🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet 40% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Promo – Ucz się w duecie

Zwiększona motywacja, zmniejszone koszty

Rozwijaj się w IT, dzieląc naukę i oszczędności z najlepszym przyjacielem. Teraz płacicie za jeden kurs, a uczycie się razem.

chcę zgarnąć zniżkę

Jak to działa

1. Znajdź swojego towarzysza do nauki

Daj znać znajomym o naszej akcji. Może masz wśród bliskich osób kogoś, kto też myśli o kursie IT? Wybierzcie wspólny kierunek i zacznijcie uczyć się w duecie!

2. Wypełnij formularz na tej stronie

Zarezerwuj swoją zniżkę na kurs. Podaj nam swoje dane i dane osoby, z którą chcesz zacząć naukę. Połączymy Was w duet na kursie.

>>WPEŁNIAM FORMULARZ<<

3. Poczekaj na kontakt od nas

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin. Przedstawimy Ci szczegóły oferty i jeśli będzie taka potrzeba – podpowiemy Ci, jaki kurs wybrać.

Okazja ucieknie Ci za 2024.03.15 12:00:00

łapię okazję

Dlaczego warto uczyć się w duecie

Inwestycja w przyszłość

Każdy, kto inwestuje w naukę, inwestuje w swoją przyszłość. Dzięki naszej promocji, ta inwestycja staje się bardziej przystępna, a jej potencjalne zwroty – większe. Wspólna nauka nie tylko pozwala dzielić się kosztami, ale także zwiększa wartość nabytej wiedzy poprzez możliwość wymiany doświadczeń i perspektyw z partnerem do nauki.

Wzajemne wsparcie i motywacja

W duecie łatwiej jest utrzymać motywację do regularnej nauki i przestrzegać ustalonych planów. Wzajemne wsparcie pomaga przezwyciężać trudności i utrzymywać pozytywne postawy, nawet w obliczu wyzwań. Przyjaciel do nauki działa jak motywator, który zachęca Cię do dalszych wysiłków. To Twój system wsparcia i pomoc w zrozumieniu trudniejszych koncepcji. Co więcej, element zdrowej rywalizacji może dodatkowo napędzać Wasze postępy.

Rozwój umiejętności miękkich

Praca w duecie wymaga komunikacji, współpracy i wzajemnego szacunku – umiejętności niezbędnych w każdym profesjonalnym środowisku, a szczególnie w branży IT, gdzie projekty są zazwyczaj realizowane w zespołach. Nauka w parze to doskonały trening, który przygotowuje Was do efektywnego działania w grupie i zwiększy Waszą wartość na rynku pracy.

Uczycie się w duecie, ale płacicie, jak za jeden kurs

zgarniam zniżkę