Zastanawiasz się, jak uczymy? Sprawdź nasze lekcje demo!  >>SPRAWDZAM<<

Szukasz bezpiecznej przystani w IT? Java to Święty Graal rekruterów

97% komputerów lokalnych wykorzystuje język JAVA na co dzień. Nadal wątpisz czy warto?

Język Java jest sercem branży technologicznej. W dodatku, z uwagi na swoją strukturę, jest przyjazny początkującym, a liczba ofert pracy dla osób z niewielkim doświadczeniem w tej specjalizacji stale rośnie.

chcę wiedzieć więcej
 • data
  28.05
  tryb
  weekendowy
  gdzie
  zdalnie
  czas trwania
  322h lub 333h
  cena
  od 242 zł/msc
  sprawdzam close modal
  kursy IT do 2000 zł taniej na kod: LATO

  Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

  Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.
  • data
   31.05
   tryb
   wieczorowy
   gdzie
   zdalnie
   czas trwania
   322h lub 333h
   cena
   od 242 zł/msc
   sprawdzam close modal
   kursy IT do 2000 zł taniej na kod: LATO

   Zostaw swoje dane i dowiedz się więcej o kursie

   Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 48h i opowiemy Ci o szczegółach.
   Dlaczego warto wybrać ten kurs

   Java to dobry wybór dla osób, które chcą szybko wejść do branży IT. Firmy inwestują krocie w rozwój i utrzymanie tego języka. Efekt możesz zobaczyć w ofertach pracy. Pracodawcy wciąż najliczniej poszukują dziś właśnie programistów Javy. Sprawdź, jakie zalety ma ten język.

   1. Uniwersalność i popularność

    Pomysł na Javę był prosty: ma być uniwersalna, czyli działać na każdym urządzeniu i w każdym systemie. W praktyce oznacza to, że z Javy korzysta 15 miliardów urządzeń. Javę spotkasz przede wszystkim w branży finansowej, bankowej czy ubezpieczeniowej. Język ten stosowany jest również w obszarze sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego czy Internetu rzeczy (IoT).

   2. Zaangażowana społeczność

    Główna zaleta Javy to jej podstawowa zasada: piszesz kod raz, wykorzystujesz go wszędzie. Co to oznacza dla Ciebie? Gdy piszesz podstawowy kod, prawdopodobnie ktoś zrobił to już wcześniej. Szybką pomoc znajdziesz np. na StackOverflow.

   3. Atrakcyjne zarobki

    Java wciąż utrzymuje się w czołówce popularnych technologii. Oznacza to, że Javą interesują się równie silnie kandydaci, co pracodawcy. To kierunek, który oferuje jedne z wyższych stawek. Według raportu JustJoinIT w 2021 roku junior mógł liczyć nawet na 8 106 zł w przypadku umowy o pracę lub 9 600 zł w przypadku współpracy B2B.

   Jakie są dodatkowe korzyści kursu

   Wiemy, że decyzja o Twoim przebranżowieniu może być wyzwaniem. Dlatego chcemy dać Ci możliwie, jak najwięcej wsparcia. W trakcie kursu otrzymasz nie tylko wiedzę. Zadbamy o to, aby jak solidny partner w zmianie, przygotować Cię do tego, co przed Tobą. Dlatego oprócz intensywnych zajęć z naszymi trenerami, przygotowaliśmy dla Ciebie pełen pakiet dodatkowych aktywności i narzędzi.

   Doradztwo kariery

   Podczas kursu weźmiesz udział w praktycznych warsztatach z doradcą kariery. Przygotujemy Cię do tego, jak zacząć szukać pracy w branży IT. Dowiesz się, jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej, gdzie znaleźć informacje o ciekawych wydarzeniach branżowych. Wszystko po to, aby pomóc Ci skutecznie wyróżnić się na tle innych juniorów.

