotkania

   1. Wstęp do UX/UI Designu

    Wprowadzimy Cię w tematykę UX/UI Designu, opowiemy o codziennej pracy w tym zawodzie oraz w jakich branżach można znaleźć zatrudnienie.

   2. Pierwsze kroki w branży IT

    Podpowiemy, jak zrobić pierwszy krok do branży IT oraz doradzimy, którą ścieżkę kariery warto wybrać.

   3. Q&A

    Czas na Twoje pytania i nasze odpowiedzi!

   4. Oferta specjalna

    Na zakończenie spotkania zaoferujemy Ci specjalną zniżkę. Masz 72h na skorzystanie z niej!

   Spotkanie jest dla Ciebie jeśli:

   Jesteś kreatywną osobą i szukasz swojego miesjca w branży IT

   Ale nie masz czasu na rozpoczynanie pięcioletnich studiów. Interesuje Cię jednak nabycie kluczowych umiejętności i tworzenie praktycznych projektów, bez zbędnej teorii.

   Chcesz poznać zastosowanie biznesowe UX/UI

   Dowiesz się czym jest Humen-Computer Interaction i jakie zastosowanie mają koncepcje User Experience, Product i Service Design, czyli jak i dlaczego warto wykorzystywać UX w biznesie.

   Jak wygląda zapotrzebowanie na UX/UI designerów w Polsce

   Branża UI i UX jest stosunkowo młoda. Dziś mamy jednak do czynienia z dynamicznie rozwijającym się sektorem, który jeszcze co niektórzy zaliczyliby do niszy. Dowiedz się, co sprawia, że popularność UX/UI wciąż rośnie!

   Rozwiejemy Twoje wątpliwości

   Dowiesz się, dlaczego warto wstąpić do Software Development Academy. A dodatkowo w trakcie spotkania odpowiemy na wszystkie nurtujące Ciebie kwestie. Czekamy na Twoje pytania!

   Co mówią osoby, które się odważyły?

   „Moja magiczna podróż z Software Development Academy zaczęła się od szczegółowego przeszukania googla na temat kursów związanych z programowaniem Java. Tak trafiłem na SDA. Stwierdziłem: „Zaryzykuję” i wybrałem pakiet „Gwarancja pracy”, który na późniejszym etapie okazał się strzałem w dziesiątkę.”

   Arkadiusz

   „Strach ma wielkie oczy…ale nie wtedy, gdy masz przy sobie Doradcę Kariery SDA. To dzięki temu, że miałam kogoś, kto motywował i wspierał — dzisiaj jestem spełniającą się UX Designerką, mam wspaniałą pracę pełną wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji, ciekawy projekt i szansę na sukces.”

   Magda

   “Opieka w ramach pakietu pozwoliła mi ograniczyć działania do tych, które najlepiej przekładają się na znalezienie pracy. Dodatkowo wiele zadań było dla mnie zupełną nowością i na pewno nie wykonałbym ich bez opieki w ramach pakietu. Ustawiczna, choć i elastyczna współpraca z SDA w ramach Gwarancji Pracy pozwoliła mi znaleźć pracę w branży IT, za co bardzo dziękuję.”

   Kamil

   “Gorąco polecam SDA, które odpowiednio przygotowało mnie i pomogło znaleźć zatrudnienie w IT. Ciekawe materiały szkoleniowe, wykwalifikowana kadra trenerska, a także kompleksowa pomoc w napisaniu CV oraz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Naprawdę warto!”

   Eryk

   “Polecam ogromnie! Super podejście do kursantów, żadnego stresu. Dużo materiałów, do których mamy dostęp nawet po kursie (a to się przydaje 😉). Praca znaleziona. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że szukając jej, warto każdą rozmowę kwalifikacyjną traktować jak kolejną naukę.”

   Katarzyna

   “Pierwszą pracę w branży znalazłem dwa miesiące przed zakończeniem kursu. Obecnie pracuję z innym językiem programowania, ale uważam, że to dzięki kursowi w SDA zdobyłem solidne podstawy OOP. SDA zapewnia dostęp do dużej ilości materiałów do ćwiczeń oraz biblioteki online – w wolnym czasie można realizować materiał dodatkowy. SDA to szkoła programowania w nowoczesnym wydaniu.”

   Wojciech

   “Czasem trzeba zrobić krok w tył, aby pójść trzy kroki naprzód. W poprzedniej branży wiedziałem, że mogę zrobić tylko jeden krok w przód i to było dla mnie za mało. Podjąłem ryzyko i udało się! Obecnie zachęcam również innych, aby nie wahali się i byli bardziej otwarci na zmiany ścieżki zawodowej.”

   Patryk

   “Trenerzy przykładali wagę do tego, by każdy mógł nadążyć z materiałami, ale też tłumaczyli nawet po kilka razy, jeżeli coś trzeba było powtórzyć. Były momenty, gdzie po godzinach pisałem z trenerami i nie było przeszkody, żeby odpisywali. To samo tyczy się doradcy kariery – fajnie i rzetelnie wytłumaczone jak, co i gdzie poprawić, by zwiększyć swoje szansę na pracę w IT. Oczywiście kurs w trybie weekendowym – warto zaznaczyć, że trzeba włożyć również pracę własną, bo bez tego ciężko o sukces.”

   Hubert
   • data
    02.12
    godzina
    20:00
    typ
    webinar
    gdzie
    zdalnie
    weź udział close modal

    • data
     09.12
     godzina
     18:00
     typ
     webinar
     gdzie
     zdalnie
     weź udział close modal

     Poznaj nasze kursy

     close modal
     Serwis wykorzystuje pliki cookies.

     Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

     zgadzam się