🤖 Ucz się AI, dzięki pożyczce ze środków unijnych – z umorzeniem do 35% wartości kursu >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Webinary / front-end

Twórz strony, które wywołują efekt “WOW”

Wpadnij na nasz darmowy webinar, dowiedz się czym jest Front-end i twórz projekty obok których nie da się przejść obojętnie!

zapisuję się na webinar

Daty i godziny webinarów

Co będziesz wiedzieć po webinarze?

 1. Jaka jest sytuacja na rynku pracy?

  Razem przyjrzymy się aktualnej dynamice rynku pracy. Krytycznym okiem spojrzymy na dzisiejszy krajobraz gospodarki i tego, co na nas czeka w najbliższej przyszłości.

 2. Jak wygląda od środka branża IT?

  Zajrzysz za kulisy dynamicznie rozwijającej się branży technologicznej. Pokażemy plusy i obalimy mity pracy w IT, dzięki czemu poznasz realia kariery osób początkujących w nowych technologiach.

 3. Czym zajmuje się Front-end Developer?

  Dowiesz się, jak wygląda praca programisty Front-end na co dzień — jakie ma zadania i za co odpowiada. Będziesz wiedzieć, jak rola Front-endu odnajduje się w całej organizacji i projekcie.

 4. Co musisz zrobić, aby zostać programistą Front-end?

  Zastanawiasz się, jak zabrać się za przebranżowienie na programistę — spokojnie, wszystko Ci wytłumaczymy. Pokażemy krok po kroku: jakie umiejętności musisz zdobyć, co musisz potrafić, aby dostać pierwszą pracę. Opowiemy również o tym, jakie dodatkowe doświadczenie lub kwalifikacje są cenne w tej roli.

 5. Jak zbudowany jest kurs? Dlaczego mam go wybrać?

  Opowiemy Ci o naszym kursie, poznasz harmonogram, zakres tematów, sposób nauczania, formę. Odkryjesz naszą unikalną strukturę kursu, zaprojektowaną, tak aby nauka była wciągająca, kompleksowa i wprowadzała do świata IT.

 6. Jakie mam możliwości finansowania?

  Wiemy, że nie każdy może pozwolić sobie na inwestycję w 100% wartości kursu, dlatego oferujemy również inne formy finansowania. Poznasz je wszystkie i wybierzesz tę która Ci najbardziej odpowiada.

Dlaczego warto wybrać Front-end?

Widzisz stronę WWW i myślisz “WOW”?  Ten efekt to zasługa front-end developera. Twoje projekty będą wywoływać podobne emocje.

Kreatywność

To od Ciebie zależy czy użytkownik przyjemnie będzie wspominał pobyt na stronie internetowej. Programista Front-End odpowiada za wszystko to co widzi użytkownik na stronie.

Dowolność programowania

JavaScript nie ma jednego dominującego frameworka. Możesz użyć React, Vue.js, czegokolwiek zapragniesz. Masz również możliwość zebrania wszystkich najlepszych twoim zdaniem bibliotek i stworzyć swój własny framework.

Duży rynek pracy

Stale rośnie zapotrzebowanie na programistów Front-End. Wszystkie firmy tworzące oprogramowanie, czy też strony internetowe chętnie sięgają po frontendowców. Już jako junior będziesz pisać swój kod i testować czy spełnia założenia funkcjonalności.

Dobre zarobki na start

Początkujący Front-End Developer może liczyć na zarobki w wysokości 7000 zł w przypadku umowy o pracę.

Wciąż czekasz na lepszy moment? Działaj tu i teraz

Zapewnij sobie bezpieczną i stabilną przyszłość w branży IT. We wszystkim Ci pomożemy.

Zapisuję się na webinar

Czy wiesz, że…

Według raportu Just Join IT, jako programista front-endu, już na start możesz zarobić nawet 7 462 zł brutto.

Widzisz stronę WWW i myślisz “WOW”? Ten efekt to zasługa front-end developera. Twoje projekty będą wywoływać podobne emocje.

Trzy podstawowe umiejętności, jakie zdobędziesz, jako programista, który zajmuje się front-endem to znajomość HTML, CSS i JavaScript.

Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Wykorzystamy doświadczenia, które już masz. Twoja specjalistyczna wiedza z innych dziedzin niż IT przyda Ci się także w Twojej nowej pracy.

Zapisuję się na webinar

A może szukasz czegoś innego?