🚀 Teraz każdy nasz kurs zgarniesz w obłędnie niskiej cenie! Nawet do 50% taniej >>CHCĘ WIEDZIEĆ WIĘCEJ<<

SDA / Dlaczego IT i SDA

Gratulacje! Za chwilę rozpoczniesz kurs i Twoje życie nabierze rozpędu

Za Tobą najlepsza decyzja. Mimo to trochę się boisz? W tej zmianie brakuje Ci wsparcia od bliskich?

Spokojnie. Jesteśmy po to, by wskazać Ci drogę na każdym etapie. Wrzuć na luz i zobacz, dlaczego decyzja o kursie to Twoja najlepsza, życiowa inwestycja!

sprawdzam

Jesteś częścią rewolucji na rynku pracy

Trwa największy wyścig technologiczny w historii świata. Wyścig ten wymaga od nas zmian. Wygrają ci, którzy zdecydują się na nie szybciej. Dlatego czas, aby działać teraz. Według raportu “The Future of Jobs” Światowego Forum Ekonomicznego:

do 2025 roku

czas pracy nad bieżącymi zadaniami ludzi i maszyn może się wyrównać.

wynagrodzenie

95% liderów

oczekuje od pracowników nabycia nowych umiejętności.

84% pracodawców

zamierza zdigitalizować procesy w pracy, w tym rozszerzyć skalę pracy zdalnej.

Oni już to zrobili, czyli historie naszych kursantów

Od montera do programisty. Wywiad z Ivanem Ilnitskyim

Ivan przyjechał do Polski 6 lat temu. Na polskim rynku pracy zaczynał jako monter kablówki. Był tokarzem oraz inżynierem konstrukcji maszyn. Co stało się potem?

Poznaj historię Ivana, który razem z nami postanowił zawalczyć o swoje miejsce w branży IT i dziś spełnia swoje ambicje, jako Java Developer.

oglądam wywiad

Druga młodość umysłu. Wywiad z Agatą Gurgul

Czy łatwo jest postawić wszystko na jedną kartę i diametralnie zmienić branżę? Nic nie stoi na przeszkodzie, by tak właśnie się stało! O tym, jak konsekwentnie zmienić swoje życie zawodowe opowiada Agata Gurgul, absolwentka kursu tester oprogramowania w SDA.

czytam wywiad

Jak zostać UX/UI designerką? Wywiad z Magdą Walnik

Okazuje się, że aby wejść do branży IT wcale nie trzeba kodować. Popularność kierunku, jakim jest projektowanie UX/UI rośnie z każdym miesiącem. O tym, jak odważyć się i postawić na przebranżowienie opowiada Magda Walnik, absolwentka kursu UX/UI w SDA.

czytam wywiad

Zobacz wideo od naszych absolwentów

5 powodów, dlaczego Twoja decyzja o kursie jest tą najlepszą

 1. Inwestycja w siebie

  No dobrze. Pora na trudne pytania. Tylko pamiętaj, odpowiedz szczerze. Jaką wartość ma dla Ciebie rozwój? Czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, że inwestując w siebie możesz zapewnić sobie i swoim bliskim lepsze życie? Nawet jeśli na chwilę obecną ta perspektywa jest Ci totalnie obca, uwierz nam na słowo – jest to wartość bezcenna! A decyzja o rozpoczęciu kursu to Twoja najlepsza, możliwa inwestycja.

 2. Na przekór inflacji

  Wkurzają Cię rosnące ceny, a miesięczny budżet kończy Ci się o wiele za wcześnie? Mamy na to sposób. Wejdź do branży IT i nigdy więcej nie martw się o pieniądze. To żadna tajemnica. Zdobywasz kompetencje przyszłości i zarabiasz więcej. Nie wierz na słowo! Zajrzyj do Raportu No Fluff Insights 2021 i zobacz jak wyglądają zarobki w branży IT. Mała podpowiedź – miesięczne wynagrodzenie juniora przekroczyło już 10 000 zł!

 3. Poczucie wolności

  Czujesz czasami, jak strach przed przyszłością przygniata Cię od środka? Tkwisz w pracy, której nie lubisz, bo boisz się ruszyć z miejsca? Pamiętaj! Zmiana jest dobra i to od niej wszystko się zaczyna. Zrób kurs, wejdź do branży IT i oddychaj pełną piersią.

 4. Branża przyszłości

  Martwią Cię zmiany w gospodarce, zamrożone branże i ludzie bez pracy? Spokojnie. Wybrałeś mądrze. IT to branża przyszłości. Bezpieczna. Ciągle rosnąca w siłę. Robiąc kurs wchodzisz do świata, który zapewni Ci komfort życia i spokój w sercu. Na taką przyszłość, aż chce się czekać. Ale pamiętaj – nie czekaj zbyt długo. Każdego miesiąca do branży IT wchodzi aż 200 osób! Bądź pierwszy w kolejce.

 5. Twarde fakty

  Przeraża Cię ryzyko, bo z natury twardo stąpasz po ziemi? Masz rację. Podejmowanie decyzji, które nie mają poparcia w faktach mija się z celem. Dlatego od nas dostajesz tylko to co sprawdzone i pewne. Wiedzę, doświadczenie i wsparcie. Znamy się na rzeczy. Dasz sobie radę. 98% osób z sukcesem kończy kurs!

Mityczna branża IT dostępna dla każdego?

Wyższe zarobki, przestrzeń do rozwoju, więcej czasu dla rodziny, czyli po prostu lepsze życie. To najczęstsza wizja, która roztacza się przed każdym, kto myśli o zmianie branży na IT. Jak dużo jest w tym prawdy? Sprawdź w naszym raporcie!