   Indywidualne konsultacje CV

   W trakcie kursu pomożemy Ci stworzyć profesjonalne CV. Stanie się ono Twoją wizytówką na rynku pracy. Twój doradca kariery podpowie Ci również, jak budować swój wizerunek w serwisie LinkedIn. Dowiesz się, jak dzięki dodatkowej aktywności zdobyć pierwsza pracę w branży IT.

   Symulacja rozmowy technicznej

   Zaplanujemy Twoją próbę generalną przed oficjalną rozmową z przyszłym pracodawcą! Weźmiesz udział w grupowych zajęciach z trenerem, który na co dzień prowadzi rekrutacje w IT. Otrzymasz listę przykładowych pytań. Dowiesz się, jak sprawnie przygotować się do rozmowy i… nic Ci już nie będzie straszne!

   Wirtualna biblioteka

   Będziesz mieć dostęp do naszej wirtualnej biblioteki. Znajdziesz tam materiały w wersji elektronicznej, audio i wideo. Pozwolą Ci one zgłębiać tajniki świata IT i szlifować język angielski. Dostęp do wirtualnych półek będziesz mieć również po kursie.

   Zapisz się na kurs

   Wszystkiego nauczymy Cię podstaw. I to już w kilka miesięcy!

   chcę wiedzieć więcej

   Co czeka Cię po kursie

   Wsparcie doradcy kariery otrzymujesz od nas bezterminowo. Dlatego nawet wtedy, gdy już skończysz kurs, wciąż jesteśmy w kontakcie. Będziemy pomagać Ci wspinać się wyżej i wyżej! Jeśli chcesz, zagwarantujemy Ci, że znajdziemy dla Ciebie pracę.

   Twoje wynagrodzenie na start

   Java wciąż utrzymuje się w czołówce popularnych technologii. Oznacza to, że Javą interesują się równie silnie kandydaci, co pracodawcy. To kierunek, który oferuje jedne z wyższych stawek. Według raportu JustJoinIT w 2021 roku junior mógł liczyć nawet na:

   • 8 106 zł w przypadku umowy o pracę,

   • 9 600 zł w przypadku współpracy B2B. 

   Twoje pierwsze stanowisko

   Przygotujemy Cię do tego, aby skutecznie znaleźć pracę w nowej branży. Otrzymasz od nas konkretne oferty pracy. Jeśli chcesz, zagwarantujemy Ci również, że znajdziemy dla Ciebie pracę już w kilka miesięcy po kursie!

   Na stanowisku juniorskim będziesz:

   • testować, czyli sprawdzać czy kod wykonuje komendy, na których Ci zależało,

   • debugować, czyli wykrywać i usuwać błędy,

   • kompilować, czyli tłumaczyć kod, który trafi do innych programów,

   • tworzyć usługi zgodnie z wymaganiami, które wskazał klient. 

   Sprawdzisz się też jako twórca aplikacji mobilnych.

   Historie naszych absolwentów

   Robert, Lublin, Junior Java Developer w initive: Robert trafił do nas, gdy stwierdził, że w poprzedniej pracy osiągnął już granicę możliwości. Potrzebował przestrzeni do rozwoju. Dlatego aktywnie uczestniczył w zajęciach i regularnie zaskakiwał swoją błyskotliwością. Jego determinacja szybko przyniosła efekt. To trener polecił Roberta swojemu pracodawcy. Wniosek? Pamiętaj, że Twoi trenerzy to praktycy i mogą być dla Ciebie dobrym łącznikiem z branżą.

   Paweł, Kraków, Junior Full-Stack Java Developer w Capgemini: Paweł do serca wziął sobie wskazówki doradcy kariery i skrupulatnie przygotował swój profil na LinkedIn. Szybko przyciągnął uwagę łowców programistów! Krótka rozmowa, przekazanie CV i płynne przejście do rozmowy rekrutacyjnej. Robert brał udział w dwóch etapach: musiał wykazać się znajomością języka angielskiego, a w dalszym etapie udowodnić umiejętności techniczne. Mimo że, jak sam twierdzi, pracodawca wymagał od niego znajomości biblioteki React.js, której nie znał, otrzymał pomyślną decyzję po około dwóch tygodniach.