72% absolwentów

Aż tylu absolwentów zwiększyło swoje zarobki, dzięki zmianie pracy po ukończeniu kursu. A to przecież dopiero pierwszy projekt!

Kilka dni

Co zasługuje na szczególną uwagę, jedna piąta badanych pierwszą propozycję otrzymała już w ciągu kilku dni od zakończenia kursu.

Tester i Java

To kierunki, które nasi absolwenci wybierali najchętniej, przy czym ten pierwszy był najpopularniejszy wśród kobiet, a drugi – wśród mężczyzn.

Chęć rozwoju

Wizja większych zarobków wcale nie jest na pierwszym miejscu wśród motywacji naszych absolwentów. Chęć rozwoju to odpowiedź, którą badani wskazywali najchętniej.

Droga do IT w 2022 roku

Lubisz konkrety? My też. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dane w pigułce – raport na podstawie badania, które przeprowadziliśmy wśród naszych absolwentów. Sprawdź, jak przebranżawiają się Polacy.

pobieram raport

Sprawdź oferty pracy w IT

Według raportów, które badają satysfakcję pracowników, podstawowym powodem niezadowolenia z pracy są niskie zarobki. Skoro myślisz o przebranżowieniu, prawdopodobnie problem ten jest Ci znany. Małe pensje odbierają motywację, a w połączeniu z rosnącą inflacją potrafią bardzo skutecznie uprzykrzyć życie. Całe szczęście kwestia ta nie dotyczy branży IT. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Pracując w IT posiadasz kompetencje przyszłości, na które zapotrzebowanie rośnie w ogromnym tempie. To Twoje osobiste super moce, dzięki którym możesz żyć tak jak chcesz, bez kompromisów. 

Co więcej, branża IT oferuje wysokie zarobki nie tylko dla wieloletnich pracowników, lecz również dla osób bez wcześniejszego doświadczenia. Dlatego jeśli boisz się, że po kursie nie znajdziesz dobrze płatnej pracy, odetchnij z ulgą. 

Wielkość zarobków sprawdzisz na portalach, które ogłoszenia kierują do specjalistów IT. Przykłady takich stron opublikowaliśmy poniżej.

justjoin.it

Sami o sobie mówią, że są “mapą rynku pracy w branży IT”. Możesz tam wyszukać ofertę poprzez wybór miasta, stawki czy też wiodącej technologii.

sprawdzam

Bulldogjob

Portal, który kusi hasłem „oferty pracy z wieloma szczegółami”. Możesz zatrzymać się tam na dłużej i znaleźć idealny projekt dla siebie.

sprawdzam

No Fluff Jobs

To portal, który wymaga od pracodawców publikacji widełek płacowych w każdym ogłoszeniu.

sprawdzam

Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw

Pękamy z dumy, że o IT rozmawiasz właśnie z nami. Branżę zmieniło z nami już ponad 15 000 osób. Kolej na Ciebie! Działamy na rynku od wielu lat. Przez ten czas zbudowaliśmy globalną społeczność, która sięga od Europy po Azję. Wiemy, jak to jest rozpoczynać karierę w zupełnie nowej dziedzinie. Branża technologiczna poszukuje utalentowanych ludzi i oferuje mnóstwo możliwości. Chcemy pomagać naszym kursantom żyć tak, jak lubią. Dlatego zapewnimy Ci oryginalną i autorską metodykę nauczania. Naszą jakość potwierdza państwowa akredytacja. Oznacza to, że znajdujemy się na liście placówek kształcenia ustawicznego.

Kursy prowadzimy według trybu wieczorowego, od poniedziałku do czwartku w godzinach 17.30–21:00, lub weekendowego, od soboty do niedzieli w godzinach 9.30–16.00.

Programy przygotowujemy zgodnie z naszą autorską metodykę SDA in IT. Opiera się ona na kilku filarach:

 1. Lubimy, gdy teoria równa się z praktyce

  Dlatego Twoi trenerzy to osoby, które na co dzień pracują w branży IT. Współpracuje z nami ponad 1000 ekspertów! To ważne, bo trener jest pierwszą osobą, która potwierdzi Twoje umiejętności. Tym samym może dać Ci pierwszą rekomendację dla Twojego przyszłego pracodawcy.

 2. Pracujemy zespołowo

  Zależy nam na tym, aby Twój kurs był obrazem tego, co czeka Cię w nowej pracy. Zbieranie potrzeb i wspólne szukanie rozwiązań często będzie dla Ciebie codziennością. Dlatego pracujemy w grupach, które liczą zwykle około 20 osób. Trener dzieli grupę na mniejsze zespoły, w których pracujecie nad konkretnymi zadaniami.

 3. Wspieramy Cię w pracy indywidualnej

  Otrzymasz od nas oryginalne materiały. Tworzy je zespół blisko stu specjalistów IT z zakresu programowania, testowania, projektowania i analizy danych. Na bieżąco sprawdzamy materiały i kontrolujemy ich jakość. Ważne jest dla nas to, aby nakierować Cię na rozwiązanie. Wszystko po to, aby efektywne wykorzystać Twój czas.

 4. Śledzimy Twój postęp w nauce

  Zależy nam na tym, aby Twoja motywacja stale była na jak najwyższym poziomie. Dlatego przeprowadzamy testy, które pozwolą ocenić trenerowi poziom Twojej wiedzy. Wszystko po to, aby zareagować w odpowiednim momencie i np. powtórzyć zajęcia. Twój kurs zakończymy egzaminem, który potwierdzi Twoje nowe umiejętności.