   Dalsze kierunki Twojego rozwoju

   Gdy już rozgościsz się w branży IT, szybko dostrzeżesz, jak wiele masz możliwości rozwoju. Dlatego możesz czuć spory głód wiedzy! W podobnej sytuacji warto rozważyć takie kierunki, jak:

   • DataScience programiści Javy mają zwykle dobre podstawy w koncepcjach, na których opiera się wiele aplikacji do nauki o danych;

   • Python – bezproblemowa interakcja między Pythonem i Javą pozwala programistom na swobodne łączenie tych dwóch języków zarówno podczas tworzenia, jak i dostarczania produktów.

   Zapisz się na kurs

   Wszystkiego nauczymy Cię podstaw. I to już w kilka miesięcy!

   chcę wiedzieć więcej

   Czego nauczysz się w trakcie kursu

   Podstawy Javy
   12345678

   Podstawy Javy

   Na dobry początek wprowadzimy Cię w historię Javy. Dowiesz się czym w ogóle jest Java i dlaczego taki język powstał. Wspólnie skonfigurujmy Twoje przyszłe środowisko pracy. W kolejnym kroku napiszesz swój pierwszy program: „Hello, World!”. Przedstawimy Ci wszystkie podstawowe elementy Javy, jej metody i instrukcje wykorzystywania. Dotrzemy też do bardziej zaawansowanych mechanizmów, dzięki którym, w kolejnym module, kod napiszesz już samodzielnie.

   Inżynieria oprogramowania

   Kluczowym etapem w tworzeniu oprogramowania jest testowanie. W ten sposób upewniasz się, że napisany przez Ciebie kod działa poprawnie. Test Driven Development (TDD) to metoda tworzenia kodu, w której najpierw piszesz testy. Następnie tworzysz kod, który ma działać tak, jak zostało to opisane w testach. Pamiętaj, że w trakcie programowania możesz napotkać problem, z którym ktoś już wcześniej się zmagał. Dlatego podczas kursu poznasz uniwersalne rozwiązania. To dzięki nim rozwiążesz częste i powtarzalne problemy. W tym module odkryjesz najpopularniejsze wzorce oraz dowiesz się, jak i kiedy ich używać.

   Praca z danymi

   Aplikacje bardzo często korzystają z danych. W tym module zapoznasz się z mechanizmami, których używa się do wstawiania, modyfikowania i wyszukiwania danych. Opanujesz język SQL, który stosuje się do pracy z bazami danych.Gdy masz już zarówno bazę danych, jak i aplikację, w kolejnym kroku musisz je ze sobą połączyć. Nauczymy Cię, jak wykorzystać w tym celu framework Hibernate.

   Na tym etapie będziesz już wiedzieć, jak napisać aplikację, która wykonuje podstawowe operacje na danych.

   Projekt praktyczny

   Pora na Twoją pierwszą aplikację! Będzie ona działać z bazą danych na podstawie frameworku Hibernate. Do kontroli nad wersjami kodu użyjesz oprogramowania Git. Testy ułatwi Ci oprogramowanie JUnit. Jeśli będzie to konieczne, wykorzystasz także wzorzec projektowy.

   Narzędzia pracy developera

   Dowiesz się, jak pracować nad projektem w zespole. Otrzymasz cenne wskazówki, jak rozwiązywać problemy, które pojawiają się, gdy te same pliki modyfikuje wiele osób. Pokażemy Ci również, jak pracować z kodem. Dowiesz się, jak organizuje się pracę w zespołach programistycznych. Będziemy przekonywać Cię także do planowania. Poznasz jego zalety!

   Front-end

   Strony internetowe tworzy się za pomocą technologii front-endowych. Co to oznacza w praktyce? Przeglądarki internetowe interpretują kod. To na jego podstawie wyświetlają funkcjonalne strony. Bliskie staną Ci się także takie pojęcia, jak HTML, CSS i JavaScript. Pierwszy odpowiada za zawartość strony internetowej, drugie za jej wygląd, a trzecie za jej działanie. Gdy opanujesz te technologie, skupimy się na podstawach nowoczesnych rozwiązań internetowych.

   Back-end

   Developerzy mogą korzystać z wielu narzędzi, które pomagają szybciej budować złożone aplikacje. Jednym z najpopularniejszych narzędzi jest Spring Framework. Umożliwia on między innymi korzystanie z rozwiązań, które pomagają zachować dane. Ponadto, narzędzie to zabezpiecza i tworzy aplikacje oraz usługi internetowe.

   Projekt końcowy

   Czas na misję specjalną, czyli Twój projekt! Zaprojektujesz i wdrożysz złożoną aplikację internetową. Możesz pracować samodzielnie lub w zespole. Będziesz korzystać ze Spring i Hibernate. Strony internetowe stworzysz przy użyciu HTML-a, CSS-a i JavaScriptu. Zarezerwujmy także czas na to, aby obejrzeć Twój kod w trakcie zajęć. Kluczowy będzie ostatni etap. To właśnie wtedy zaprezentujesz swoją aplikację. Wskażesz, co udało Ci się zrobić oraz jaki masz pomysł na rozwój swojej aplikacji.

   Podstawy Javy

   Na dobry początek wprowadzimy Cię w historię Javy. Dowiesz się czym w ogóle jest Java i dlaczego taki język powstał. Wspólnie skonfigurujmy Twoje przyszłe środowisko pracy. W kolejnym kroku napiszesz swój pierwszy program: „Hello, World!”. Przedstawimy Ci wszystkie podstawowe elementy Javy, jej metody i instrukcje wykorzystywania. Dotrzemy też do bardziej zaawansowanych mechanizmów, dzięki którym, w kolejnym module, kod napiszesz już samodzielnie.

   Inżynieria oprogramowania

   Kluczowym etapem w tworzeniu oprogramowania jest testowanie. W ten sposób upewniasz się, że napisany przez Ciebie kod działa poprawnie. Test Driven Development (TDD) to metoda tworzenia kodu, w której najpierw piszesz testy. Następnie tworzysz kod, który ma działać tak, jak zostało to opisane w testach. Pamiętaj, że w trakcie programowania możesz napotkać problem, z którym ktoś już wcześniej się zmagał. Dlatego podczas kursu poznasz uniwersalne rozwiązania. To dzięki nim rozwiążesz częste i powtarzalne problemy. W tym module odkryjesz najpopularniejsze wzorce oraz dowiesz się, jak i kiedy ich używać.

   Praca z danymi

   Aplikacje bardzo często korzystają z danych. W tym module zapoznasz się z mechanizmami, których używa się do wstawiania, modyfikowania i wyszukiwania danych. Opanujesz język SQL, który stosuje się do pracy z bazami danych.Gdy masz już zarówno bazę danych, jak i aplikację, w kolejnym kroku musisz je ze sobą połączyć. Nauczymy Cię, jak wykorzystać w tym celu framework Hibernate.

   Na tym etapie będziesz już wiedzieć, jak napisać aplikację, która wykonuje podstawowe operacje na danych.

   Projekt praktyczny

   Pora na Twoją pierwszą aplikację! Będzie ona działać z bazą danych na podstawie frameworku Hibernate. Do kontroli nad wersjami kodu użyjesz oprogramowania Git. Testy ułatwi Ci oprogramowanie JUnit. Jeśli będzie to konieczne, wykorzystasz także wzorzec projektowy.

   Narzędzia pracy developera

   Dowiesz się, jak pracować nad projektem w zespole. Otrzymasz cenne wskazówki, jak rozwiązywać problemy, które pojawiają się, gdy te same pliki modyfikuje wiele osób. Pokażemy Ci również, jak pracować z kodem. Dowiesz się, jak organizuje się pracę w zespołach programistycznych. Będziemy przekonywać Cię także do planowania. Poznasz jego zalety!

   Front-end

   Strony internetowe tworzy się za pomocą technologii front-endowych. Co to oznacza w praktyce? Przeglądarki internetowe interpretują kod. To na jego podstawie wyświetlają funkcjonalne strony. Bliskie staną Ci się także takie pojęcia, jak HTML, CSS i JavaScript. Pierwszy odpowiada za zawartość strony internetowej, drugie za jej wygląd, a trzecie za jej działanie. Gdy opanujesz te technologie, skupimy się na podstawach nowoczesnych rozwiązań internetowych.

   Back-end

   Developerzy mogą korzystać z wielu narzędzi, które pomagają szybciej budować złożone aplikacje. Jednym z najpopularniejszych narzędzi jest Spring Framework. Umożliwia on między innymi korzystanie z rozwiązań, które pomagają zachować dane. Ponadto, narzędzie to zabezpiecza i tworzy aplikacje oraz usługi internetowe.

   Projekt końcowy

   Czas na misję specjalną, czyli Twój projekt! Zaprojektujesz i wdrożysz złożoną aplikację internetową. Możesz pracować samodzielnie lub w zespole. Będziesz korzystać ze Spring i Hibernate. Strony internetowe stworzysz przy użyciu HTML-a, CSS-a i JavaScriptu. Zarezerwujmy także czas na to, aby obejrzeć Twój kod w trakcie zajęć. Kluczowy będzie ostatni etap. To właśnie wtedy zaprezentujesz swoją aplikację. Wskażesz, co udało Ci się zrobić oraz jaki masz pomysł na rozwój swojej aplikacji.

   Jak organizujemy zajęcia

   Nie musisz mieć doświadczenia w branży IT. Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

   Kursy prowadzimy według trybu wieczorowego, od poniedziałku do czwartku w godzinach 17.30–21:00, lub weekendowego, od soboty do niedzieli w godzinach 9.30–16.00.

   Programy przygotowujemy zgodnie z naszą autorską metodykę SDA in IT. Opiera się ona na kilku filarach:

   1. Lubimy, gdy teoria równa się z praktyce

    Dlatego Twoi trenerzy to osoby, które na co dzień pracują w branży IT. Współpracuje z nami ponad 1000 ekspertów! To ważne, bo trener jest pierwszą osobą, która potwierdzi Twoje umiejętności. Tym samym może dać Ci pierwszą rekomendację dla Twojego przyszłego pracodawcy.

   2. Pracujemy zespołowo

    Zależy nam na tym, aby Twój kurs był obrazem tego, co czeka Cię w nowej pracy. Zbieranie potrzeb i wspólne szukanie rozwiązań często będzie dla Ciebie codziennością. Dlatego pracujemy w grupach, które liczą zwykle około 20 osób. Trener dzieli grupę na mniejsze zespoły, w których pracujecie nad konkretnymi zadaniami.

   3. Wspieramy Cię w pracy indywidualnej

    Otrzymasz od nas oryginalne materiały. Tworzy je zespół blisko stu specjalistów IT z zakresu programowania, testowania, projektowania i analizy danych. Na bieżąco sprawdzamy materiały i kontrolujemy ich jakość. Ważne jest dla nas to, aby nakierować Cię na rozwiązanie. Wszystko po to, aby efektywnie wykorzystać Twój czas.

   4. Śledzimy Twój postęp w nauce

    Zależy nam na tym, aby Twoja motywacja stale była na jak najwyższym poziomie. Dlatego przeprowadzamy testy, które pozwolą ocenić trenerowi poziom Twojej wiedzy. Wszystko po to, aby zareagować w odpowiednim momencie i np. powtórzyć zajęcia. Twój kurs zakończymy egzaminem, który potwierdzi Twoje nowe umiejętności.

   Kim są Twoi przyszli trenerzy

   Grzegorz to starszy programista Java/Kotlin w GFT Poland. Oprócz programowania lubi dzielić się swoją wiedzą jako prelegent konferencyjny i trener programowania. Uważa, że ​​nauczanie teorii musi być poparte wieloma przykładami i ćwiczeniami. Według Grzegorza to najlepszym sposób, aby uczniowie odnieśli sukces, jako juniorzy w branży IT.

   Grzegorz Witczak Senior Java Developer

   Katarzyna to programistka Javy w ING Tech. Ukończyła informatykę na Uniwersytecie Śląskim. Pracuje zarówno nad aplikacjami desktopowymi, jak i webowymi. Prowadzi również prace badawczo-rozwojowe, które dotyczą jej własnych aplikacji. Prywatnie, Katarzyna prowadzi własny teatr – jest reżyserką i scenarzystką.

   Katrzyna Musioł Java Developer

   Przemysław to prawdziwy pasjonat. Pierwsze linijki kodu napisał jako 13-latek. Twierdzi, że kodowanie to rzemiosło, w którym należy się ciągle doskonalić. Przemysław tworzy aplikacje internetowe dla międzynarodowych korporacji, takich jak CGI, Orange i Bosch.

   Przemysław Woźniak Java Hybris Developer

   Piotr to trener IT, który specjalizuje się w kursach Javy. Entuzjasta metodyk zwinnych, doświadczony w pracy jako developer. Ma kierunkowe wykształcenie techniczne. Ukończył Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej.

   Piotr Buczek Java Developer

   Paweł to pasjonat zarządzania projektami IT. Od 2014 roku kieruje zespołami SCRUM, gdzie dostarcza zespołowi wskazówek i motywacji. Jego wiedza biznesowa związana jest z ITSM oraz ubezpieczeniami i usługami finansowymi.

   Paweł Markowski Delivery Manager

   Mateusz to praktyk IT z dużym zapleczem technicznym i równie dużym doświadczeniem w zarządzaniu IT. Kierował zespołami głównie w projektach opartych na Javie. Z powodzeniem prowadził szkolenia dla klientów korporacyjnych.

   Mateusz Chromiński Director of Software Products

   Przemysław to programista baz danych. Zna C#, VBA i modelowanie procesów ETL. Zarządza pracą programistów i odpowiada za stronę techniczną projektu.

   Przemysław Starosta Wykładowca, SQL, PL/SQL, ETL Developer

   Piotr pracuje nad projektami w różnych technologiach, ale jego główną zajawką technologiczną zawsze była Java i jej frameworki. Na co dzień pracuje w zespołach, które tworzą front-end, back-end czy sztuczną inteligencją. Piotr zarządza także projektami i utrzymuje serwery.

   Piotr Gawroński Software Engineer

   Artur jest inżynierem oprogramowania. Skupia się na rozwoju back-endu dla usług internetowych. Z otwartym umysłem pracuje z różnymi technologiami, takimi jak PHP, Python i C.

   Artur Iwicki Software Engineer

   Jakie masz możliwości finansowania

   Zapłać jednorazowo

   Za kurs możesz zapłacić tradycyjnym przelewem. Jeśli skorzystasz z tej opcji, otrzymasz od nas dodatkową zniżkę.

   Płatność rozłóż nawet na 60 rat

   Ucz się najbardziej perspektywicznego zawodu i buduj swoją historię kredytową:

   • łączny koszt kredytu to 0,35% w skali miesiąca,
   • płatność rozłożysz na wybraną liczbę rat – od 3 do 60,
   • formalności to tylko jeden prosty formularz, resztę ustalisz z nami telefonicznie,
   • decyzję o ratach otrzymasz niemal błyskawicznie.

    

   Odsuń płatność w czasie

   Wybierz kurs, rozpocznij naukę, a pierwszą ratę za kurs zapłać dopiero po trzech miesiącach.

   Skorzystaj ze środków Urzędu Pracy

   Masz status osoby bezrobotnej? Pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie z Urzędu Pracy (UP). To tylko kilka kroków:

   • złóż wniosek o dofinansowanie kursu w swoim regionalnym UP. O szczegóły, takie jak kryteria czy wysokość dofinansowania, zapytaj doradcę zawodowego UP;
   • UP skontaktuje się z nami, aby otrzymać od nas ofertę na Twój kurs;
   • jeśli UP zaakceptuje naszą ofertę, otrzymasz dofinansowanie do swojego kursu;
   • skontaktujemy się z Tobą i załatwimy ostatnie formalności.
   Zdobądź dofinansowanie z Bazy Usług Rozwojowych

   Podpowiem Ci, jak zdobyć dofinansowanie naszego kursu w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Dzięki temu, możesz otrzymać wsparcie nawet do 80% ceny kursu.

   Skorzystasz z tej opcji, jeśli jesteś pracownikiem lub przedsiębiorcą mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa, osobą samo-zatrudnioną. Decyzję o przyznaniu dofinansowania osobom indywidualnym podejmuje operator danego województwa.

   Aby zdobyć dofinansowanie:

   Aplikuj o pożyczkę z programów rządowych

   Pomożemy Ci skorzystać z niskooprocentowanych pożyczek w ramach projektu OPEN lub Inwestuj w rozwój (PIWR).

   Jakie są opłaty za kurs

   Wiedza

   11 990 zł

   Zdobądź solidne podstawy do rozpoczęcia kariery w branży technologicznej. Pakiet obejmuje podręcznik, sesje na żywo i szkolenie wideo.

   • Yes Kurs
   • Yes Dostęp do Strefy Kursanta
   • Yes Materiały szkoleniowe
   • Yes Egzamin
   • Yes Zaświadczenie o ukończeniu kursu
   • Yes Certyfikat SDA
   • No Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin
   • No Pakiet Kierunek IT! – wejdź z sukcesem do branży IT
   • No Warsztat Scrum
   • No HR Class
   • No IT Interview
   • No Indywidualne Doradztwo Kariery
   • No Job Coaching
   • No Indywidualne konsultacje z trenerem
   • No Szkolenie wideo z aplikacji ASANA
   • No Test wiedzy technicznej
   • No English in IT
   • No Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera
   • No Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery
   • No Oferty pracy
   • No Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

   Gwarancja Pracy

   19 990 zł

   Pakiet zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby płynnie rozpocząć karierę w branży IT. Sprawdź poniżej wszystkie aktywności, które na Ciebie czekają.

   • Yes Kurs
   • Yes Dostęp do Strefy Kursanta
   • Yes Materiały szkoleniowe
   • Yes Egzamin
   • Yes Zaświadczenie o ukończeniu kursu
   • Yes Certyfikat SDA
   • Yes Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin
   • Yes Pakiet Kierunek IT! – wejdź z sukcesem do branży IT
   • Yes Warsztat Scrum
   • Yes HR Class
   • Yes IT Interview
   • Yes Indywidualne Doradztwo Kariery
   • No Job Coaching
   • No Indywidualne konsultacje z trenerem
   • Yes Szkolenie wideo z aplikacji ASANA
   • Yes Test wiedzy technicznej
   • Yes English in IT
   • Yes Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera
   • Yes Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery
   • Yes Oferty pracy
   • Yes Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery
   Kurs Dostęp do Strefy Kursanta Materiały szkoleniowe Egzamin Zaświadczenie o ukończeniu kursu Certyfikat SDA Przygotowanie z Doradcą Kariery CV i Linkedin Pakiet Kierunek IT! – wejdź z sukcesem do branży IT Warsztat Scrum HR Class IT Interview Indywidualne Doradztwo Kariery Job Coaching Indywidualne konsultacje z trenerem Szkolenie wideo z aplikacji ASANA Test wiedzy technicznej English in IT Obrona projektu końcowego z Feedbackiem od Trenera Symulacja rozmowy miękkiej z Doradcą Kariery Oferty pracy Zadania rozwojowe od Doradcy Kariery

   A może ciekawi Cię inna technologia?

   Serwis wykorzystuje pliki cookies.

   Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

   zgadzam się